Láska- 22. část

5. června 2011 v 17:57 | Simix |  *Příběh*
TENHLE DÍL NENÍ PRO SLABÉ OSOBY
Další den jsem u mámy viděla jen noviny. hledala novou práci přes inzeráty. Já myslela, že by nás uživil táty plat, když je povýšen. Ale když mamka chce pracovat, dala jsem jí návrch:
"Mami, klidně si v těch novinách něco zatrhni, ale nechtěla by jsi něco najít na internetu?" zeptala jsem se jí.
"To jde?" zeptala se udiveně. Ona na internetu moc neumí a nevyzná se v něm.
"Jasně že jo, ti pomůžu, jestli můžu", řekla jsem jí.
"Tak to pak můžeme zkusit", usmála se.
Když jsem za ní po hodině přišla, spala. Táta byl v práci, ale zase se prý vrátí dříve. nechtěla jsem mamku budit, ale když jsem viděla zaškrtané ty žádosti, tak jsem se rozhodla, že nic vyhledávat zatím nebudeme, protože jich bylo dost.
Nechala jsem jí ležet a ona jen v klidu pochrupovala. najednou zazvonil náš domovní zvonek, šla jsem co nejrychleji otevřít, aby se mamka neprobudila. za dveřma stál nějaký kluk. byl mi povědomí, ale moc ho neznám.
"Ahoj, já jsem leoš, ten ze seznamky", řek. V tom se mi vybavil.
"No nazdar", řekla jsem.
"Jako to je pozdrav a nebo vyhazov?" zeptal se.
"Ne, to ne, hele nepůjdeme někam jinam?" řekla jsem protože jsem nechtěla stát mezi dveřmi a za druhé jsem nechtěla budit mamku. prošli jsme se po parku a dozvěděla jsem se, že náš dům nemohl najít, nedokázal se zorientovat, ale nakonec to našel. leošovi bylo 18 let. Chvíli jsme si takhle povídali, aby jsme se seznámili. Provedla jsem ho po městě a on mě pak svým autem odvezl za město. Já bych s ním nejela, ale byl mi sympatický a choval se mile.
Pak mě pozval do nějaké kavárničky, něco domlouval s nějakým pánem, který mu dal nějaké klíče. ta kavárnička byla nějaká divná. Leoš mě pak odvedl do nějaké místnosti a zamknul nás tam. teprve pak jsem si uvědomila, že to byl menší hotel (penzion), který se jmenoval
U Kavárničky. Zjistila jsem, že Leoš není takový, jak vypadal. Začal se přede mnou svlékat. Neměla jsem mu věřit, ať vypadal jakoliv, ať byl hezčí sebevíc. Měla jsem štěstí v tom, že Tom je jiný. Začala jsem se bránit a cukat se sebou. Najednou začal někdo bušit na dveře, zařvala jsem o pomoc a najednou se ozval Tom = "Sandro" --- "Zlatíčko"= ozvali se rodiče. Najednou do dveří někdo kopnul až je vyrazil, vlastně to byl Tom. Odtáhl ode mne Leoše a dal mu ránu pestí mezi oči. Co nejrychleji jsem si oblékla to co mi sundal, naštěstí to bylo jenom triko a Tom s rodiči si mě odvedli domů. Ještě, že nezavolali policii, ale chtěli to udělat. Samozřejmě mě zajímalo, jak zjistili, kde jsem, ale zachránili mě a to je hlavní.
V dalším díle zjistíte, jak Tom a Sadřiny rodiče, Sandru našli.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama