Duben 2011

Láska- 10. část

30. dubna 2011 v 17:44 | Simix |  *Příběh*
Je to divné. Mamka se domů nevrátila několik hodin. Třeba šla jenom za kamarádkou. S Tomem jsme si dali E-mail a telefoní číslo (ten den na koupališti), aby jsme si pořád nemuseli psát na seznamku. Zrovna když jsem myslela na mamku, zazvonil mi mobil. Byl to zrovna on. Tom. Chtěl, abych přišla k němu domů, jenže já nevím, kde bydlí. Proto mne přes mobil navigoval. Došla jsem k většímu bílému baráčku na konci ulice. Měli hezkou zahrádku. Hledala jsem zvonek, ale zbytečně, žadný neměli. Zaťukala jsem na okno. Otevřela nějaká starší paní.
"Dobrý den, je tu Tom?" zeptala jsem se jí.
"Ano, co muchceš?" zeptala se mne i s odpovědí.
"Je to můj kamarád, volal mi, abych přišla."
"Pojď dál," řekla a vešla jsem.
Jejich dům byl větší než vypadal z venku. Paní co mi otevřela byla jeho matka a ukázala mi Tomův pokoj. Zaklepala jsem na jeho dveře a vešla jsem. Na zdi měl plakát letošní SuperStar jinak celý pokoj měl bílé vymalovaná. Měl tam dvě skříně, postel, psací stůl k němu židli na kolečkách a útulné červené křesílko. Když mi nabídl, abych si sedla, sedla jsem si zrovna na to křesílko.
"Co si potřeboval?" zeptala jsem se ho.
"Nic, jen abys věděla, kde bydlim," řekl.
"Si mě mohl vyzvednout a mohli jsme jít spolu," řekla jsem mu.
"Promiň, ale když jsem ti volal, byl jsem pryč, přišl jsem před chvilkou", řekl mi s úsměvem ve tváři. "Aha, promiň." řekla jsem.
Chvíli jsme si povídali o mojí mamce, že nevim kde je a chvíli o jeho rodině. byli jsme kamarádi, kteří si velmi věří. Měli jsme mezi sebou už mnoho tajemství a to se neznáme ještě moc dlouho.
Společně jsme šli pak k nám domů. Mamka tam stále nebyla. Teď mi to bylo už opravdu divné. Tomovi se to také nezdálo. Zeptali jsme se sousedů, jestli mamku neviděli. Prý si pro ní přijel nějaký můž. Odjeli v luxusním autě. To my stačilo, abych zjistila, že to byl její přítel. Asi jí unesl. Zavolala jsem policii. Přijela brzy. Řekla jsem jim, že jí unesl chlap, kterého nedávno vyslíchali. Jim to bylo jedno a nechtěli na ničem pátrat. Ty jo, to je fakt dobrý. Co teď?

Smajlička

30. dubna 2011 v 16:11 *Obrázky*
Toto je Smajlička. Skáče na trampolíně, aby zhubnula. Vykopírovala jsem jí z http://pixelka.blogerka.cz/ Kopíruj jí i ty, třeba zhubne.
Máš na něco chuť? Smajlička jo, ale takhle nezhubne.
Burger 2 Ice Cream 4 Pizza SliceHam

Obrázky- pixelky

29. dubna 2011 v 17:35 *Obrázky*

napiš koment

Pixelky se zvířátky

29. dubna 2011 v 17:23 *Obrázky*Líbí se Vám nějaký?

Láska- 9. část

29. dubna 2011 v 17:09 | Simix |  *Příběh*
Nechtěla jsem se s mamkou hádat. Nechala jsem jí o samotě, aby se uklidnila. Vzala jsem si knížku a dočetla jsem konec. Vzpomněla jsem si na Toma a uvažovala jsem, kdy ho zase uvidím. myslela jsem na to často, ale mě se velmi Tom líbí. Nevím jestli se líbím já jemu. Snad jo! Došla jsem nakoupit nějaké suroviny, aby mamka nemusela někam chodit a mohla si chvíli odpočinout. když jsem se vrátila, připravila mamka večeři. Po večeři jsem šla hned spát, protože jsem byla velmi unavená. Probudila jsem se ráno kolem osmé hodiny a chvíli jsem se rozvalovala v posteli. Uslyšela jsem nějaké auto, ale já si ho nevšímala a usnula jsem znovu. Když jsem vztala, šla jsem se podívat do obýváku za mamkou. Nebyla tam. Vždiť dneska má volno. Zaťukala jsem na dveře máminy ložnice. Otevřela jsem a mamka tam také nebyla.
"Mamííí", rozlehlo se domem a nikdo mi neodpověděl. Kouknu se po celém domě a mamka tady není. že by do té práce šla? Nebo šla nakoupit? Vždyť jsem nakupovala včera. vzala jsem svůj mobil. Vytočila mámino číslo a najednou její mobil zvonil v obýváku na stole. je pryč amobil si nechala tady. To je divné. Vždy si ho brala sebou. 3la jsem se podívat ven. Třeba trhá plevel. Nebyla tam, ale byla plná schránka dopisů. Jeden dopis- účet. Další dopis- reklama. Poslední dopis jsem nevěděla od koho je a pro koho je. (pro taťku, mamku, nebo mne) Přečetla jsem si ho. Byla to zpráva o výslechu a propuštění mámina příele. Řekl jim, že nas jen navštívil a že jen trochu zvýšil hlas a že ráčená Sandra Lovelová zavolala bezdůvodně policii. To mě docelá dopálilo a ještě to, že tu nebyla mamka a nemohla si zprávu přečíst. Ty jo, kde je mamka tak dlouho?

Láska- 8. část

28. dubna 2011 v 18:36 | Simix |  *Příběh*
Když jsem šla spát, nemohla jsem usnout. Musela jsem myslet na ten den s Tomem. Byla s ním sranda a těšila jsem se na další setkání. To nebyla ale jediná věc, na kterou jsem myslela. Přemýšlela jsem jestli je ten mámin přítel, mám novinku jmenuje se Sam, pro ní ten pravý. myslím, že ne. nemohla jsem usnout. Když už jsem usnula, měla jsem noční můry.
Tahle noc pro mne nebyla pohodová. Usnula jsem až ráno na dvě hodinky. Probudil mě melodie mého mobilu. Volala mi Katka, moje nejlepší kamarádka. Měla tolik zážitků a chtěla mi všechny vyprávět osobně. Už se vrátila z ciziny a tak jsme se domluvily na termínu, kdy se sejdeme a pokecáme spolu. Rozhodly jsme se, že půjdeme na koupaliště. Vzala jsem si své plavky, pití a sušenku a hodila jsem to do batůžku. Katka mě vyzvedla před naším domem. Na koupaliště jsme jely na kole, abychom tam byly rychleji. Když jsme dojely na místo, v šatně jsme se převlékly do plavek a šly jsme k bazénu. Rozhlédla jsem se kolem, jestli neuvidím někoho známeho. Zůstanu se dívat na jedno jediné místo. Na Toma. Nejdříve jsem si ho nevšímala a sedla jsem si k bazénu, abych se nejdříve osmělila a teprve pak vlezla do vody. Katka skočila do bazénu hned. Batoh jsem měla u bazénu na dece, kde měla věci i Kateřina. Zaplavaly jsem si, zazávodily v plavání a cákaly jsem se. Najednou jsme viděla Toma, jak se blíží k bazénu a kouká na mne. Skočil perfektní šipku do bázénu a plaval ke mně. Pozdravil mě, já jeho a seznámila jsem ho s Katkou. Tom tu byl se svými kamarády a také mě seznámil. Chvíli jsme na sebe cákali vodu a pak jsme z bazénu vylezli. Povídali jsme si spolu. Hleděl mi přímo do očí. Tom má nádherně zelené oči. velmi si s ním rozumím. Na koupališti jsme byli několik hodin. Rozloučila jsem se s ním a šla jsem s Katkou domů. rozloučily jsme se před Katčiným domem a já šla k nám domů. Uslyšela jsem výkřiky. Otevřela jsem dveře a byl tam mámin přítel a křičel na ní. Nevím proč, ale hned jsem zavolala policii a ta přijela během pár minut. Odvedli ho pryč. Pak jsem se mamky ptala, co se tu stalo.
"Na stole měl peněženku a já mu jí dala jen na křeslo. On si myslel, že jsem mu jí vzala," řekla.
"Uhodil tě?" ptala jsem se.
"Eh- ne," řekla podivně.
Já ji, ale nevěřila a ukázala jsem jí fotky, ve svém mobilu. Mamka se při pohledu na ně rozbrečela. Když jsem jí řekla o něm nějaké věci a chtěla jsem, aby se s ním rozešla. Nepřišlo jí k úvahu. :-(

Láska- 7. část

27. dubna 2011 v 18:48 | Simix |  *Příběh*
Už se moc těším, až se s ním potkám. Usnula jsem brzy s nedočkáním na něj.
Ráno jsem se koukla na seznamku, jestli tam od Toma není zpráva a byla, ale jenom krátká a stručná. Příjdu dnes odpoledne. Nenapsal v kolik hodin příjde, ale těšila jsem se. Když odešli rodiče do práce, tak jsem se upravila. Učesala jsem se, hezky jsem se oblékla a jiné věci, ale nemalovala jsem se. Nelíčila jsem se, protože to neumím a bojím se, že by to nevypadalo moc pěkně. Čekala jsem čtvrt hodiny a nikdo nepřicházel. Půl hodiny a nikdo. Hodinu a nic. Šla jsem se podívat jestli někdo nejde. Otevřela jsem dveře a byl tam. Stál tam. Ten nádherný kluk.
"Ahoj, půjdeme někam?" řekl nějak rychle.
"A-a-ahoj, a-ano, můžeme někam j-jít", odpověděla jsem nervozně.
"Jo a kam? Kam by jsi chtěla?" Usmál se na mne. A to mě skoro vůbec nezná.
"J-já nevím", řekla jsem rozklepaně.
"Co třeba do kina? Nebo na zmrzku?" Usmál se na mě a zahleděl se mi do očí.
Taky jsem se usmála, ale sklopila jsem oči. Hmm, mám s ním jít? Třeba je to nějaký úchyl, nebo únosce. lekla jsem se, ale písemně se choval hezky a teď je -Boží-
"Dobře, jdeme", usmála jsem se trochu odvážněji.
Vzala jsem si kabelku, ve které jsem měla jen peněženku. Doufám, že to není zloděj a neukradne mi jí. Neměl tu žádné vozidlo a to jako myslim auto, kolo, nebo něco na čem se dá jezdit. Pro informaci mně je patnáct let a zajímalo by mě kolik je jemu.
"Kolik je ti let?" zeptala jsem se ho.
"Šestnáct, proč?" podivil se.
"Ne, jen jaký máme věkový rozdíl," řekla jsem mu. "Mně je patnáct", dodala jsem.
Šli jsme na točenou zmrzku on si dal vanilkovočokoládovou a já jen vanilkovou. Byla dobrá a Tom byl na mne hodný. Popovídali jsmesi pár věcí, aby jsme se více poznali. Bylo to s ním zabavné. Doprovodil mě až domů a rozloučili jsme se, jako lidi, kteří se znají jeden den. :-)

Láska- 6. část

27. dubna 2011 v 17:58 | Simix |  *Příběh*
Na zprávu od toho nádherného kluka a nebo na jeho návštěvu jsem čekala už několik dnů a přestala jsem s ním počítat. Mamka si udělala volno z práce a šli jsme spolu na nákupy. Koupily jsme si mnoho nádherných věcí pro potěšení, ale taky mnoho potřebných věcí. Udělaly jsme si krásný den. Byly jsme ve městě dlouho a domů jsme se vrátily k večeru. Jen jsem si sedla na křeslo a ani jsem se nehnula, protože mě bolely nohy jako blázen. Nechápu mamku. Ta napustila malý kyblík teplou vodou a dala se do vytírání podlahy celé kuchyně a i jiných částí našeho domu.
Divím se, že se po tom dlouhém dnu může ještě hýbat. Já teda ne. :-)
Natáhla jsem se pro mojí rozečtenou knihu, čtu docelá ráda. Už mi zbývá jen pár stran a kniha bude dočtená. Je to zajímavé. Další kapitolu si budu muset nechat napříště, ale nejradši bych celou knohu dočetla hned, co bych pak ale četla. Možná zajdu do naší městské knihovny, ale někdy jindy. Zapnula jsem si počítač. Jen tak ze zvědavosti jsem se podívala na SEZNAMKU.
Byla to doba než mi naběhl počítač a začal pracovat rychlostí, kterou jsem potřebovala. Najednou začnu na obrazovku koukat s vykulenýma očima. Byla tam zpráva. Myslim na seznamce pro ty co mají menšího pamatováka. Byly od toho fajnového kluka. Napsal: Čau, promiň, že jsem se dlouho neozval. Denska jsem u Vás byl, ale nikdo mi neotevřel. Příjdu zase, ale někdy jindy. Je to super, že bydlíš zrovna tam, bydlím kousek od tebe a je to náhoda, že se neznáme. Jo a jmenuji se Tom, ale to už možná víš. Tak čau. :-)
Zrovna jsem litovala, že jsem byla s mamkou v tom městě. Koupily jsme mnoho hezkých věcí, ale nesešla jsem se s ním. Ach jo! Zrovna se mi přes fotku začal líbit, ale nesmím se ničeho bát, uvidím ho a on uvidí mně. Co když se mě lekne? Doufám, že ne. Zamyšlená jsem sešla dolů do obýváku a ani jsem si nevšimla toho, že tam je ten šílený přítel mámy. Divila jsem se, že jsem neslyšela jeho auto. On tu vlastně ani nebyl autem.
"Kde máte auto?" zeptala jsem se ho a vykala jsem mu, nemám na to mu tykat.
"V autoopravně, mám přeříznutou pneumatiku, ale nevim jak se to mohlo stát", řekl.
Proto byl asi na mamku takový divný, ale nemusel se tak odměřeně chovat. Debil.
"To mě mrzí", odsekla jsem mu a šla jsem se do kuchyně napít džusu.
Když odešel, zeptala jsem se mámy jestli ho má rádá.
"Ano, mám", řekla mi.
"No dobře, jak myslíš", pousmála jsem se na ní.
Úsměv mi oplatila a šla chystat večeři. Na večeři jsem neměla moc chuť, proto jsem dneska šla spát bez večeře. Velmi se těším jak dopadne setkání s tím klukem ze seznamky.

velikonoce

26. dubna 2011 v 18:11 *řečičky a věcičky*
Nestihla jsem Vám popřát na Velikonoce, tak aspoň jestli jste si je užili.

Láska- 5. část

26. dubna 2011 v 18:09 | Simix |  *Příběh*
Ráno jsem se probudila brzy. Táta už byl doma, ale ještě spal, mamka taky. V noci jsem nemohla vůbec spát. Měla jsem sen o máminým příteli, že mamka podvádí tátu s nějakým mužem a ten muž podvádí mámu s hromadou jiných žen. Byl to hrozný sen. Třeba je to tak i doopravdy, ale na to já příjdu. Šla jsem si do obchodu koupit něco ke snídani. Když jsem se nasnídala chvíli jsem si četla mou oblíbenou knihu. Rodiče vztali dýl a mamka se zabývala s přípravou oběda. Já jsem si zapnula počítač. Zkoukla jsem facebook, e-mail, blog i jiné stránky a hlavně na seznamku ten kluk mi odepsal: ČAU, si piš, že se nudim. Prázdniny teprve začali a neni co dělat. Potěšilo mě, že se ti líbí má fotka, ty taky nemáž špatné foto. Napadlo mě, když jeto seznamka, že by jsme se mohli seznámit osobně. :-)
Dočetla jsem a zalíbila se mi všechna jeho slova. Nechtla jsem věřit cizímu člověku, ale je to takový nádherný a sympatický kluk. Proto jsem mu napsala adresu svého bydliště. Nevěděla jsem kdy příjde a jestli příjde. Táta před obědem odjel zase do práce, nestihla jsem si s ním popovídat o maminčiným milenci. Po obědě jsem se šla podívat, jestli mi odepsal ten bezva kluk na seznamku, ale ne, neodepsal mi. Ani mi nikdo nevolal na můj super mobil s foťákem. Najednou se rozdrnčel zvonek u dveří. Chtěla jsem jít otevřít, ale mamka, tam byla dřív. Zase tam byl její milenec a byl docelá naštvaný a k mámě se nechoval moc hezky. Podle mne to neni vůbec hodný muž. Šla jsem dolu. "Hej ty, mohla bych si s tebou o samotě promluvit?" zeptala jsem se ho a odtáhla jsem ho do kouta kuchyně, kde nás nemohla mamka slyšet.
"Proč se k mojí matce chováš tak bezcitně?" vyškytla jsem na něj. a nenechala jsem ho ani odpovědět.
"Kolik máš ještě ženskejch?" vyhrnula jsem na něj. Teprve teď jsem mu dala čas na odpověď.
"Je to moje věc," řekl a odeššel a mých slov si nebral na vědomí. Rozloučil se s mou mamkou a odešel. Sedla jsem si k ní.
"Mami, tohle není mužský pro tebe", řekla jsem jí v klidu.
"Proč?" zeptala se smutně. Vytáhla jsem mobil, ale pak jsem si to všechno rozmislela a zase jsem ho schovala.
"To nevim, ale zkus si o něm promyslet pár věcí", řekla jsem jí a fotky jsem jí neukázala. Celý den byl nudný a proseděla jsem u knížního románku o jednom páru. Na seznamku jsem se už ani nedívala a počítač byl pěknou chvilku vypnutý.

Láska- 4. část

26. dubna 2011 v 17:14 | Simix |  *Příběh*
Než mámin miláček odešel, sdělila jsem jim, že se du projít ven, jenže po pravdě jsem je šmírovala oknem. Seděli v obýváku a popijeli čaj a povídali si. Vzala jsem ostrý předmět co ležel vedle mně na zemi a jemně jsem rozřízla pneumatiku od jeho auta. Po půl hodince mamce dal pusu a připravoval se k odchodu. Otevřel dveře. Já se stihla schovat za zdí našeho domu, nasedl do svého auta a odjel a jsem si stoprocentně jistá, že v půlce cestě tam kam jede se mu pneumatika vyfoukne a nedojede moc daleko. Jel pomalu, proto jsem ho pronásledovala, ale bylo to docelá rychlé tempo.
Šla jsem za ním dlouho, už jsem byla udýchaná a boleli mě nohy. Najednou zastavil. Zastavil pře jednou cukrárnou. Tam na něj čekala nějaká žena a jak se sním setkala políbila ho. Měla jsem u sebe mobil a naštěstí s foťákem takže jsem to vyfotila. Chvíli jsem ho pozorovala.
K té ženě se choval jako k manželce. Když byl na odchodu a chtěl odjet, auto mu nejelo, protože se stalo to, co jsem předpokládala. Ještě jsem vyfotila pár fotek jak se k té neznámé měl.
Pak jsem se zase vrátila domů a nechala jsem je být. Když jsem vešle do obýváku, byla tam mamka.
"Kde si byla?" zeptala se mě.
"Na procházce, říkala jsem ti to", řekla jsem jí a vypadala, že o tom ani neví, ale vy jste moji svědci, že jsem jí to říkala. Byla zabraná do toho svého miláčka. Šla jsem nahoru do svého pokoje. Prohlédla jsem si nafocené fotky v mobilu a přemýšlela jsem, co by to udělalo s mámou, kdybych jí o tom chlapovi pověděla něco víc. Asi by jí to ublížilo. Rozhodla jsem se, že jí to neřeknu a aspoň ne teď. Šla jsem se vysprchovat, dala jsem si něco na zub a sedla jsem si k televizi, od které jsem se nehnula až do deseti hodin večer (v noci). Pak jsem byla tak unavená, že jsem šla spát.

Láska- 3. část

26. dubna 2011 v 16:27 | Simix |  *Příběh*
Najednou jsme oba dva uslyšeli auto a najednou zacinkali klíče. Vešla mamka a zůstala stát s otevřenou pusou a dívala se na chlapíka.
"Co tu děláš?" A trošku se pousmála.
"Přišel jsem za tebou," řekl mé mamce.
Mamka se neovládla a skočila mu do náruče. Nechápala jsem vůbec nic a čím dál víc, jsem z toho byla jelito.
"Nechce mi tady někdo něco vysvětlit?" řekla jsem naštvaně a nechápavě.
"Oh ano zlatíčko, toto je můj ......."
"Kdo?" skočila jsem mamce do řeči.
"Přítel", řekl za ní ten muž tedy mámin přítel.
"Chodíme spolu," dodala moje matka.
"Ale co taťka?, málem jsem se rozbrečela.
"S ním mi to už nevychází mrzí mě to Sandro," dodala s úsměvem, ale mne bylo do pláče. Můj nejmilovanější tatinek je podveden. Ach jo! Asi se rozvedou.
"Rozvede te se? A ví o tom táta?" začala jsem s vyptáváním.
"Nejpíš ano, a ano ví o tom." Řekla.
"Jakto, že mi otom nikdo nic neřekl?" Zeptala jsem se s brekem.
"To by mě taky zajímalo", řekl mámin milenec.
"No, víš ..." ani nedořekla a najednou začal nesympatickmu chlapíkovi zvonit mobil.
"Musím si odskočit," a odešel. Já, nechtěla dál zůstávat v obýváku a šla jsem do svého pokoje a od tamtud jsem slyšela telefonát mámina přítele. Si představte, že mu volala nějaká ženská a říkal jí -zlatíčko, miláčku, miluju tě atd. - Kdo by mu mohl volat? Třeba nějaká další jeho přítelkyně? Zase samé nezodpovězené otázky. Kdo mu volal a proč tomu někomu říkal taková lichotivá slovíčka? HM, to je zajímavé. Možná si zahraju na detektivku a budu trošilinku pátrat.
:-)

Láska- 2. část.

25. dubna 2011 v 17:10 | Simix |  *Příběh*
Šla jsem blíž k autu a u něho stál nějaký mladý muž. Nevěděla jsem kdo to je. Šla jsem k němu a zeptala jsem se ho co potřebuje.
"Hledám paní Lovelovou, nevíš kde je? Už jsem tu zvonil," zeptal se mě.
"Hm, to nevím," odpověděla jsem trošku zamyšlená.
"Ty tu bydlíš?" Položil mi otázku.
"Ano, bydlím," odpověděla jsem.
"Jsi ty Lovelová?" Nepřestává s vyptáváním a já stále nechápu, co potřebuje od Loveový. Tedy buď ode mne a nemo od mé matky.
"Ano, jsem. Co potřebujete?" Ptám se ho znovu a vážně. Lekla jsem se, že mi zase řekne, že hledá paní Lovelovou a budeme tady do večera.
"Hledám Petru Lovelovou, ty jsi její dcera?" Ptá se zase nechápavě.
"Ano jsem, buď příjďte později a nebo tady chvíli počekejte, já se dojdu jen domů na něco podívat." A šla jsem bez čekaní na odpověd.
Koukla jsem se z okna jestli ten chlapík neodjel a neodjel. Koukla jsem se na mobil jestli někdo nevolal a nebo nepsal a napsala mi Katka, že si prý užívá a že se do někoho zamilovala, ach jo a já zase nic. Nikoho nemiluju a nikdo mě nemiluje fakt zajímavý, co? Vzala jsem si knihu a zase jsem se začetla do toho románu. Úplně jsem zapomněla na toho pána a nechala jsem hotam přes hodinu stát. Najednou zazvonil zvonek a v tom mi zazvonil i mobil. Nevěděla jsem co dřív. Vzala jsem mobil a volala mi mamka, že už je na cestě domů. A zapomněla jsem jí říct o neznámém chlapíkovi. Šla jsem otevřít a teprve teď jsem si na něj vzpomněla, otevřel právě on.
"Mámka je už na cestě, brzy tu bude, nechcete jít dál?" nabídla jsem mu.
"Ano, děkuju, ale byla to doba," řekl.
"A kdo vlastně jste?" zeptala jsem ho a nabídla jsem mu něco k pití. Uvědomila jsem si sice, že nemám pouštět cizí lidi do bytu, ale asi zná mojí mamku.
"Tvoje matka Ti o mně nevyprávěla?" Vypadal udiveně.
Tomu jsem nějak neporozumněla, měla bych ho snad znát? Je to nějaký můj příbuzný, o kterém nevim? Kdo to je? Co mi mamka tají? Co ten muž má v úmyslu? Začalo se mi v hlavě honit spousty myšlenek. Vůbec nic jsem nechápala.

Krev : 25. 4 - 1.5

25. dubna 2011 v 16:16 *Téma týdne*
Téma týdne je krev. Co bych o ní mohla tak napsat? No možná to, že krev mají rádi upíři.
Nevím, kdo vymyslel, takovéhle blbé téma. Ale chci o tom něco napsat, tak napíšu, protože já ráda píšu. Takže Krev.
Když si člověk ublíží, škrábne se nebo se řízne, spustí se mu červená, teda krev.
Pro někoho je to velmi nepříjemná záležitost. Dospělí lidé vytasí hned dezinfekci a náplast, ale podle mě rána stačí vymýt pořádně vodou, pokud to teda není nejaká velká řezná rána, která krvácí a nedá se to zastavit, to je potřeba zavolat sanitku.

Láska - 1. část

25. dubna 2011 v 16:05 | Simix |  *Příběh*

Jmenuji se Sandra. Nechce se mnou chodit žádný kluk a nevím proč. Jsem stydlivka už napohled a to je možná ten důvod. Zrovna nám začali prázdniny a já neměla nic v plánu. Moje nejlepší kamarádka jela s rodiči na dovolenou a moji rodiče chodí do práce i o prázdninách, vypadá to, že se budu nudit celé prázdniny, ach jo. Nevím co budu dělat a kam půjdu. Lehla jsem si na postel a o ničem jsem nepřemýšlela, usnula jsem. Když jsem se probudila už byly dvě hodiny odpoledne. Sešla jsem po schodech do obýváku, abych se podívala, jestli se rodiče vrátili už z práce. Mamka pracuje v obchodním centru, je tu každý den jinou dobu. Zrovna včera byla v práci do půl paté. takže na mne neměla vůbec čas. Taťka, ten pracuje od rána do večera. Takže s ním nemohu s níčím počítat. Ne, nikdo tam nebyl a nevýhoda je i to, že jsem jedináček. Nemám si s kým popovídat. Mám mobil tak si udělám chvíli čas, abych své nejlepší kamarádce Katce, která je v cizině napsala SMSku. To mi ale moc dlouhou chvíli nezabralo, proto si zapnu počítač. Jdu na internet. Vložím pár věcí na svůj blog, zahraju si několik her, pošlu na mail různé obrázky spolužákům a jdu chatovat na facebook, vložím nějaké věcičky, hraji hry a po třech hodinách se začnu na počítači nudit, přemýšlím, co podniknout. Podívám se na LIDÉ a juknu na SEZNAMKU, třeba se seznámím s někým novým. Zalíbila se mi tu jedna fotka jednoho kluka a tak jsem mu napsala zprávu. Nevím co mě to napadlo, když ho vůbec neznám. Napsala jsem mu: Ahoj, zalíbilo se mi tvoje foto, jak se jmenuješ? Nudíš se taky tak jak já? ... A odeslala jsem mu to. Počítač jsem už vypnula, protože mě z něj rozbolela hlava. Pohodlně jsem se usadila na své křesílko a začetla jsem se do jedné super knížky o zamilovaném páru. Zaviděla jsem jim, protože já k sobě žádného kluka nemám. :-( Přečetla jsem si několik stránek knihy a najednou jsem uslyšela něčí hlasy.
"Sandro? Jsi tu?" zeptal se něčí hlas.
Seběhla jsem dolu a tam byla mamka, chtěla pomoct s nákupem, který donesla . Sklidila jsem ho a když jsem se rozkoukala, mamka byla zase pryč. Rozhodla jsem se konečně něco podniknout. Vzala jsem si kolečkové brusle a šla jsem si trošku zabruslit po parku. Po hodince jsem byla unavená a zničená, protože jsem si dala dost zabrat. Na bruslích jsem dojela k domu a málem jsem nabourala do dveří. Před naším domem stálo nějaké auto.

Změna

21. dubna 2011 v 18:36 *řečičky a věcičky*
Trošku jsem změnila pozadí blogu.
Líbí se Vám?
Zase někdy urču změnim.
ale nééé moc jen nějaké drobné změny.
tak zatím ahojte, už musím dneska s blogem komčit.

jeeeeee

21. dubna 2011 v 18:33
Padááááámééééééé
Napište mi do komentářů, rozklikněte si rubriky a hlasujte v anketě. Budu ráda.

Oni (věcičky)

21. dubna 2011 v 18:32
Máte rádi Sipsnovi, tak jak já?
Je snima sranda veliká.
Žlutá rodinka to je,
sranda s nima taky je.
Homer, Marge, Bart, Megie a Lisa,
myslíte, že jsou lepší než pizza?
SIPSNOVI JSOU SRANDOVNÍ A JEJICH PŘÁTELÉ TAKY.
BÁRT SBÍRÁ STARÉ PRAKY.
MEGIE RÁDA DUDLÍKY MÁ,
BEZ NICH JE TO POHROMA.
HOMER JÍ KOBLIHY RÁD,
BEZ NICH BY NEVYDRŽEL SNAD.
MARGE ZASE POŘÁDEK.
JE PRO VELKÝ ÚKLIDEK. napiš do komentů

o Lásce

21. dubna 2011 v 17:41 | Simix |  *Motta a citáty*
Láska hřeje, ale uhlí je uhlí.

Dum spiro spero carpe diem = Milovat znamená žít životem toho, koho miluješ.
- Teprve když jsme nalezli lásku, víme, co jsme v životě postrádali.
Láska je hra s city a boj s rozumem.
-------------------------------------------------
Když nejsi s tím, koho miluješ, miluj toho s kým jsi. Dokud ten, kterého miluješ, nepříjde na to, s kým jsi. S láskou ubíhá čas, s časem ubývá láska...
Kdo ví, jakou cenu má láska? Jenom ten, kdo nemiluje a ten, koho nikdo nemiluje.
------------------------------------------------------------------------------------------
Rozchod dvou lidí je paradoxní v tom, že až po rozchodu zjistí, jak moc se milovali.
------------------------------------------------------------------------------------------
Zradil tě ten, kohos´ milovat chtěla, odpusť mu a zapomeň, žes´ ho ráda měla.
Nabídnout přátelství tomu, kdo touží po lásce, je jako nabídnout chléb tomu, kdo umírá žízní...
Co je láska? Dvě duše - jedna myšlenka, dvě srdce - jeden tep.
--------------------------------------------------------------------------------
Zklamaná láska je jak zvadlý květ, pro jednoho chlapce nedej zkazit svět.
Zraněnou lásku dokáže vyléčit jen ten, kdo ji způsobil..
Nevěř tomu, kdo říká "Miluji Tě", ale tomu, kdo v slzách říká: Miluj mě!"
-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.--.-..-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.
Život je příliš krátký na rozčilování se nad malichernostmi. Takže se líbej pomalu, směj se šíleně, miluj upřímně a odpouštěj
rychle.
napiš do komentářů, klíďo kopíruj na své stránky

Pixelky, obrázky, avatary ... atd.

20. dubna 2011 v 17:48 *Obrázky*

//@GDB[132235]//@GDE

Napiš mi do komentářů.

Ben Cristovao- Mimozemšťanka

19. dubna 2011 v 17:44 | Simix |  *Hudba*
česky
Je i anglicky

Nic - 19. - 26. dubna

19. dubna 2011 v 15:51 *Téma týdne*
Téma týdne NIC
Když se někoho zeptáš co to před tebou schovává, řekne ti NIC.
Když se tě někdo ptá, co ti je, odpovíš NIC.
Když se tě někdo zeptá co si viděl zajímavýho, řekneš NIC.
Když někdo neviděl NIC, tak řekne, že neviděl NIC.
Ale přitom toho viděl mnohem víc.
Přitom všem říka, že neviděl NIC,
Ale to jen proto, aby o něm lidi nevěděli NIC a Nic víc.
NIc, nic, nic, nic, nic, nic, nic, a zase nic a nic.
Omlouvám se za to NIC, je to téma týdne, tak jsem o něm něco napsala.

Návšťevnost I

17. dubna 2011 v 16:56 *řečičky a věcičky*
Včera blog navštívilo 32 lidí moc děkuju, všem.

Pro holky

16. dubna 2011 v 18:40 *Others*
JAK ZBALITKLUKA, KDYŽ SE MU NELÍBÍM.
Na začátek tohoto článku musím napsat takový malý detail a to, že já opravdu nevím, jak sbalit kluka, když se mu nelíbím, kdybych to věděla, tak už ho dávno sbalím (i když vlastně já ani nevím, jestli se tomu klukovi líbím nebo ne :)
Jak sbalit kluka, když se mu nelíbím? To je fakt zapeklitá otázka. Těžce, opravdu těžce, to je odpověď!
Pokud tomu klukovi jde jen o vzhled, tak snad ani nemá cenu ho balit a bojovat o jeho lásku. Kluk, kterému jde jen o vzhled, je hodně povrchní a stejně bychom u něj nenašli to, co hledáme. Museli bychom se ve vztahu bát toho, že se mu jednoho dne vzhledově přestaneme líbit. Nebo také toho, že je všude přece spoustu hezčích holek a on by za chvíli mohl odběhnout za některou z nich.
Samozřejmě, že vy chcete toho kluka určitě ně podle vzhledu, že? Určitě podle chování, nebo že by to byla ta vypracovaná postava a sexy svaly, co vás tak přitahuje? Ten krásný obličejíček manekýna? ;)
A víte vůbec jistě, že se mu nelíbíte? On vám to řekl? Jestli ano, myslím, že je to docela ztracený případ, za to vám nestojí, máte na lepšího a ne na nějakého namyšleného borečka (blbečka), pro kterého nejste vzhledem dost dobrá. Pokud vám to neřekl, tak to vůbec nemusí být pravda! Třeba se mu líbíte, jen on vám to ještě nedal nějak najevo.
Znám jednu ženu a muže. Ta žena, když poprvé uviděla toho muže, tak ho podle vzhledu odsoudila a řekla: "Takového? Nikdy!" Jenže, co osud nechtěl, ti dva se dali dohromady, protože zjistili, že si hodně rozumí. Společnou řeč a zalíbení našli, i když ve vzhledu nevyhovoval ani jeden tomu druhému. Muži se líbili tmavovlasé dívky, jenže zrovna tahle byla přírodní blondýnka. Ti dva jsou dnes stále spolu a klape jim to a na své první dojmy z té druhé osoby vzpomínají jen se smíchem. Je to ironie osudu, že se dva takoví lidé dají dohromady. Je to ale důkaz toho, že vzhled přeci jen není rozhodující, i když svou podstatu také hraje.
Pokud se tomu klukovi nelíbíte, zkuste si uvědomit proč, jestli je chyba na vaší straně či na jeho. Jestli se mu nelíbíte podle vzhledu, či chování, či vlastně proč? Jestli je to proto, že mu nevyhovuje vaše barva vlasů, tak nevím, jestli by bylo vhodné se kvůli němu přebarvit. To je na každé z vás, ale já bych se nikdy kvůli klukovi, který je třeba na blondýnky, i když by se mi moc líbil, nepřebarvila, jsem se svou barvou spokojená a i když je víc kluků, kteří letí na blondýnky, já jako brunetka jsem velmi spokojená :) Jestli tomu klukovi nebude vyhovovat vaše postava a řekne, že se mu nelíbíte jen proto, že jste tlustá, kašlete na něj, určitě na světě běhá jiný, kterému se budete líbit taková, jaká jste. (Pokud samozřejmě nemáte nadváhu třeba padesát kilo, to už byste asi se sebou něco dělat měla, ale zase ne kvůli tomu klukovi, ale kvůli sobě!)
Pokud se mu nelíbíte a nevíte proč, chtělo by to nějak zjistit důvod jeho nezájmu. Tomu klukovi se třeba můžete líbit, jen on už má třeba holku a tak prostě o další nemá zájem, či je do nějaké zamilovaný a i když ještě jeho láska není opětovaná, tak doufá, že v brzké době bude a vztah nechce hledat někde jinde.
Vždy si uvědomte, jestli se mu vážně nelíbíte, proč se mu nelíbíte a kvůli čemu se on líbí vám. Pak o tom zkuste přemýšlet dál. Pokud máte odvahu, můžete se ho na to rovnou zeptat a pak budete vědět, na čem jste.
Jestli se mu nelíbíte vzhledově, zkuste se s ním bavit jen jako kamarádka, nechtějte ze začátku něco víc, třeba postupem času zjistíte, že si dobře rozumíte a vzhled už nebude tak podstatný jako předtím. Hlavně toho kluka nějak přehnaně neuhánějte. Pamatujte, kluci radši dobývají, kluci raději loví kořist, než aby oni byli ta kořist, která bude ulovená. Na druhou stranu i kluky potěší, když o ně nějaká holka jeví zájem, ale když je uhání a běhá za nimi jako stíhačka, to už je jiná! Nic se nemá přehánět.
Závěrem je, že vážně pořád nevím, jak sbalit kluka, kterému se nelíbím. Ono tady jde o to jak kterého a o jakou jde situaci. Některého kluka sbalit jde, jiného ne. Na tuhle otázku ani není pořádná odpověď. Tedy je … ale v každé situaci jiná. A nezapomeň se na svého idola smát, protože usměvavá holká má u kluka velkou šanci. :-)
Čerpala jsem z - http://ssimca.blog.cz/

C00L Obrázky

16. dubna 2011 v 18:19 *Obrázky*

Napiš do komentářů.

Anime Angels

16. dubna 2011 v 17:54 *Obrázky*
napiš do komentářů, jak se ti líbí obrázky a co si o nich myslíš.

Anime obrázky

16. dubna 2011 v 17:38 *Obrázky*
Anime Manga - Různé Japonské obrázky


Britney Spears

16. dubna 2011 v 16:06 *Celebrity*
Je to zpěvačka. Tady je jedna její písnička.Narodila se 2. 12. 1981.

Prosím

16. dubna 2011 v 15:10 *řečičky a věcičky*
Prosím pište mi do komentářů, které jsou vždy pod odkazem.
Rozklikněte si rubriky v levo, je tam plno věcí.
Hlasujte v anketě, nebojte se.

Citátek

15. dubna 2011 v 17:38 | Simix |  *Motta a citáty*
Srdce bolí,
když miluješ a nejsi milována,.
Oči pláčou, ale budou se smát.
Milovat znamená trpět,
toužit a předstírat.
Trpět ze štěstí někoho jiného.
Toužit po tom,
kdo nikdy nebude náš
a předstírat smích,
když srdce krvácí.