Láska- 7. část

27. dubna 2011 v 18:48 | Simix |  *Příběh*
Už se moc těším, až se s ním potkám. Usnula jsem brzy s nedočkáním na něj.
Ráno jsem se koukla na seznamku, jestli tam od Toma není zpráva a byla, ale jenom krátká a stručná. Příjdu dnes odpoledne. Nenapsal v kolik hodin příjde, ale těšila jsem se. Když odešli rodiče do práce, tak jsem se upravila. Učesala jsem se, hezky jsem se oblékla a jiné věci, ale nemalovala jsem se. Nelíčila jsem se, protože to neumím a bojím se, že by to nevypadalo moc pěkně. Čekala jsem čtvrt hodiny a nikdo nepřicházel. Půl hodiny a nikdo. Hodinu a nic. Šla jsem se podívat jestli někdo nejde. Otevřela jsem dveře a byl tam. Stál tam. Ten nádherný kluk.
"Ahoj, půjdeme někam?" řekl nějak rychle.
"A-a-ahoj, a-ano, můžeme někam j-jít", odpověděla jsem nervozně.
"Jo a kam? Kam by jsi chtěla?" Usmál se na mne. A to mě skoro vůbec nezná.
"J-já nevím", řekla jsem rozklepaně.
"Co třeba do kina? Nebo na zmrzku?" Usmál se na mě a zahleděl se mi do očí.
Taky jsem se usmála, ale sklopila jsem oči. Hmm, mám s ním jít? Třeba je to nějaký úchyl, nebo únosce. lekla jsem se, ale písemně se choval hezky a teď je -Boží-
"Dobře, jdeme", usmála jsem se trochu odvážněji.
Vzala jsem si kabelku, ve které jsem měla jen peněženku. Doufám, že to není zloděj a neukradne mi jí. Neměl tu žádné vozidlo a to jako myslim auto, kolo, nebo něco na čem se dá jezdit. Pro informaci mně je patnáct let a zajímalo by mě kolik je jemu.
"Kolik je ti let?" zeptala jsem se ho.
"Šestnáct, proč?" podivil se.
"Ne, jen jaký máme věkový rozdíl," řekla jsem mu. "Mně je patnáct", dodala jsem.
Šli jsme na točenou zmrzku on si dal vanilkovočokoládovou a já jen vanilkovou. Byla dobrá a Tom byl na mne hodný. Popovídali jsmesi pár věcí, aby jsme se více poznali. Bylo to s ním zabavné. Doprovodil mě až domů a rozloučili jsme se, jako lidi, kteří se znají jeden den. :-)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama