Červen 2011

Prázdniny

30. června 2011 v 16:37 | Simix |  *řečičky a věcičky*

Užijte si prázky

Ahoj, tak já vám přeju, aby jste si užili co nejvíce prázky, samozřejmě s mírou, aby se něco nestalo, ale snažte se, aby nebyla nuda, to o prázdninách přeci nesmí být. Odpočívejte, buďte šťastní a veselý za každého počasí. Já se pokusím o to samé a hlavně se pokusím o to, abych tady na blogu byla i o prázdnínách a stíhala jsem obíhat a vy, aby jste mě nevymazali z SB, Affs, BéFé, oblíbených odkazů atd. Doufám, že vše dopadne good. Doufám, že i o prázdninách mi nějaký důvod nepřekazí kontakt s blogem nebo s blogy, protože jich mám více.

Tak si užijte a přeju hodně srandy. Pac a ještě pusu posílá -

Simix =O)


Láska- 25. část

30. června 2011 v 16:25 | Simix |  *Příběh*
Pokračování mého vymyšleného příběho Sandře ....
Chvíli jsem se opaloval a pak jsem zase skočila do moře. Už mě to přestalo bavit, být tam samotná a šla jsem zpátky do hotelu. Ručník jsem samozřejmě vzala sebou. Když jsem hledala rodiče, leželi na posteli a spali. Nechápala jsem to. Jak můžou spát ve dne na dovolený, měli by si trochu užívat. No jejich věc. Vzala jsem si pár Eur, protože jimy platějí v Itálii, a protože jsem měla hlad a pizza byla už snězená, šla jsem si koupit něco k jídlu. U jednoho stánku proávali špagety a tak jsem si je koupila. v itálii mají takové zajímavé stánky. je to jakoby v nmístnosti a je tam takové veliké okno ven a tam si lidi kupují špagety, ale i pizzy, zmrzliny atd., ale je to tak i v čechách. Na špagetách jsem si velice pochutnala a když jsem se vrátila do hotelu, rodiče byli už vzhůru.
"Tak Sandro, jak sis zaplavala?" zeptal se mě s úsměvem táta.
"Jo, docelá dobrý a koupila jsem si i špagety," řekla jsem.
"Na zítřek máme pro tebe překvápko Sandro," řekla mamka a rozčesávala si své vlasy.
"A jaké?" zeptala jsem se.
"To by nebylo překvapení," řekl táta.
A tak jsem se tedy nechala překvapit do dalšího dne, protože dneska už nic moc zajímavého nebylo, spíše nuda. Když jsem se ráno probudila, rodiče byli už dávno vzhůru. se nedivím, když spí přes den. mamka sepsala program na dnešní den:
- do města na jídlo
- jít plavat do moře
- překvapení
- večerní pohoštění
nejvíce mě zajímalo to překvapení. Třeba mě to ani nijak nepřekvapí a třeba se mi to nebude ani líbit. Uvidím no. oblékla jsem se tedy vhodně do města. Zašli jsme do stejného stánku v jakém jsme si kupovala špagety. Koupili jsme si nějaké těstoviny se směsí. Bylo to výborné, protože byl ještě čas obešli jsme obchody s oblečením a koupili jsme si nové boty, mamka kabelku a já pškné tričko. Taťka jen platil, ale koupil si několik ponožek. Potom jsme se do hotelu stavili pro plavky. Do tažky jsme dali pití, ručníky a opalovací krém. Na sebe jsem si vzala slamněný klobouk a sluneční brýle a nevypadalo to vůbec zle. namazala jsem se krémem a chvíli jsme se opalovala. Taťka mě pak vybídl, abych si s ním šla zaplavat a tak jsme závodili. Taťka plaval rychleji a vyhrál. potom jsem si zazávodila s mamkou a nad ní jsem o jedno tempo vyhrála.
Rodiče pak vzali tažku s věcma a odvedli mě na jinou stranu břehu. Tam stála nějaká penší loď, takový parník a rodiče mne vzali na palubu. "Ciao," pozdravili námořníka a odlepili jsme se od břehu.

Moje lady

29. června 2011 v 18:36 | Simix |  *Obrázky*
Oblečená v domácím
Sametově černá lady
první fotka :)


Selena Gomez- love you like a love baby

28. června 2011 v 18:42 | Simix |  *Hudba*
Docelá hezká :-)

záhlaví a dessy

26. června 2011 v 18:14 | Simix |  *Obrázky*
žádný jsem nevyrobila ty první jsem dostala a ty poslední dva jsem okopčila uz googlu :-)

na zapečení

26. června 2011 v 18:00 | Simix |  *Recepty*

To mám vyskoušene, je to dobré, !!!bacha!!! na množství másla, bylo by to moc mastné.

1. rozřízni housku/rohlík naležato na půlku.
2. obě půlky namaž jemně máslem.
3. přilož salám a navrch sýr (na obě půlky)
4. nezapomeň dát na talířek a vložit do mikrovlnky na půl minuty (stačí) a nebo na pekáček a na půl hodinky do trouby, v troubě se to více probeče a bude to více křupavější.
já osobně si to spíš dělám v mikrovlnce, je to rychlejší.

Dobrou chuť


Zmrzliny

24. června 2011 v 18:13 | Simix |  *Recepty*
Teď o prázdninách v lese bude růst plno borůvek, takže si můžeme udělat BORUVKOVOU ZMRZLINU:
Budete potřebovat cukr, bílý jogurt, med a borůvky.
Postup: Do mističky dejte bílý jogurt (celý), asi pět čajových lžiček cukru a borůvky. Tak přiměřeně. Můžete přikápnout med. Jemně rozmixujte. Dejte do mrazáku a každou hodinu promíchejte. Po pěti hodinách vytáhněte a vyskoušejte, jestli je zmrzlina správně zmrzlá a ochutnejte jestli je dobrá jinak přidejte buď borůvky, jogurt nebo cukr.
Když si budete chtít udělat jinou zmrzlinu, můžete místo medu a boruvek dát třeba jahody a hnědou čokoládu a nebo maliny a bílou čokoládu a nebo meruňky a med s oříšky, je to na vás. Dobrou chuť a vyskoušejte. Můžete udělat vlaastní příchutě nebo zmrzku nějak vylepšit.

Básnička

23. června 2011 v 18:26 | Simix |  *Básně*
Na co vám je počítání, když máme kalkulačku,
a na co praní v ruce, když máme přeci pračku.
Každý přece víme,
že prázdnin brzy docílíme.
Učení už je nám k prdu,
když ve verších promlouvám takhle k lidu.
Taky na prázdniny těšíte se?
Vždyť už jsou za dveřmipřece.
dessing
S tím internetem, táta už sehnal jiný, ale musí ho zapojit, myslím, že dlouho bez internetu nebudeme, takže buďte v pohodě. Promiňte nestihla jsem oběhnout, už musím končit, nebo budu přizabitá. Páá

magie: 20.6. - 27.6. 2011

20. června 2011 v 17:42 | Simix |  *Téma týdne*

Magie

Další téma je magie. Magie, to jsou čáry a kouzla. Magie, tu musí někdo ovládat a to umí kouzelníci, čarodějové a různí mágové. Podle mne mágové neexistují, možná jenom takový, kteří vaří různé bylinkové nápoje, ale magictví je spíše pohádková záležitost. Já bych si osobně přála umět čarovat, ale to jemožné, kdysi jsem na to věřila, ale teď už ne, protože jsem se s tim zatim v realitě nikde nesešla. Docelá škoda, ale to je docelá štěstí, nebo by tu nastaliy různé problémy, jako třeba zádrhely v čase, to by pak mohlo být vše úplně jinak, třeba by se obrátilo něco k horšímu, ale má to i výhody. Třeba jestli znáte seriály : Buffy, přemožitelka upírů, Čarodějky a nebo podobné seriály k čarování tam mají blízko a sami můžete posoudit jaké to je čarovat.
Ale i když magie je všude kolem nás. Např. magie lásky, všude kolem nás je láska a podobně.
Co si myslíte o magii vy?

Láska- 24. část

19. června 2011 v 18:44 | Simix |  *Příběh*
pokračování mého vymyšleného příběhu ...
Protože už mamka s taťkou vědí, že se máme s Tomem rádi, ano slyšeli jste dobře, máme. Už jsme společně hodně prožili. Mamka mi poradila jak se nalíčit, protože doteď jsem ti nikdy nedělala a to mi je už šestnáct let. Oblékla jsem si tyrkisové triko a modrou sukni. Nasadila jsem si stříbrné naušnice se zeleným kamínkem, nakrémovala jsem se a mamka mi světle modrou namalovala víčka (oči) a řasenkou řasy a na tváře mi lehce nanesla make-up. Růžově mi natřela rty. Vlasy jsem si stáhla do drdolu, i když rozpuštěné jsou více sexy. Tom mi zavolal, že mě vyzvedne a tak jsem čekala u nás v domě, dokud nepřišel. Zavolal taxíka a měli jsme to i s odvozem. Před kinem jsme zastavili právě v čas. Koupili jsme lístky a usedli jsme do páté řady uprostřed. Dobře jsme slyšeli i viděli. Film byl o Pirátech z Karibiku 4. Bylo to fakt bombastický. Těšte se až to uvidíte v televizi. Když to zkončilo, ve městě u stánku jsme si koupili párek v rohlíku. Byla s Tomem sranda a teprve teď jsem pochopila, že hp mám ráda, já ho miluju a on předvedl, že cítí to samé. Jsem strašně ráda, že jsem ho poznala a dobře, že jsem se podívala na seznamku, jinak bych ho teď neznala, možná. Odvedl mě domů. Rodiče už spali. Udělala jsem to samé, než jsem usnula našla jsem kousek papírku ---> dopis od mamky, že se mám odlíčit a napsala mi tam postup. Nevěděla jsem, proč to zrovna musí být, ale pokusila jsem se o to. Pak už jsem opravdu šla spát. Ráno, když jsem se podívala do zrcadla, uvědomila jsem si, že se mi odlíčení nezdařilo, protože jsem měla rozmazané oči od řasenky, příště se už líčit nebudu, není to nějak snadné. Šla jsem si umýt tváře a pak jsem si šla zbalit kufry. Proč? nebojte nikam se nestěhuju, jen jsem vám zapomněla říct. že s rodiči zítra odjíždíme do Itálie. Zapomněla jsem to říct i Tomovi, to jsem mu napsala SMSkou, když jsme byli další den na cestě tam. měli jsme nádherný hotel, hned u moře. byla tam nádherná písčitá pláž, bez kamínků s nádhernýma mašlema, teda mušlema. První den jsme se spíše ubytovávali, šli jsme se projít po městě, dali jsme si rozchod ===> rodiče šli ochutnat Italské jídlo a já se šla podívat po nějakých hezkých věcech. myslela jsem na Toma a věděla jsem, že by to tu s ním bylo lepší a zábavnější. Nedá se nic dělat. Procházela jsem se tak dlouho až jsem přišla na pláž, prošla jsem se po ní a hned se mi zachtělo jít si zaplavat, protože máme dva klíče od našeho pokoje od hotelu, jedny měli rodiče a jedny já, tak jsem nemyslela na rodiče a pádila jsem do hotelu pro plavky. Napatlala jsem na sebe opalovací krém a hodila na sebe plavky, zrovna přišli rodiče a měli sebou obrovskou pizzu. Kousek jsem si od nich vzala.
"Jdu si zaplavat do moře, nejdete se mnou?" zeptala jsem se obou rodičů.
"Jdi sama, my tam pak za tebou příjdeme Sandro", řekli a já šla. Vzala jsem si ručník ručník a to bylo vše. Na pláži jsem rozprostřela ručník do písku a lehla jsem si na něj. Chvíli jsme se opalaovala. Po čtvrt hodince m to přestalo bavit a rodiče nikde a tak jsem šla plavat. Moře bylo chladné, protože já byla rozpálená. Otužila jsem se, a když jsem se osmělnila, skočila jsem s rozeběhem do vody. Už jsem dlouho neplavala a zcházelo mi to. Vlastně naposledy s Tomem a Katkou na koupališti. Pěkně jsem si ve vodě užila a pak jsem sebou plácla na ručník a čekala jsem až mě sluníčko osuší. Rodiče stále nikde. To už asi nepříjdou. Já tady ještě chvíli budu. Co ti rodiče vůbec dělaji? ........... ...

Teď konec příběhu a zase k blogu, nevím jak sem teď budu chodit, protože budeme mít nějaký problímy s internetem, tak zatím ahoj a SB a AffS, kdyžtak omluví mojí nepřítomnost, děkuji. PP
Simix


Moje výroby

17. června 2011 v 18:32 | Simix |  *Obrázky*
Od EliQa za písničku

16. června 2011 v 17:27 | Simix |  *Moje ceny*
Od EliQ jsem dostala diplom, od začátku jsem ani nevěděl a za co je, ale je za to, že jsem správně uhodla písničku. Moc děkui Eli a za tamten ode mně nemáš zač, zasloužila sis ho.

Vesmír: 15.6 - 22.6

15. června 2011 v 18:43 | Simix |  *Téma týdne*
Další téma týdne je vesmír. Vesmír je nekonečný a za naší galaxií je další, mají tam větší planety. V naší galaxii je největší planeta Slunce a život je jenom na Zemi, na které žijeme. Všechny planety vykonávají pohyby. Otačí se do kola(kolem své osy) a pohybují se kolem Slunce. Jurij Gagarin je člověk na, kterého si vzpomenu, že byl ve vesmíru, ale ne jenom on. Pes Lajka, byl ve vesmíru ze všech nejdřív, aby vědci zjistili, že dostat se do vesmíru je zvládnutelné. Nejlepší by bylo naší Planetu chránit a tím i vesmír. V naší atmosféře se dělá ozonová díra a to nám ubližuje, ozon je duležitý a mi ho ničíme. Chápu, že nějakým lidem chutnají cigarety nebo jsou na nich zavislí, ale škodí to všem. Auta, ale i pálení pneumatik a i jiných špatných věcí, je neprospěšné pro celou naší planetu. Ve vesmíru, kolem naší planety a měsíce jsou různé sondy a družice. Sledujou novinky z vesmíru a na povrchu země. Do vesmíru se můžeme dostat raketama, ale do už víte.

Vítěz soutěže HÁDEJ

15. června 2011 v 16:51 | Simix |  *Soutěže*
Konečně mám výherce soutěže HÁDEJ. Je to EliQ. Uhodla písničku Od Vanessy Hungens - Say OK a nejenom tu, ale i více písniček. Gratuluji Eli a tady máš diplom. Líbí? já vím nic moc, ale tady je -->
Jinak poděkování pro Veru-chicky http://www.veru-chicky.blog.cz/ , Adhušce http://adelaacats.blog.cz/ tyto dvě soutěžící ode mně dostávají druhé místo a mají u mně reklamu na dva dny, takže na jejich blog budu psát komentáře a hodnotit jejich blogy. Ptom třetí místo získává Terííík, ta má u mne reklamu na jeden den :-) http://tercikpucik.blog.cz/
Děkuji za zúčastnění. Ostatní si můžete počkat na další soutěž.

4. kolo soutěže HÁDEJ

10. června 2011 v 16:21 | Simix |  *Soutěže*
Dál už může soutěžit jenom veru-civky http://www.veru-chicky.blog.cz/ , Aďhuška http://adelaacats.blog.cz/ a EliQ http://www.ela-9.blog.cz/ a ještě Terííík http://tercikpucik.blog.cz/ , protože to jsou nejlepší soutěžící.
Nikdo jiný se prosím už nezapojujte, protože toto je už poslední kolo této soutěže.
Tak uhodnete tuto písničku a zpěvačku?

výlet

9. června 2011 v 11:57 | Simix |  *Mini Diary*
Včera jsem vůbec nestihla jít na blog, nebyla jsem ani na počítači. Moc se omlouvám, ale byli jsme se školou na suprovým výletě, ani jsem nečekala, že se tak vydaří. Jeli jsme do Libice nad Cidlinou. Pak jsme spíš chodili pěšky, bylo to úža a měli jsme blízko k přírodě. Viděli jsme pijavice, malé žabyky a rybky, kachny a labuťe prostě nádhera i vážky tam všude kolem byli, (žádnej údiv byli jsme u vody, u řeky Labe) Pak jsme jeli parníkem, asi tak půl hodiny. Měli jsme jít i do muzea, ale prasklo jim tam potrubí, takže nic z toho nebylo. Parníkem jsme dojeli až do Poděbrad, měli jsme tam dva rozchody. Jeden trval jen patnáct minut, koupila jsem si pití, protože byl strašný hic, pak byl velký rozchod na hodinu i více. Koupila jsem si náramek a procházeli jsme se po lázních. Bylo tam mnoho fontánek a zdrojů vody, kde stříkala suprově voda. Koupila jsem si párek v rohlíku a zmrzku. Ale to asi nikoho zajímat nebude, protože moje spolužačka si to myslí. S jednozu kamarádkou jsme drbali kluky. Dlohou dobu taky trvalo, než jsme sem a zpátky dojeli vlakem. Přijeli jsme v pět a na počítač jsem už nestihla jít, pak jsem se učila, takže jsem to nestihla, sorry. PP

Láska- 23. část

7. června 2011 v 18:19 | Simix |  *Příběh*
Soutěž je pod tímto článkem (pod příběhem)
Doma jsem začala vyzvídat, jak mě v tom hotelu našli. Tom mi to nechtěl říct, ale nakonec řekl svojí verzi:
"Volal jsem ti, ale nikdo mi to nezvedal, to se opakovalo několikrát. Šel jsem tedy k vám domů a zvonil jsem, nikdo neotevřel a proto jsem zazvonil více. vyšla tvoje rozespalá mamka. zeptal jsem se jestli si doma. Řekla mi, že jsi, ale nebyla jsi tam. Tvoje mamka se hned vylekala a zavolala ti na mobil a najednou ti začal zvonit ve tevém pokoji, ale ty jsi tam nebyla. Napadlo mě, že jsi někam šla, ale tvoje máma říkala, že bez mobuli nikam nechodíš. najednou přišel z práce tvůj taťka, když jsme mu řekli, že se pohřešuješ, napadlo ho se podívat na tvoje SMSky a E-maily, jestli jses s někým nedomluvila na setkání. Já jsem se moc nechtěl koukat na tvoje soukromí, ale podíval jsem se. Promiň. V Sms jsi nic neměla a telefonáty ti prohlížet nemůžu, protože to nejde. =DD
V E- mailech jsi neměla nic, ale měla by ses odhlašovat, nebo ti tam někdo vleze, například já, promiň. Pak jsem se podíval na tvůj účet na seznamce, taky byses měla odhlašovat, ale tvoje věc. Tam ti napsal nějaký Aleš nebo Leoš, nebo tak. Napsal, že tě pozve do hotelíku U Kavárničky. Na netu jsem si vyhledal, kde to je a jeli jsme za tebou. Odpusť, že ti lezeme do soukromích věcí." Poptala jsem se rodičů, jestli je to pravda a oni jen přikývli. Poděkovala jsem a vyprovodila jsem Toma ze dveří a odešel. Pak jsem šla do pokoje a nikoho jsem nepustila. byla jsem sice vděčná, že mě zachránili, ale nemusí se mi koukat do mých věcí, ale kdyby to neudělali, asi by mě nezachránili. Celý tři dny jsem nepustila nikoho do mého pokoje, ss nikým jsem nepromluvila a ani Tomovi jsem se neozvala. Mamka si práci nenašla, ale to mi řekla jen přes dveře, protože jsem ji nechtěla pustit. Když pak šla na nákupy a taťka byl vpráci, šla jsem se najíst a udělala jsem si potřebné věci, pak jsem se šla projít, teda spíše proběhnout, vysprchovala jsem se a jentak tak jsem stihla zalést do pokeje, protože se vrátila mamka. nevím proč se pořád schovávám a neodpovídám Tomovi na jeho SmSky, co mi celou dobu psal, a proto jsem se rozhodla, že se mu ukážu. Vyšla jsem z pokoje a vletěla jsem mamce do náruče.
"Ahoj, už jsme se dlouho neviděli," řekli jsme si něco tom smyslu.
Když jsem viděla taťku udělala jsem to samé. Co nejlépe jsem se oblékla a šla jsem za Tomem a chtěla jsem ho překvapit, cestou jsem potkala leoše, když jsem mu řekla, že jdu za Tomem a jestli se ještě o něco pokusí, dám ho k soudu. Leoš se lekl a utekl jako srab. Když jsem viděla Toma, pochopila jsem, že je taky naštvaný, spíše žárlí. Nepochopil, proč jsem s Leošem vůbec někam šla. nechala jseem ho tedy být a šla jsem domů, Tom mě ale dohonil, odtáhl ke křoví a začal mě líbat, omluvil se a já se mu taky omluvila. Pak mě pozval večer do Kina, zatím jsme se rozloučili a šla jsem domů.

3. kolo soutěže HÁDEJ

7. června 2011 v 16:26 | Simix |  *Soutěže*
Tak tady je další kolo soutěže HÁDEJ. Nejlepší soutěžící jsou zatím K. (Áďa) http://adelaacats.blog.cz/
Jinak se můžou zapojit i jiní, ale jestli budou dále soutěžit tyto dvě soutěžící, mají šanci na výhru, ale ne jenom ony, ale i vy, jen musíte správně uhodnout jméno zpěváka/čky a písničky.
TAK DO TOHO

2. kolo soutěže HÁDEJ

6. června 2011 v 17:34 | Simix |  *Soutěže*
Uhodneš i tuto písničku?
Dál soutěží jenom: Veru-chicky, protože uhodla písničku v prvním kole a moje oblíbené stránky:(EliQ, Niky, Ssimca, LucííQ x), Terezka-best, Áďa, Ca Roll/Ta-sixx, MišQa atd.)
Kdyby se ještě někdo přidal neva, ale byl by v tom trochu zmatek.1. kolo soutěže HÁDEJ

5. června 2011 v 18:20 | Simix |  *Soutěže*
Další soutěž je ta, že musíš uhodnout, co je to za písničku, počkáme si na pár soutěžících, první kolo je snadné, takže písničku určitě uhodnete, napište do komentářů váš typ. Kdo uhodne, pokračuje v dalším kolu o hádání písničky.

Láska- 22. část

5. června 2011 v 17:57 | Simix |  *Příběh*
TENHLE DÍL NENÍ PRO SLABÉ OSOBY
Další den jsem u mámy viděla jen noviny. hledala novou práci přes inzeráty. Já myslela, že by nás uživil táty plat, když je povýšen. Ale když mamka chce pracovat, dala jsem jí návrch:
"Mami, klidně si v těch novinách něco zatrhni, ale nechtěla by jsi něco najít na internetu?" zeptala jsem se jí.
"To jde?" zeptala se udiveně. Ona na internetu moc neumí a nevyzná se v něm.
"Jasně že jo, ti pomůžu, jestli můžu", řekla jsem jí.
"Tak to pak můžeme zkusit", usmála se.
Když jsem za ní po hodině přišla, spala. Táta byl v práci, ale zase se prý vrátí dříve. nechtěla jsem mamku budit, ale když jsem viděla zaškrtané ty žádosti, tak jsem se rozhodla, že nic vyhledávat zatím nebudeme, protože jich bylo dost.
Nechala jsem jí ležet a ona jen v klidu pochrupovala. najednou zazvonil náš domovní zvonek, šla jsem co nejrychleji otevřít, aby se mamka neprobudila. za dveřma stál nějaký kluk. byl mi povědomí, ale moc ho neznám.
"Ahoj, já jsem leoš, ten ze seznamky", řek. V tom se mi vybavil.
"No nazdar", řekla jsem.
"Jako to je pozdrav a nebo vyhazov?" zeptal se.
"Ne, to ne, hele nepůjdeme někam jinam?" řekla jsem protože jsem nechtěla stát mezi dveřmi a za druhé jsem nechtěla budit mamku. prošli jsme se po parku a dozvěděla jsem se, že náš dům nemohl najít, nedokázal se zorientovat, ale nakonec to našel. leošovi bylo 18 let. Chvíli jsme si takhle povídali, aby jsme se seznámili. Provedla jsem ho po městě a on mě pak svým autem odvezl za město. Já bych s ním nejela, ale byl mi sympatický a choval se mile.
Pak mě pozval do nějaké kavárničky, něco domlouval s nějakým pánem, který mu dal nějaké klíče. ta kavárnička byla nějaká divná. Leoš mě pak odvedl do nějaké místnosti a zamknul nás tam. teprve pak jsem si uvědomila, že to byl menší hotel (penzion), který se jmenoval
U Kavárničky. Zjistila jsem, že Leoš není takový, jak vypadal. Začal se přede mnou svlékat. Neměla jsem mu věřit, ať vypadal jakoliv, ať byl hezčí sebevíc. Měla jsem štěstí v tom, že Tom je jiný. Začala jsem se bránit a cukat se sebou. Najednou začal někdo bušit na dveře, zařvala jsem o pomoc a najednou se ozval Tom = "Sandro" --- "Zlatíčko"= ozvali se rodiče. Najednou do dveří někdo kopnul až je vyrazil, vlastně to byl Tom. Odtáhl ode mne Leoše a dal mu ránu pestí mezi oči. Co nejrychleji jsem si oblékla to co mi sundal, naštěstí to bylo jenom triko a Tom s rodiči si mě odvedli domů. Ještě, že nezavolali policii, ale chtěli to udělat. Samozřejmě mě zajímalo, jak zjistili, kde jsem, ale zachránili mě a to je hlavní.
V dalším díle zjistíte, jak Tom a Sadřiny rodiče, Sandru našli.

Na poslech

4. června 2011 v 18:44 | Simix |  *Hudba*
Pohádky- 30.5. - 5.6. 2011

4. června 2011 v 18:42 | Simix |  *Téma týdne*
Další téma týdne je POHÁDKY. Pohádky provází skoro každé dětství. Jsou v televizi a i v knížkách. Já pohádky píšu strašně ráda, můžete se podívat do rubriky PŘÍBĚH. v pohádkách je mnoho pohádkových postav: různé proncezny, králové, víly, vodníci, ježibaby, hrdinové, skřítci, trpasíci, loupežnící, rytíři, draci, mluvicí věci a zvířata a podobně. Na pohádky se koukají i někteří dospělí.
Máte taky rádi pohádky ???

Láska- 21. část

4. června 2011 v 18:32 | Simix |  *Příběh*
ZREKAPITULOVÁNÍ
Tento příběh je o dívce jménem Sandře, která se na seznamce seznámila s jedním klukem, jmenoval se Tom. Sešla se sním a začali spolu od nedávna chodit. Se Sandry maminkou, byli problémy a unesl jí jeden chlap, ale teď už je vše v pořádku a Sandra s Tomem sedí v cirkuse. Jestli si chcete přečíst příběh od začátku sami, tak v rubrice PŘÍBĚH od první části. Připravte se na to, že celý příběh vypráví Sandra.
V cirkuse jsme obsadili lavičku v poslední řadě. jako první vystoupil moderátor klaun, nebo šašek, nebo kdo to byl. Vyprávěl různé vtipy. Moc jsem se nasmála. vystoupili i šikovní kaskadéři a zvířata. (opice, koníci, poníci, osel, tygr, lev, medvěd ...) V půlce vystoupení byla přestávka a s Tomem jsme si koupili popcorn a ledovou tříšť a ještě mi koupil takovou blikajicí věcičku, jak prodávají v cirkusech. Když to skončilo vyprovodil mě domů. Tu poslední chvíli v cirkuse mě v té poslední řadě začal líbat, ale to už je pryč a mě zbývá pár kroků, než mě doprovodí domů. Když jsem přišla domů. šla jsem se podívat na počítač a na nové zprávy a e-maily. Hlavně jsem se šla odhlásit ze seznamky, protože se už nechci s nikým seznamovat. Když jsem se po té dlouhé době podívala na seznamku, byly tam nové zprávy. byla jsem v údivu, protože jich tam bylo asi šest. První byla holka, která se se mnou chtěla zkamarádit, protože jsme se minulý rok viděli na letním táboře. Vzpomněla jsem si na Moniku, byla to ona, ta holka z tábora. Napsala jsem ji kde bydlím, protože i ona mi napsala svojí adresu domu. Bydlela ve vesnici, několik kilometrů od našeho města. Jinak všechno ostatní mi psali kluci a mohla být náhoda, že je to nějaký pedofil. Všechny až na jednoho krasavce jsem si vyškrtla/vymazala. Myslela jsem, že by byl dobrý nápad najít si nějakého kamaráda, kromě Katky, Toma, Moniky a možná i Sama a nějakých spolužáků ze třídy, ale teď jsou prázdniny. Nejvíce ze třídy si rozumím s Katkou. Pro připomenutí Sam je její kluk. Tenhle kluk se jmenuje Leoš, nebyl to tem známý Leoš Mareš nebojte, vlastně škoda, ale to je jedno. Napsala jsem mu svojí adresu bydliště. Monice jsem napsala i svoje telefoní číslo. Počítač jsem vypnula. Rodiče se vrátili zrovna z práce, je to divné, ale teď končí brzy a mají často volno. Tak to mi hlava nebere.
"Ahoj", pozdravili mě.
"Čau, jste tu brzy", řekla jsem.
"Hm, tak asi nevíš, že tatínek byl povýšen," řekla máma.
"Je ředitelem", pokračovala.
"Můžu končit v kolik se mi to hodí", řekl taťka.
"A co ty mami? Taky povýšení," zeptala jsem se.
Najednou se jim vytratil úsměv z tváří. Vytušila jsem problém.
"Propuštěná, mám vyhazov, padáka, prostě jsem bez práce víš?" málem se rozbrečela. Táta ji chytil kolem ramen a začal ji utěšovat.


Láska- 20.část

3. června 2011 v 18:35 | Simix |  *Příběh*
Pokračování ...
Další den ráno mi volal Tom.
"Bré ráno, jak se spalo?" zeptal se mě.
"Jo, dobrý, co ty?" opětovala jsem mu otázku.
"Super, myslel jsem na tebe celou noc, řekl.
"Chtěla bych se s tebou sejít, příjdu k vám," řekla jsem.
"Tak jo," odpověděl a já típla mobil.
"Hodila jsem na sebe nějaké oblečení. Spíše takové letní šaty. Učesala jsem se, nasnídala se a vyčistila jsem si zuby. Vytazila jsem za Tomem. 4ekal na mně už venku a řekl, že rodiče mají návštěvu, že se projdeme a pozval mě na oběd. Nebyla to žádná luxusní restaurace, ale ani žádná zahulená hospoda. Líbilo se mi tu. objednala jsem si smažený sýr a Tom si vybral rýži s masem na houbách. To jeho je určitě lepší než moje, ale já nemám ráda houby a Tom sýr. Pochutnali jsme si a dojedli a navzájem jsme se nepodívali do talíře. Protože bych se asi poto... a tom taky. Tom zaplatil.
"Nějak ti ty peníze vrátím", řekla jsem mu.
"To nemusíš", řekl mi on.
"já, ale chci", zamračila jsem se.
"Já ti ale říkám ne", on se narozdíl ode mě usmál.
Nechala jsem to tedy být, určitě mu to nějak vrátím a úsměv jsem mu oplatila. Doprovázel mě domů a teprve teď jsem mu řekla co jsem mu chtěla říct.
"Ano, dlouho jsem si to přála", řekla jsem mu.
"Co? co sis přála?" zeptal se.
"Mít kluka, s někým chodit", řekla jsem mu.
"Takže se mnou budeš chodit?" zajímalo ho.
"Asi, ano," a vrhla jsem se mu kolem krku a on mě políbil tak něžně, že jsem úplně zapomněla kde jsme. Byli jsme u cirkusu.
"Nechceš jít?" zeptal se mě a já souhlasila. Tom zase zaplatil a vešli jsme do cirkusáckého stanu. Nechápu proč všechno musí platit on. jo já vím nejspíš mě miluje a já možná jeho. Ne to je silné slovo, mám ho ráda, to je to správné slovo, ale možná jen jako kamaráda, nevím.