Láska- 27. část

21. srpna 2011 v 16:01 | Simix |  *Příběh*
Už hooodně dlouho jsem nepokračovala s tímto mým vymyšleným příběhem o Sandře a její lásce. Od začátku si to můůžete přečíst v rubrice Příběh. Jinak zrekapituluju- Sandra se seznámila na seznamce s jedním chlapcem Tomem, byla to velká láska a prožívali společná dobrodružství (jaká to si přečtěte). protože zrovna mají prázdniny, tak Sandra s rodiči jela do Itálie. Docelá si to tam užila a vrátila se a čekalo jí překvapení- její miláček se líbal s její nejlepší kámoškou Katkou. prý ji učil líbat, protože se se svým klukem Samem nikdy nelíbala ... pokračování ... (příběh vypráví Sandra)
Brečela jsem docelá dlouho, pak jsem nejspíš usnula. Probudil mě zvonek, nechtělo se mi dolů a tak jsem zapnula počítač a trochu jsem se rozjela v psaní jednoho nového článku na blog. Na počítači moc nestíhám, protože musím projet e-mail, facebook, blog, několik účtů, kde jsem zaregistrovaná, ne že bych jen musela, mě se i chce. myslím, že otevřel někdo z rodičů, protože zvonek už nezvonil a mě se rozletěli dveře od pokoje. přišel Tom a já na něj kvůli té věci neměla náladu.
"Vypadni z mého pokoje Tome!!!" rozkázala jsem mu vážně a poníženě- tak trochu poníženě.
"Co je? Ty jo! Co ti to v té Itálii udělali?" řekl udiveně, připadal mi jako malý zajíček, ale byla jsem na něj naštvaná, jak mohl.
"Nic mi nikdo neudělal, to ty," málem jsem se zase rozbrečela, protože ho mám opravdu ráda a on mě ranil, teď kdyby se zjevil takový ten démon pomsty, asi by mi pomohl.
" Co jsem ti udělal?" dělal ze sebe blbou trubku, blbec.
"Líbal jses s kateřinou," strčila jsem do něj.
"Eee, to ne ..." vydal ze sebe a já ho vyhodila od dveří z mého pokoje. "Tak to nebylo," dodal.
"A jak to bylo, he?" nečekala jsem na odpověď a vyprovodila jsem ho z domu a prásklaza ním dveřmi. Poslal mi SMS- Učil jsem Kateřinu líbat, se Samem se ještě nelíbali a nechtěla vypadat neskušeně. neodpověděla jsema vypnula jsem si mobil. proč se s ní musel líbat zrovna on. Jestli se Kateřina se Samem mají opravdu rádi, tak by na to přišlo samo, no ne?
"Co se stalo, Sandro zlatíčko?" zeptala se mamka s obavami.
"Nic, vše v poho,ů řekla jsem a pokusila jsem se o úsměv. Asi bych se měla vypovídat, ale kašlu na to, rodiče se nemusejí zatěžovat mýma starostma a nemusí vědět všechno. Šla jsem si lehnout a spala jsem zbytek dne až do dalšího.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Katka01 Katka01 | Web | 21. srpna 2011 v 18:16 | Reagovat

Já už čekala, kdy bude další díl :-D Tento je dost smutný :( Těším se na pokračování :)

2 Simix Simix | Web | 22. srpna 2011 v 16:26 | Reagovat

[1]: to jsme ráda, že se těšíš :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama