Láska- 23. část

7. června 2011 v 18:19 | Simix |  *Příběh*
Soutěž je pod tímto článkem (pod příběhem)
Doma jsem začala vyzvídat, jak mě v tom hotelu našli. Tom mi to nechtěl říct, ale nakonec řekl svojí verzi:
"Volal jsem ti, ale nikdo mi to nezvedal, to se opakovalo několikrát. Šel jsem tedy k vám domů a zvonil jsem, nikdo neotevřel a proto jsem zazvonil více. vyšla tvoje rozespalá mamka. zeptal jsem se jestli si doma. Řekla mi, že jsi, ale nebyla jsi tam. Tvoje mamka se hned vylekala a zavolala ti na mobil a najednou ti začal zvonit ve tevém pokoji, ale ty jsi tam nebyla. Napadlo mě, že jsi někam šla, ale tvoje máma říkala, že bez mobuli nikam nechodíš. najednou přišel z práce tvůj taťka, když jsme mu řekli, že se pohřešuješ, napadlo ho se podívat na tvoje SMSky a E-maily, jestli jses s někým nedomluvila na setkání. Já jsem se moc nechtěl koukat na tvoje soukromí, ale podíval jsem se. Promiň. V Sms jsi nic neměla a telefonáty ti prohlížet nemůžu, protože to nejde. =DD
V E- mailech jsi neměla nic, ale měla by ses odhlašovat, nebo ti tam někdo vleze, například já, promiň. Pak jsem se podíval na tvůj účet na seznamce, taky byses měla odhlašovat, ale tvoje věc. Tam ti napsal nějaký Aleš nebo Leoš, nebo tak. Napsal, že tě pozve do hotelíku U Kavárničky. Na netu jsem si vyhledal, kde to je a jeli jsme za tebou. Odpusť, že ti lezeme do soukromích věcí." Poptala jsem se rodičů, jestli je to pravda a oni jen přikývli. Poděkovala jsem a vyprovodila jsem Toma ze dveří a odešel. Pak jsem šla do pokoje a nikoho jsem nepustila. byla jsem sice vděčná, že mě zachránili, ale nemusí se mi koukat do mých věcí, ale kdyby to neudělali, asi by mě nezachránili. Celý tři dny jsem nepustila nikoho do mého pokoje, ss nikým jsem nepromluvila a ani Tomovi jsem se neozvala. Mamka si práci nenašla, ale to mi řekla jen přes dveře, protože jsem ji nechtěla pustit. Když pak šla na nákupy a taťka byl vpráci, šla jsem se najíst a udělala jsem si potřebné věci, pak jsem se šla projít, teda spíše proběhnout, vysprchovala jsem se a jentak tak jsem stihla zalést do pokeje, protože se vrátila mamka. nevím proč se pořád schovávám a neodpovídám Tomovi na jeho SmSky, co mi celou dobu psal, a proto jsem se rozhodla, že se mu ukážu. Vyšla jsem z pokoje a vletěla jsem mamce do náruče.
"Ahoj, už jsme se dlouho neviděli," řekli jsme si něco tom smyslu.
Když jsem viděla taťku udělala jsem to samé. Co nejlépe jsem se oblékla a šla jsem za Tomem a chtěla jsem ho překvapit, cestou jsem potkala leoše, když jsem mu řekla, že jdu za Tomem a jestli se ještě o něco pokusí, dám ho k soudu. Leoš se lekl a utekl jako srab. Když jsem viděla Toma, pochopila jsem, že je taky naštvaný, spíše žárlí. Nepochopil, proč jsem s Leošem vůbec někam šla. nechala jseem ho tedy být a šla jsem domů, Tom mě ale dohonil, odtáhl ke křoví a začal mě líbat, omluvil se a já se mu taky omluvila. Pak mě pozval večer do Kina, zatím jsme se rozloučili a šla jsem domů.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Misqa♥ Misqa♥ | Web | 7. června 2011 v 20:43 | Reagovat

nazdar Affici je mi to lito ale na vikend pozastavuju mozna jeste prijdu vecer v nedeli :)(obehco)

2 aďuška aďuška | Web | 8. června 2011 v 15:28 | Reagovat

AHojky na mem blogu maš ten dess hned první článek :) napiš :)

3 Simix Simix | 9. června 2011 v 11:24 | Reagovat

[1]: jj dobře :-)

[2]: jj dííík

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama