Říjen 2011

2. kolo sonb

29. října 2011 v 16:28 | Simix |  *Soutěže*
Takže je tu 2. kol Sonb, které jste už tolik někteří očekávaly. V druhém kole budou pokračovat:
Londykk - (11)
Je mi líto, ale Dadus měla málo hlasů (2), určitě postoupí v jiné soutěži.
Takže lidi hlasujte Usmívající se

SONB- 1. kolo

23. října 2011 v 16:31 | Simix |  *Soutěže*
Takže SONB už začína, hlasujte lidičky pro blog, který se Vám nejvíce líbí, jsou to všechno má Sbéčka, tak k ním nechci být nespravedlivá, proto nebudu hlasovat ani pro jedno z nich, možná si myslíte, že jsem zlá, ale není to pravda, jen nechci někomu z vás ukřivdit. Jinak jsem zklamaná z toho, že se Vás nepřihlásilo více. Ale to už nevadí.
Soutěžící (blogy):
Hlasujte v anketě Mrkající
Jinak pětilístek stále pokračuje:

Nádherná rap zamilovaná :)

22. října 2011 v 16:46 | Simix |  *Hudba*
Takže já se vám moc omlouvám, že jsem nevložila douho žádný článek, ale stále čekám, že se někdo přihlásí do dvou soutěží co tu pro Vás mám: SONB a pětilístek.
Jinak na FB vložila jedna moje kamarádka toto, je to z youtube- nádhera:
Váš názor na písničku?
Jinak přihlašujte se nadále do soutěží a Sonb bude končit 23. 10.2011- pětilístek o týden déle. Simix

Přihlašujte se dále .... - pětilístek

14. října 2011 v 17:39 | Simix |  *Soutěže*
Takže do soutěže SONB se nadále přihlašujte: KLIK !
Jinak mě nenapadlo co sem dneska dám. Hlavně bych Vás chtěla poprosit, aby jste se připojovali do Sonb. Tato soutěž bude nadále pokračovat, dokud nebude více soutežících a zároveň poběží druhá:
Vytváření pětilístků:
vysvětlení: Dám Vám nějaké téma např. BUBEN a vy budete muset vytvořit pětilístek. nevím jestli to znáte, my to dělali o literatuře.
Takhle to bude vypadat:
1. buben
2. kulatý, hlasitý (jaký je 2 slova)
3. ležel, bubnoval, rámusil (co dělal 3 slova)
4. paličkový hudební bicí nástroj (Váš názor na téma s 4 slovama)
5. bicí (buben jiným významem)
Tak teď Vám napíšu pár vět, s kterýma budete pracovat. Téma PODZIM.
Letošní podzim, byl barevný a chladný. Všude plno listů. Foukal vítr a vůně podzimů se donesla až k nám. Podzim nám ukázal nádheru své moci. Pohrával si se shrabaným listím a s papírovými draky. Podzim je hezké a barevné období.
Takže téma víte, zdroj víte a tak soutěžte, opakuju, že jsou v provozu dvě soutěže- pětilístek a SONB. Budu se těšit.

A jeto !

8. října 2011 v 16:46 | Simix |  *Soutěže*
Takže to už mám. mě se ten vzhled blogu líbí. Nevím jak vám. Ale v minulým článku jste mi psali, že jak se blog líbí majitelovi ať si to tak zařídí a máte pravdu, ale vy jste zase moje Sbéčka a návštěvníci, tak se vám tu přece musí líbit. Doufám že líbí a že budete spokojení.

No jo, já vím .... :)

7. října 2011 v 18:30 | Simix |  *řečičky a věcičky*
Prvně než se začtete, bych se vám chtěla velice omluvit, za můj blog. Za to, jak vypadá. Vím, že se Vám asi nelíbí, ale já nebyla moc spokojená s tamtím vzhledem. Zatím nechám takhle, aĺe nebudeto na trvalo. Snad si neřeknete fuj, dneska je to tu hnus, mažu s Sbéček. prosím nemažte, brzy blog přeupravím, ale nemůžu příjít jak. Styl už mám vybraný, ale však pak uvidíte. moc se umlouvám ještě za jednu věc. nestihnu oběhnout. Tak se tu mějte a napište svůj názor.
Barva okrajů blogů bude: růžovočerná
Menu: růžové a nebo černé
Vyrobím si nějaký růžovočerný dess
Jinak pozadí bude asi růžové :)
Tak napište jestli by se Vám to líbilo.
Zatím ahoj, Simix Líbající

prosím o hlasy

5. října 2011 v 17:01 | Simix |  *Moje ceny*
Hlásněte pro mě na miss blogu prosím zde:
A ještě bych chtěla poděkovat mému Sbéčku londykk, od kterého jsem dostakla tuto cenu. Je za poznávačku, věděla jsem, že je to hvězda, ale nevěděla jsem kdo. Ostatní si mysleli, že je to londykk, ale byla vanesa Hangens, ale to nám londykk napsala poradu. Vyhrála jinak nějaká Míša.

štěstí

3. října 2011 v 13:00 | Simix |  *Others*
Co pro Vás znamená štěstí? Když zrovna neprší? Blbost? Nebo když Vás má někdo rád? Taky blbost? Nebo žeby bylo štěstí, že máte plno peněz? Také blbost? Tak co? Že se vám plno věcí daří? Ne? Tak řekněte co je pro vás štěstí. Mě se zdá, že když spojíme vše dohromady. Podle mě je štěstí tohle:
Hezké počasí, láska a partnerství, bohatství a radost ten samý den- to je štěstí. Ale vydrží to? Asi ne, co. A mě se zdá, že se mi štěstí vytratilo ze života. Kluka nemám, i když vím, že mě má rád, rodiče se chvilkama pohádají, už si mě vymazala dvě Sbéčka, nejky kamarádky jsou zvláštní.
(např. jedna mi sprostě nadává, druhá se nejdřív se mnou dobu nebaví a pak dolézá a ta třetí prostě divná jako ty ostatní, ale ne jenom ony, ale spousta lidí). Mám plno luxusních věcí, ale bráchovi závidím nový dotykový mobil. Ach jo! A co vy? Máte štěstí? Je to někdy špatné co? Snad jiné dny budou lepší a světlejší.
Vaše polosmutná a jen s trochou štěstí majitelka blogu Simix. Usmívající se

společnost

2. října 2011 v 16:17 | Simix |  *Téma týdne*
Dneska se moc rezepisovat nebudu. Společnost- další téma. Když si chce někdo pokecat tak je k tomu společnost dobrá, ale ve společnosti, se všechna tajemství mohou prozradit. Já osobně mám plno kamarádů atd. Přesto se však bez jejích společnosti obejdu. Mám špatnou náladu? Hezké, že mi chtějí pomoci, ale v ten moment chci být sama, sedět někde v koutě a vybulet se. Společnost se mi hodí tehdy, když je mi špatně a přejí si od nich moct. Také se mým přátelům snažím dělat společnost, ale někdy to vypadá jako vtírání.
Nerozhodný Jaký názor máte vy?
Vaše Simix