Stmívání(twiling saga) 1. díl

24. listopadu 2011 v 18:00 | Simix |  *filmy a seriály*

Obsahy:

  • Odrážka Bella byla vždy trochu jiná. Když se její máma znovu vdala, Bella se rozhodla sblížit se svým otcem a nastěhovala se k němu do malého deštivého městečka Forks bez toho, aniž by čekala, že se její život změní. Na první hodině v nové škole si k ní přisedne tajemný a okouzlující Edward Cullen, kluk, který je jiný než všichni, které doteď potkala. Ve škole se o něm šíří zvláštní zvěsti, stejně tak o jeho sourozencích, se kterými vždy sedává osamocený u jednoho stolu ve školní jídelně. I navzdory varování kamarádů Bellu Edward neskutečně přitahuje, zdají se jí o něm sny. Postupně začne mít však podezření, že Edward není úplně obyčejný kluk... (oficiální text distributora)
    OdrážkaBella byla vždy trochu jiná. Když se její máma znovu vdala, Bella se rozhodla sblížit se svým otcem a nastěhovala se k němu do malého deštivého městečka Forks bez toho, aniž by čekala, že se její život změní. Na první hodině v nové škole si k ní přisedne tajemný a okouzlující Edward Cullen, kluk, který je jiný než všichni, které doteď potkala. Ve škole se o něm šíří zvláštní zvěsti, stejně tak o jeho sourozencích, se kterými vždy sedává osamocený u jednoho stolu ve školní jídelně. I navzdory varování kamarádů Bellu Edward neskutečně přitahuje, zdají se jí… (více)
  • Odrážka Příběh sedmnáctileté dívky - Belly (Kristen Stewart), která se stěhuje ke svému otci do deštivého městečka Forks. Bella miluje slunce a nebýt toho, že se její matka znovu vdala, nic by jí sem nedostalo. Toto rozhodnutí je pro Bellu osudové. Nejprve ve škole pozná zvláštní sourozence Cullenovi, kteří si drží od všech odstup, ale i ostatní od nich. Na první hodině je poslední volné místo, právě vedle Edwarda Cullena (Robert Pattinson), který se nechová zrovna přátelsky. Bella se odhodlá, že se mu další den postaví a požádá ho o vysvětlení. On ale ve škole není... Po týdnu se opět potkávají ve školních lavicích a po nepřátelství nezbylo ani stopy. Edward je naopak Bellou jako posedlý, pořád se jí na něco vyptává. Za to Bella je do něj bezvýhradně zamilovaná. Jak plyne čas, Bella začíná mít tušení, že Edward není jenom obyčejný člověk.
  • Odrážka Příběh obyčejné sedmnáctileté dívky, která se stěhuje do věčně deštivého městečka Forks. Nedokáže si představit nudnější a mrtvější místo, dokud nepotká záhadného a tajuplného upíra Edwarda Cullena. Ten její život obrátí naruby a dosud nudný a poklidný život Isabelly Swan nabírá smrtelně nebezpečných obrátek. Jejich láska je vystavena mnoha zkouškám. Když se vztah Belly a Edwarda začne prohlubovat, vstoupí do něj nebezpečný a sadistický upír James. Chce Bellu zabít a ona udělá vše, aby Edwarda a jeho rodinu ochránila. Je ochotná se vzdát i svého života. Lidského života. Bude ale tato oběť stačit?
  • Odrážka Sedmnáctiletá Bella se stěhuje ke svému otci do městečka zvaného Forks. Zde se seznámí s Edwardem, který je sice upír, ale vegetarián! Edward při prvním setkání s Bellou pocítil ,,lásku", kvůli které Bellu nenáviděl. Má proto potřebu ji neustále ochraňovat. Do Forksu se zatoulají opravdoví krvechtiví upíři a jeden z nich si vyhlídne Bellu jako svou oběť. Ale to přece Edward nemůže dovolit!
  • Odrážka 17-ročná Bella Swanová sa zo slnečného mesta Phoenix, kde bývala s jej matkou a jej novým manželom na vlastnú žiadosť sťahuje do maličkého upršaného mestečka Forks, kde sa narodila, k otcovi, miestnemu policajnému náčelnikovi. Toto dobrovoľné väzenie spočiatku podstupuje s nechuťou. Všimne si však tajomného nadpozemsky krásneho spolužiaka Edwarda Cullena. Keď zistí, že je upír, je neskoro, nakoľko sa už stihla zamilovať. Edward a jeho rodina sú však upíri vegetariáni - teda živia sa čisto zvieracou krvou. Žiadna romantika však netrvá večne nakoľko sa blížia upíri, ktorý ani zdaľeka vegetariáni nie sú. Jeden z nich si vyhliadne Bellu, ako svoju ďalšiu obeť. Je na Edwardovi, aby ju zachránil.
  • Bella o svém Edwardovi, zjišťovala plno věcí. Několikrát ji hbitě zachránil. Proč je tak rychlý? Tak ledový? Proč má tak zlatavě hnědé oči a mění jejich barvu? Proč se chová divně? Přečetla si o tom mnoho věcí a zjistila, že Edward i jeho rodina, jsou upíři, nikdy nespí. Po škole kolem Edwarda nepovšimnutě prošla a šla až do lesa, on šel za ní. Tam mu řekla, že se dozvěděla, že je upír a hned jí svojí rychlostí vynesl na zádech na vrchol hory, aby Bella viděla, jak upíři vypadají na slunci. Místo toho aby jí odpuzoval, jí přitahoval- slunce ho dělalo lesklým a třpitivím. Zažívali spolu něžné a romantické chvíle, ale i plno perných chvílí. Začali spolu chodit.

Poster k filmu StmíváníMě osobně se to líbí, ale viděla jsemto jen jednou a tento díl. Úžasný 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Adéla SB která tě lovuje♥ :-D Adéla SB která tě lovuje♥ :-D | Web | 24. listopadu 2011 v 18:28 | Reagovat

ahojky krásně si to napsala...obíhám ...co škola? xD =D

2 Adéla SB která tě lovuje♥ :-D Adéla SB která tě lovuje♥ :-D | Web | 24. listopadu 2011 v 19:14 | Reagovat

ale jo fajn =)

3 Kája Kájínek Kája Kájínek | E-mail | Web | 24. listopadu 2011 v 20:54 | Reagovat

ahooj....já osobně to moc nemusim ale chápu tě já mám duvod mě každy ted otravuje se stmivním .....ale jinak good...

4 Dadus-Adminka Dadus-Adminka | Web | 25. listopadu 2011 v 14:29 | Reagovat

ahoj moje SBéčko :D nevím jak uděláme ten Dess já ho jinak než na přihlašovací údaje neumím neboj se já nejsem tak blbá abych vymazávala tak skvělej blog to bych neudělala klidně si potom změň heslo :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama