Láska- 5. část

26. dubna 2011 v 18:09 | Simix |  *Příběh*
Ráno jsem se probudila brzy. Táta už byl doma, ale ještě spal, mamka taky. V noci jsem nemohla vůbec spát. Měla jsem sen o máminým příteli, že mamka podvádí tátu s nějakým mužem a ten muž podvádí mámu s hromadou jiných žen. Byl to hrozný sen. Třeba je to tak i doopravdy, ale na to já příjdu. Šla jsem si do obchodu koupit něco ke snídani. Když jsem se nasnídala chvíli jsem si četla mou oblíbenou knihu. Rodiče vztali dýl a mamka se zabývala s přípravou oběda. Já jsem si zapnula počítač. Zkoukla jsem facebook, e-mail, blog i jiné stránky a hlavně na seznamku ten kluk mi odepsal: ČAU, si piš, že se nudim. Prázdniny teprve začali a neni co dělat. Potěšilo mě, že se ti líbí má fotka, ty taky nemáž špatné foto. Napadlo mě, když jeto seznamka, že by jsme se mohli seznámit osobně. :-)
Dočetla jsem a zalíbila se mi všechna jeho slova. Nechtla jsem věřit cizímu člověku, ale je to takový nádherný a sympatický kluk. Proto jsem mu napsala adresu svého bydliště. Nevěděla jsem kdy příjde a jestli příjde. Táta před obědem odjel zase do práce, nestihla jsem si s ním popovídat o maminčiným milenci. Po obědě jsem se šla podívat, jestli mi odepsal ten bezva kluk na seznamku, ale ne, neodepsal mi. Ani mi nikdo nevolal na můj super mobil s foťákem. Najednou se rozdrnčel zvonek u dveří. Chtěla jsem jít otevřít, ale mamka, tam byla dřív. Zase tam byl její milenec a byl docelá naštvaný a k mámě se nechoval moc hezky. Podle mne to neni vůbec hodný muž. Šla jsem dolu. "Hej ty, mohla bych si s tebou o samotě promluvit?" zeptala jsem se ho a odtáhla jsem ho do kouta kuchyně, kde nás nemohla mamka slyšet.
"Proč se k mojí matce chováš tak bezcitně?" vyškytla jsem na něj. a nenechala jsem ho ani odpovědět.
"Kolik máš ještě ženskejch?" vyhrnula jsem na něj. Teprve teď jsem mu dala čas na odpověď.
"Je to moje věc," řekl a odeššel a mých slov si nebral na vědomí. Rozloučil se s mou mamkou a odešel. Sedla jsem si k ní.
"Mami, tohle není mužský pro tebe", řekla jsem jí v klidu.
"Proč?" zeptala se smutně. Vytáhla jsem mobil, ale pak jsem si to všechno rozmislela a zase jsem ho schovala.
"To nevim, ale zkus si o něm promyslet pár věcí", řekla jsem jí a fotky jsem jí neukázala. Celý den byl nudný a proseděla jsem u knížního románku o jednom páru. Na seznamku jsem se už ani nedívala a počítač byl pěknou chvilku vypnutý.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama