Listopad 2011

Takže -->

30. listopadu 2011 v 17:29 | Simix |  *Soutěže*
Takže pětilístek bude končit: 2.12. 2011Stmívání= twiling saga :)

26. listopadu 2011 v 18:53 | Simix |  *filmy a seriály*

Stmívání - twiling saga (1. díl)

Novýý měsíc

Edward a jeho rodina opouští Forks, protože Edward věří, že ohrožuje Bellin život. Bella upadá do hluboké deprese, až do doby, kdy se začne rozvíjet silné přátelství mezi ní a Jacobem Blackem, který, jak Bella zjišťuje, má schopnost přeměnit se ve vlka. Jacob a ostatní vlci jeho kmene musí Bellu chránit před Victorií, upírkou, která se snaží pomstít smrt svého druha Jamese, zabitím Belly. Dojde k nedorozumění, díky kterému Edward uvěří, že Bella je mrtvá. Rozhodne se proto spáchat sebevraždu ve Volteře, Itálii, ale zastaví ho Bella, doprovázená Edwardovou sestrou, Alice. Setkávají se s Volturiovými, mocným klanem upírů, a jsou propuštěni pouze za podmínky, že se Bella v blízké budoucnosti promění v upíra. Bella a Edward se opět shledávají, a ona a Cullenovi se vrací zpět do Forks.

Zatmění


Upířice Victorie se rozhodně udělat armádu. Její hlavní "pomocník" Riley jí v tom pomáhá. Cullenovi se připravují na boj s novorozenci ( armádou Victorie )
Ke konci se tento boj uskuteční. Edward vezme Bellu na opuštěné místo, Victorie je však najde, Edward Victorii zabije.
Zatím, Bella je nucena si vybrat mezi jejím vztahem s Edwardem a přátelstvím s Jacobem. Edwardova upíří rodina a Jacobova vlčí smečka spojují síly k úspěšnému zničení Victorie a její armády upírů. Nakonec, Bella dává přednost Edwardově lásce před Jacobem a souhlasí, že si ho vezme.

Rozbřesk


Bella a Edward jsou oddáni, ale jejich svatební cesta se zkracuje, když Bella zjistí, že je těhotná. Její těhotenství postupuje velmi rychle a silně ji oslabuje. Téměř zemře při porodu její a Edwardovi napůl upíří a napůl lidské dcery, Renesmee, Edward však vpraví do Belly svůj jed, aby ji zachránil život a změní ji tak v upíra. Upír z jiného klanu vidí Renesmee a splete si ji s nesmrtelným dítětem. Informuje Volturiovy, o tom, že existence takových bytostí porušuje zákon upírů. Cullenovi shromáždí svědky - upíry, kteří mohou dosvědčit, že Renesmee není nesmrtelné dítě. Po intenzivní konfrontaci Cullenovi a jejich svědci přesvědčí Volturiovy, že dítě nepředstavuje pro upíry nebo jejich tajemství žádné nebezpečí, Volturiovi je nechávají v klidu.

diplom twiling za bleskovku

25. listopadu 2011 v 20:00 | Simix |  *Moje ceny*
Moc děkuji Blažence :)

3. kolo pětilístku

25. listopadu 2011 v 17:02 | Simix |  *Soutěže*
Málem jsem zapomněla na soutěž PĚTILÍSTEK, ale přijímám už jenom dvě soutěžící, které budou bojovat o vítězství --> londykk a Emily. Takže budete muset napsat pětilístek na téma Vánoce. Tentokrát nebude žádný text, kdyby jste tomu nerozumněly, nebo by jste si nevzpomněly jak to je, čtěte tady: http://novinky-simix.blog.cz/1111/2-kolo-petilistku#komentare. Jinak kdyby se zapojila jenom jedna: vyhraje ona.
Usmívající se

Stmívání(twiling saga) 1. díl

24. listopadu 2011 v 18:00 | Simix |  *filmy a seriály*

Obsahy:

  • Odrážka Bella byla vždy trochu jiná. Když se její máma znovu vdala, Bella se rozhodla sblížit se svým otcem a nastěhovala se k němu do malého deštivého městečka Forks bez toho, aniž by čekala, že se její život změní. Na první hodině v nové škole si k ní přisedne tajemný a okouzlující Edward Cullen, kluk, který je jiný než všichni, které doteď potkala. Ve škole se o něm šíří zvláštní zvěsti, stejně tak o jeho sourozencích, se kterými vždy sedává osamocený u jednoho stolu ve školní jídelně. I navzdory varování kamarádů Bellu Edward neskutečně přitahuje, zdají se jí o něm sny. Postupně začne mít však podezření, že Edward není úplně obyčejný kluk... (oficiální text distributora)
    OdrážkaBella byla vždy trochu jiná. Když se její máma znovu vdala, Bella se rozhodla sblížit se svým otcem a nastěhovala se k němu do malého deštivého městečka Forks bez toho, aniž by čekala, že se její život změní. Na první hodině v nové škole si k ní přisedne tajemný a okouzlující Edward Cullen, kluk, který je jiný než všichni, které doteď potkala. Ve škole se o něm šíří zvláštní zvěsti, stejně tak o jeho sourozencích, se kterými vždy sedává osamocený u jednoho stolu ve školní jídelně. I navzdory varování kamarádů Bellu Edward neskutečně přitahuje, zdají se jí… (více)
  • Odrážka Příběh sedmnáctileté dívky - Belly (Kristen Stewart), která se stěhuje ke svému otci do deštivého městečka Forks. Bella miluje slunce a nebýt toho, že se její matka znovu vdala, nic by jí sem nedostalo. Toto rozhodnutí je pro Bellu osudové. Nejprve ve škole pozná zvláštní sourozence Cullenovi, kteří si drží od všech odstup, ale i ostatní od nich. Na první hodině je poslední volné místo, právě vedle Edwarda Cullena (Robert Pattinson), který se nechová zrovna přátelsky. Bella se odhodlá, že se mu další den postaví a požádá ho o vysvětlení. On ale ve škole není... Po týdnu se opět potkávají ve školních lavicích a po nepřátelství nezbylo ani stopy. Edward je naopak Bellou jako posedlý, pořád se jí na něco vyptává. Za to Bella je do něj bezvýhradně zamilovaná. Jak plyne čas, Bella začíná mít tušení, že Edward není jenom obyčejný člověk.
  • Odrážka Příběh obyčejné sedmnáctileté dívky, která se stěhuje do věčně deštivého městečka Forks. Nedokáže si představit nudnější a mrtvější místo, dokud nepotká záhadného a tajuplného upíra Edwarda Cullena. Ten její život obrátí naruby a dosud nudný a poklidný život Isabelly Swan nabírá smrtelně nebezpečných obrátek. Jejich láska je vystavena mnoha zkouškám. Když se vztah Belly a Edwarda začne prohlubovat, vstoupí do něj nebezpečný a sadistický upír James. Chce Bellu zabít a ona udělá vše, aby Edwarda a jeho rodinu ochránila. Je ochotná se vzdát i svého života. Lidského života. Bude ale tato oběť stačit?
  • Odrážka Sedmnáctiletá Bella se stěhuje ke svému otci do městečka zvaného Forks. Zde se seznámí s Edwardem, který je sice upír, ale vegetarián! Edward při prvním setkání s Bellou pocítil ,,lásku", kvůli které Bellu nenáviděl. Má proto potřebu ji neustále ochraňovat. Do Forksu se zatoulají opravdoví krvechtiví upíři a jeden z nich si vyhlídne Bellu jako svou oběť. Ale to přece Edward nemůže dovolit!
  • Odrážka 17-ročná Bella Swanová sa zo slnečného mesta Phoenix, kde bývala s jej matkou a jej novým manželom na vlastnú žiadosť sťahuje do maličkého upršaného mestečka Forks, kde sa narodila, k otcovi, miestnemu policajnému náčelnikovi. Toto dobrovoľné väzenie spočiatku podstupuje s nechuťou. Všimne si však tajomného nadpozemsky krásneho spolužiaka Edwarda Cullena. Keď zistí, že je upír, je neskoro, nakoľko sa už stihla zamilovať. Edward a jeho rodina sú však upíri vegetariáni - teda živia sa čisto zvieracou krvou. Žiadna romantika však netrvá večne nakoľko sa blížia upíri, ktorý ani zdaľeka vegetariáni nie sú. Jeden z nich si vyhliadne Bellu, ako svoju ďalšiu obeť. Je na Edwardovi, aby ju zachránil.
  • Bella o svém Edwardovi, zjišťovala plno věcí. Několikrát ji hbitě zachránil. Proč je tak rychlý? Tak ledový? Proč má tak zlatavě hnědé oči a mění jejich barvu? Proč se chová divně? Přečetla si o tom mnoho věcí a zjistila, že Edward i jeho rodina, jsou upíři, nikdy nespí. Po škole kolem Edwarda nepovšimnutě prošla a šla až do lesa, on šel za ní. Tam mu řekla, že se dozvěděla, že je upír a hned jí svojí rychlostí vynesl na zádech na vrchol hory, aby Bella viděla, jak upíři vypadají na slunci. Místo toho aby jí odpuzoval, jí přitahoval- slunce ho dělalo lesklým a třpitivím. Zažívali spolu něžné a romantické chvíle, ale i plno perných chvílí. Začali spolu chodit.

Poster k filmu StmíváníMě osobně se to líbí, ale viděla jsemto jen jednou a tento díl. Úžasný
animace + diplom= bleskowka

22. listopadu 2011 v 17:48 | Simix |  *Moje ceny*
Podívejte co úžasného jsem dostala. Za obyčejnou bleskovku, takovou nádheru. Poprosila jsem o obě. příště nebudu tak vybíravá, moc děkuji Dadus :)
Twiling saga (stmívání)

20. listopadu 2011 v 16:46 | Simix |  *filmy a seriály*
Asi si myslíte, že jsem divná, že se nemohu rozhodnout, jak bude vypadat vzhled blogu. Včera jsem se dívala na Stmívání a asi se mi budete smát, že po prvé. Máme to na cédéčku, ale já na to nikdy nekoukala a včera jsem se do toho úplně zabouchla, mě teď nejdou vyrábět dessigny a proto bych se chtěla zeptat, jestli by mi někdo z Vás jeden nevyrobil, na toto téma. Moc prosím! Jinak nějaké obrázky a fotečky:

pro mě?WOW díky

19. listopadu 2011 v 13:00 | Simix |  *Moje ceny*
Málem jsem zapomněla na bleskovku, co jsem vyplnila, získala jsem od londykka diplom, je nádherný, děkuju Usmívající se

Konec SONB

17. listopadu 2011 v 17:31 | Simix |  *Soutěže*
Takže je to jasné. Nejlepší blog z mých Sbéček má londyk, získala plno hlasů překročila 2o hlasů v druhém kole, ostatní měli méně hlasů. (Miška, la-beruska) Já vás mám ale ráda (vaše blogy) stejně. Líbí se mi všechny, ale londykk má zasloužená diplom. Gratuliji! Sand se ti bude líbit:
photo edited for free at www.pizap.com
Vím, že bys tam chtěla více křečky a morčátka, ale snad se ti to bude líbit i tak. Usmívající se

ble :DDD

16. listopadu 2011 v 17:00 | Simix |  *řečičky a věcičky*
Ahoj, takže prvně bych se chtěla omluvit za mojí nepřítomnost a odbívání sbéček- moc jsem nestíhala. Jinak jsem už připravená na komentáře ve smyslu "mažu a ble tvůj blog". Za mojí nepřítpmnost se omlouvám a chtěla jsem jen pozmněnit trochu blog, aby nebyl okoukaný, je mi jasný, že se vám to nelíbí, ale neuvěříte, když řeknu, že mi to dalo zabrat. Takže jdu napravit své neobíhání a jdu oběhnout. Doufám, že jste mě nesmazali.Mrkající

2. kolo pětilístku

3. listopadu 2011 v 19:03 | Simix |  *Soutěže*
Vytváření pětilístků:
vysvětlení: Dám Vám nějaké téma např. BUBEN a vy budete muset vytvořit pětilístek. nevím jestli to znáte, my to dělali o literatuře.
Takhle to bude vypadat:
1. buben
2. kulatý, hlasitý (jaký je 2 slova)
3. ležel, bubnoval, rámusil (co dělal 3 slova)
4. paličkový hudební bicí nástroj (Váš názor na téma s 4 slovama)
5. bicí (buben jiným významem)
Minulé téma: podzim
zapojili se: dovdop a LA-beruska
Byla bych ráda, aby ony znova pokračovaly, ale zapjit se mohou další.
Nové téma: ZIMA
Věty z ketrých budete pracovat:
Zima, jinak řečeno kosa nebo chladno. Někdo má zimu rád, ale někdo ne! Je studeno, větrno, chladno, mrazivo a prostě zima. Zima by lidi zmrazila na sto let a nepustila by nás až do jara. Zima přináší i krásy: sníh a vločky, ale ta zima. Sníh pomalu roztaje a začnou kvést květiny.
Doufám, že chápete, není to nic těžkého. Jinak stále hlasujte pro SonB