Láska- 28. část

23. srpna 2011 v 16:21 | Simix |  *Příběh*
Když jsem se ráno probudila, měla jsem opuchlé oči od pláče. proč mi to Tom udělal? Proč se líbal s mojí nejlepší kamarádkou? Byla to, co říkal pravda? Kašlu na něj, dneska mám svátek, přeci se s ním nebudu zatěžovat. No vidíte, uplně jsem kvůli němu zapomněla na svůj svátek. Rodiče kolem toho nadělají tolik tajností, jako kdybych měla mít narozeniny. je to jen svátek. Najednou jsem zezdola uslyšela ránu, co to je? Vždyť rodiče mají být v práci. Sejdu po schodech dolu z pokoje do kuchyně a tam je mamka a něco vaří. "Neměla jsi být v práci? A taťka je taky doma?" zetpala jsem se se zamračeným obočím. "NeSandro, dneska mám volno, kvůli tvému svátku a ne jen kvůli němu a taťka je v práci jen na chvíli, brzo příjde," řekla s úsměvem mamka. "Tak já jdu zatím do svého pokoje," ulázala jsem na schody. Slyšela jsem mamku jít několikrát na WC, neni jí něco? Snad ne! Zapnula jsem si počítač a zabrala jsem se do něj natolik, že jsem na něm strávila několik hodin. "Sandro," slyším zezdola. Seběhla jsem ze schodů a tam byl prostřený stůl. Rodiče seděli už u stolu. Taťka pil víno a mamka čistou vodu. Já měla přichystaný džus. K jídlu byl krocan na paprice, maminčina novinka a jako dezert- sladká buchta. "Máme pro tebe překvapení Sandro, ale řekneme ti ho až po jídle, dobrou chuť," řekla a popřála k jídlu dobrou chuť. Když jsem dojedla čekala jsem na svůj dáreček. Musela jsem však počkat, mamka byla zase na záchodě. Když se vrátila, usadila se, usmála se na tátu a taťka začal: Sandro, ......... tvoje maminka .......," řekl, teda nedořekl nervozní taťka. Co je s ní? Myslela jsem v duchu.


"Jsem těhotná," dořekla mamka. AAaaa, já budu mít sourozence. To Aaaa znamená jako Jupíí, ale jestli mě ten prcek bude otravovat, zavřu ho do sklepa :D Dělám si srandu. Najednou zazvonil zvonek a já šla otevřít. Úplně jsem zapomněla na tu hrůzu s Tomem a ten teď stojí za dveřmi, chtěla jsem zavřít, ale zarazil dveře nohou. "Prosím, nech si to vysvětlit, teď se mám setkat se Samem a s Katkou, všechno se to vysvětlí," řekl prosebně. "Dobře, ale pak se rozejdeme," řekla jsem šeptem. Řekla jsem rodičům, že se jdu s Tomem projít a šla jsem. Celou cestu jsem s ním nemluvila a zastavili jsme se u stánku se zmrzlinou. Seděli tam na lavičce Sam s Katkou a líbali se jako profíci, tak co tom plácá o tom, že to katka neumí. Došli jsme k nim. "Ahoj," pozdravili jsme se a já tak trochu naštvaně. "Nech mě to vysvětlit Sandro, požádala jsem s donucením Toma o to, aby mě naučil líbat, protože Sam se se svou bývalou už líbal a já nikdy s nikým, tak jsme se dohodli, než to zkusíme spolu, že se to naučím, nebylo mu jedno s kým, chtěl, abych se to naučila s Tomem, učila jsem se to dvakrát, přes tvojí dovolenou, mpc se omlováme," řekla. Ooo, takže to nedělali jen jednou, ale už víckrát, já vím, že o tom mluvim, jakoby dělalo to horší. Nedomluvili si to? "Dobře- věřím, už musím čau,ů odešla jsem jen co jsem si to vyslechla a doma jsem o tom hodně přemýšlela.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Katka01 Katka01 | Web | 23. srpna 2011 v 16:38 | Reagovat

Doufám, že Sandra zase začne chodit s Tomem :)

2 Misqa♥ Misqa♥ | Web | 23. srpna 2011 v 21:17 | Reagovat

Ahojky Affíku no uz me jde obíhat tak jsem tu na mem blogu je ohlasena!!! kontrola Affs  mam jich moc a pak me uz ani nebavi obíhat tak az doobíham tak ho pujdu udelat ;-)

3 yuriko-san yuriko-san | Web | 24. srpna 2011 v 10:54 | Reagovat

Ahoj, pokud máš zájem u mě na blogu  je soutěž, budu ráda když se přihlásíš :) najdeš jí zde: http://yuriko-san.blog.cz/1108/sonb-prihlaska#komentare

4 Nadin Nadin | 25. srpna 2011 v 15:04 | Reagovat

jestli máš ráda svoji maminku tak tohle pošli dalším dvaceti lidem dívka na to nerágovala a 365 dní na to ji matka umřela­ :( ne nazpátek. :(

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama