Pro holky

16. dubna 2011 v 18:40 |  *Others*
JAK ZBALITKLUKA, KDYŽ SE MU NELÍBÍM.
Na začátek tohoto článku musím napsat takový malý detail a to, že já opravdu nevím, jak sbalit kluka, když se mu nelíbím, kdybych to věděla, tak už ho dávno sbalím (i když vlastně já ani nevím, jestli se tomu klukovi líbím nebo ne :)
Jak sbalit kluka, když se mu nelíbím? To je fakt zapeklitá otázka. Těžce, opravdu těžce, to je odpověď!
Pokud tomu klukovi jde jen o vzhled, tak snad ani nemá cenu ho balit a bojovat o jeho lásku. Kluk, kterému jde jen o vzhled, je hodně povrchní a stejně bychom u něj nenašli to, co hledáme. Museli bychom se ve vztahu bát toho, že se mu jednoho dne vzhledově přestaneme líbit. Nebo také toho, že je všude přece spoustu hezčích holek a on by za chvíli mohl odběhnout za některou z nich.
Samozřejmě, že vy chcete toho kluka určitě ně podle vzhledu, že? Určitě podle chování, nebo že by to byla ta vypracovaná postava a sexy svaly, co vás tak přitahuje? Ten krásný obličejíček manekýna? ;)
A víte vůbec jistě, že se mu nelíbíte? On vám to řekl? Jestli ano, myslím, že je to docela ztracený případ, za to vám nestojí, máte na lepšího a ne na nějakého namyšleného borečka (blbečka), pro kterého nejste vzhledem dost dobrá. Pokud vám to neřekl, tak to vůbec nemusí být pravda! Třeba se mu líbíte, jen on vám to ještě nedal nějak najevo.
Znám jednu ženu a muže. Ta žena, když poprvé uviděla toho muže, tak ho podle vzhledu odsoudila a řekla: "Takového? Nikdy!" Jenže, co osud nechtěl, ti dva se dali dohromady, protože zjistili, že si hodně rozumí. Společnou řeč a zalíbení našli, i když ve vzhledu nevyhovoval ani jeden tomu druhému. Muži se líbili tmavovlasé dívky, jenže zrovna tahle byla přírodní blondýnka. Ti dva jsou dnes stále spolu a klape jim to a na své první dojmy z té druhé osoby vzpomínají jen se smíchem. Je to ironie osudu, že se dva takoví lidé dají dohromady. Je to ale důkaz toho, že vzhled přeci jen není rozhodující, i když svou podstatu také hraje.
Pokud se tomu klukovi nelíbíte, zkuste si uvědomit proč, jestli je chyba na vaší straně či na jeho. Jestli se mu nelíbíte podle vzhledu, či chování, či vlastně proč? Jestli je to proto, že mu nevyhovuje vaše barva vlasů, tak nevím, jestli by bylo vhodné se kvůli němu přebarvit. To je na každé z vás, ale já bych se nikdy kvůli klukovi, který je třeba na blondýnky, i když by se mi moc líbil, nepřebarvila, jsem se svou barvou spokojená a i když je víc kluků, kteří letí na blondýnky, já jako brunetka jsem velmi spokojená :) Jestli tomu klukovi nebude vyhovovat vaše postava a řekne, že se mu nelíbíte jen proto, že jste tlustá, kašlete na něj, určitě na světě běhá jiný, kterému se budete líbit taková, jaká jste. (Pokud samozřejmě nemáte nadváhu třeba padesát kilo, to už byste asi se sebou něco dělat měla, ale zase ne kvůli tomu klukovi, ale kvůli sobě!)
Pokud se mu nelíbíte a nevíte proč, chtělo by to nějak zjistit důvod jeho nezájmu. Tomu klukovi se třeba můžete líbit, jen on už má třeba holku a tak prostě o další nemá zájem, či je do nějaké zamilovaný a i když ještě jeho láska není opětovaná, tak doufá, že v brzké době bude a vztah nechce hledat někde jinde.
Vždy si uvědomte, jestli se mu vážně nelíbíte, proč se mu nelíbíte a kvůli čemu se on líbí vám. Pak o tom zkuste přemýšlet dál. Pokud máte odvahu, můžete se ho na to rovnou zeptat a pak budete vědět, na čem jste.
Jestli se mu nelíbíte vzhledově, zkuste se s ním bavit jen jako kamarádka, nechtějte ze začátku něco víc, třeba postupem času zjistíte, že si dobře rozumíte a vzhled už nebude tak podstatný jako předtím. Hlavně toho kluka nějak přehnaně neuhánějte. Pamatujte, kluci radši dobývají, kluci raději loví kořist, než aby oni byli ta kořist, která bude ulovená. Na druhou stranu i kluky potěší, když o ně nějaká holka jeví zájem, ale když je uhání a běhá za nimi jako stíhačka, to už je jiná! Nic se nemá přehánět.
Závěrem je, že vážně pořád nevím, jak sbalit kluka, kterému se nelíbím. Ono tady jde o to jak kterého a o jakou jde situaci. Některého kluka sbalit jde, jiného ne. Na tuhle otázku ani není pořádná odpověď. Tedy je … ale v každé situaci jiná. A nezapomeň se na svého idola smát, protože usměvavá holká má u kluka velkou šanci. :-)
Čerpala jsem z - http://ssimca.blog.cz/
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Adulka♥ Adulka♥ | Web | 16. dubna 2011 v 18:45 | Reagovat

:))

2 victoria-4fans victoria-4fans | Web | 16. dubna 2011 v 18:48 | Reagovat

pekný web

3 Simix Simix | 17. dubna 2011 v 16:57 | Reagovat

Dííík :)

4 ssimca ssimca | Web | 20. dubna 2011 v 23:07 | Reagovat

Ahoj,
zrovna dneska jsem se po hodně dlouhé době dívala na můj blog a vidím, že jsi tam psala. Také jsem se dnes rozhodla, že přeci jen budu pokračovat. Chtěla jsem Tě ale poprosit, když si na Tvůj blog chceš dát můj článek, napiš prosím zdroj (tedy odkaz na můj blog), ze kterého ho máš, díky :)

5 Simix Simix | Web | 21. dubna 2011 v 16:51 | Reagovat

Jsem moc ráda, že budeš pokračovat a moc se omlouvám, příště si napíšu svuj vlastní článek a nebudu od nikoho kopírovat, klidně tam připíšu zdroj tedy odkaz. :)

6 ssimca ssimca | Web | 21. dubna 2011 v 22:07 | Reagovat

To je v pořádku, klidně si můžeš zkopírovat co chceš, ale prosím vždy uveď zdroj. Tedy kromě smsek a citátů, ty jsem samozřejmě nevymyslela já, takže ty si kopíruj jak chceš ;)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama