Říjen 2012

jeptiška

28. října 2012 v 18:34 | Simix |  *Obrázky*

Něco je špatně ...

27. října 2012 v 18:07 | Simix |  *Téma týdne*
Rozpačitý
Myslíte, že je něco špatně? Je špatně to, že nic nevkládám a je špatně, že neobíhám. Asi ano, sorry, ale jsou i jiné věci špatně.
Můj život, není žádné peklo, ale "něco je špatně" ... :)
Když se podívám na nějakého pěkného kluka on se na mě usměje, ale pak se mu úsměv vytratí, tak asi je něco špatně.
Nějaké holky si myslí, že v tom mají vinu ony. Že je na nich něco špatně: Rozmazaná řasenka, skvrna na mikině, nebo rozcuchaný účes ?
Nějaké holky si zase chtějí namluvit, že to jeich vina neni, že tomu klukovi třeba něco uvízlo v krku, nebo ho začla bolet hlava. Nebo viděl ducha a ona to určitě nebyla, třeba někdo za ní a podobně.
No jo kecy ...
Třeba když jdete do obchodu a zaplatíte vybrané věci a teď Vás ta prodavačka pozoruje ... je něco špatně? Dala jsem ji moc pěněz? Nebo málo? Nebo jsem něco řekla? Co je špatně? Nebo když na tebe začne někdo křišet, nevíš co je špatně, ale něco je špatně. Každý toto téma, může pojmout tajto, ale já ho vzala takhle, je snad něco špatně? Třeba když napíšu písemku na pětku, tak asi něco je špatně, že?
Plno věcí je špatně, ale plno taky dobře ... :)

Nicky a Justin

21. října 2012 v 18:32 | Simix |  *Hudba*
Slyšela jsem ji včera večer na óčku, je hezká. Drsný je, jak to Justin natáčí ...
Co na ni říkáte?

Ach, lidi ...

18. října 2012 v 18:31 | Simix |  *řečičky a věcičky*
Začalo to ...
Jsem jedna z těch, co nevědí co napsat, nechce se jim a dělají něco jiního-nestíhají.
Protože nevim co vložit, užijete si tu tedy pár mých ukecaných vět, které asi ani nebudete chtít číst ... Ani nevim, jak to bude dlouhé, ale schválně, jestli se z Vás někdo dočte dokonce.
No jo, bude to jakoby taková zkouška pro vaší trpělivost a zrak :D
Někdo si přečte jednu či více vět, někdo půlku článku a někdo možná celý, ale někdo i vůbec, že? ................................................... ............................................... ....................................... ...................................... ........................................... ...................... .......................... Ná tý louce červený, pasou se tam červený, páse je tám červený a všechno je červenýýý :D Olé ola olalala lalola.
jojojojojojoj :) PRd. prf .......................
No jo, přiznejte se ... no, ale jak se vlastně můžete přiznat, kdžy ani někdo nebude vědět co v článkuje ... hm jsem zvědavá na komentáře ... pokud nějaké za dnešek budou.
Jinak mám takový dotaz chcete oběhnout? Chvíli počkám na odpovědět .... :D
Čas je vzácný ano, ano. Víte co? ......................... Nebudu čekat na odpově%D zda Vás oběhnout nebo ne .................... je 18:05 takže - hm teď 18:06, takže Vás už oběhnout nestihnu, ale aspoň Vám tu zanechám oár svých vět. Oh, jo sorry za omyl zanechám Vám tu tuctu vět. Přitom bych nejradši hrála lady popular nebo dělala na compu něco jiného (jo já se na počítači nenudim) :DD
No zeď je 18:07- píšu docelá rychle, že? Nebo pomalu? Já ani nevím. Víte o co mi jde, aby Vás tento článek omrzel ..... nepokračujte dál!! Je to nebezpečí pro citlivé osoby, jako jsi ty, nebo ty, nebo oni, nebo vy .... já ne !! :D
No jo, tak četete ještě? Kam až to dočtet schválně .... :D O půl sedmé vypínám počítač, schválně co všechno napíšu ... !!!! Háhahaáíááá :D Ne nebojte blázen nejsem, já jen co mi skočí do hlavy do vyskočí prstama na klávesnici a to potom běhá tady .... jako třeba tadyto áčko A a a a a a a a a a a a a a A A aa a a AA AAA aaa aaaA AAAAAAAAAA Aaaaaaaaaaaa aaaa aaaaaaaaaaaaaaaaaa A A a A A a aa a a a a a A A A A AA A nebo béčko B BBb Bb BbBbBb bBbbb b bBbB bb bb B bb b bBBbb \b \b b\b\ \b\b\b\ \ bb \ \b\b bB B b b b B b B b b - víte co se vsadím, že ta písmena postupně nečtete- lenosši, nechce se Vám co? Prokoukla jsem Vás!
Ten kdo si říká, že jsem blbá, protože píšu kraviny, tak je úplně vymatlanej, protože si mužu psát co chci a vy to nemusíte číst. Ano víte proč píšu takové kraviny, Protože jsem v pubertě a když je jedna holka v pubertě, přestože to byla jak koliv veliká slušňačka. Tahá spolužačky za nohy, leží na zemi a zpívá, že je žížala a nebojte to jsem nebyla já, ale jedno děvče ze školy ... :D Tak co ještě čtete, jo tak to jste dobrý, ale dál už nebudete chtít. Odpočítám to 10 ... 9 ... 8 ... 7 ... 6 ... 5 ... 4 ... 3 ... čteš ještě? .... 2 .... 1..... 0 a už nečteš co?
Pokud jo, tak to jsi obří zvědavec, nivka a neandrtálec, páč jsou to kraviny ....
Je 18:15 .... :DD !!! Najdeš tu I Ha nenajdeš páč tu neni !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!I!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
vlastně je- sorry.
No jo no zaměřím se na jiné téma, spíše zamýšlím ... cittátuji :DDD
Člověk se někdy cítí tak sám a přitom má kolem sebe plno lidí. Jsou třeba ale takový jaký nechcete, někteří vás podrží :D Nebo když je člověk zamilovaný- bojuješ- oni tě odrazují- miluješ ještě více a stále milovaný odpolouvá- láska končíí a jeho místo převezme někdo jinýýý miluješ a buď se láska bude opakovat, nebo se k němu budeš moct přitulit, popovidát..... ach jo! Jde toto vůbec? Samota je prima, milovat někoho je krása a podobně ........
Ni ji vim, že jsem toho ještě moc nenapsala, ale neni to nic lehkého.
ČÓSA Ti jebe, čo sa ti jebe ???? :DDD
Blllllllblblblblblllllblllll :DDDDD KDo ještě čte tak veliká poklona. Kdo uhodne tuto hádanku dostane teklamu na blog: asi na týden ... :D
Takže - V Paříži stojí, je vysoká a na E začíná - lehké co?
............................................................................................
Tak čo to je :) Hádejte už je 18:26, teda až to zveřejnim bude víc- jasně no :)
Týý jo dnešní tělák ufufufufuf :D KEcáám, Kesám. Ty jo, zase kecám ..... :(
Ja nevim, ja vim, j8 nevim, že vim, že ty víš, že nevíš :DDDDDD
Zase kecám, nojo, já vím, že to vím :D
NE neblázním. Ale budu muset za chvilku končit, než se MM roztočí :D JJ
čaučaučaučaučauačauačauařauačauačauačaua :D olé ojé olala - píše mi úchyl ..............................................................................................................................
Kdo je chytrý všiml si, že je je v tom zašifrovaný můj dnešní den! jojo, nemyslete si, že ne a že to neni možní- JE :D No jo, tak až bude více času tak oběhnu. No jo moc dlouhé to neni co?
TeĎ je 18:30! COŽE UŽ!!!! Dneska jsem tu byla o půl hodiny míň, než mám být, ach jo a nestihnu ještě LP :( To snad ne :(((((( Do p***i No nic čau. Jo jsem cvok, že tady ztrácím čas :D ............................................. Ale když člověk neví co napsat- tak píše co píše ....
No a teď je 18:32, tak radši arevoir Francouzi, Finci, Angličané, Němci, Chemici .... Ppapa Bay bay

Co k tomu napsat? .... :D

15. října 2012 v 18:18 | Simix |  *Others*

vtípek

ONA : Miláčku? ON : Ano? ONA : sundáš mi tričko? ON : anooo ONA : a podprsenku? ON : JISTĚĚĚ! ONA : a kalhotky taky? ON : wow! jasně! ...ONA : jo a prosimtě, kolíčky nech na šňůře ;D

Zrovna na netu čtu HUDEBNÍ NAUKU zítra v pět hodin ji právě mám a mám si něco sehnat.
Akorát něco koupit, ale nevim kde co sehnat. Lepší by to bylo podle mě zapisovat do sešitu, ale učitelovi se to nezdá ... :(
No někdo se asi divíte co tu dělám, když jsem měla mít dnes kytaru a zrovna v tuhle dobu bych na počítači už nebyla, ale šla jsem na kytaru dřív. Kamarádka nepřišla- hrála jsem sama. Nevadí mi to, budu umět víc, přestože ona chodí mnohem déle. V sobotu jsem byla taky na kytaře, náhrada za pondělí. :) JJ složitější.
Snad chápete, že Vás nestíhám poslední dobou obíhat :(
Co jinak vy?
A jakpak se Vám líbí vtip?
Víte co je ale divný? Včera jsem Vás oběhla a nikdo jste nepřišel.
Pár dni jsem tu nebyla a byli jste tu aspoň jednou :/

Lady popular

14. října 2012 v 18:14 | Simix |  *řečičky a věcičky*
Holky jestli z Vás někdo hraje lady popular hlásněte prosím pro Karla mayo. Oplatím! Děkuji.
Jinak se omlouvám, že jsem teď neobíhala, ani nic nepřidala :)
Však víte, že se vrátím do původních kolejí :)
A jak se máte? Co hrajete?
Jinak jsem ráda, že se Vám někteřím líbí nový vzhled :)
Není špatný :)
Naopak hezký, že?
Jsem ráda, za nové návštěvníky a komenty- děkuji moc :)
No a delší věc je ta, že se pokusím oběhnout VIP.
Měla bych i NORMAL, poněvadž jsem je nějakon vynechala ... :/
No jo, jenže já to asi nestihnu :(
Uvidím ...

Jako sorry, ale ...

6. října 2012 v 17:14 | Simix
... čekala jsem kdo mi napíše, zda mám udělat nový vzhled, nebo ne?
Bylo to v minulém článku a vy mi jen chválite ty minulé, což jsem ráda a děkuji.
Musela jsem se rozhodnout sama a nový dess bude! Snad se Vám bude líbit a sand i já s ním budu spokojená!
Další věc, se omlouvám, že jsem neoběhla, ale bojuju v ladypopular o dobré místo, ano!
A navíc pokud máte dobrou paměť, nenapsala jsem, že pozastavení končí ! Ahá?! Vy jste nejspíšzapomněli, že je pozastaveno. Všechny předešlé články byly většinou přednastavené :) Ty co jsouu vloženy v 6:00 hodin. Od té doby jsem ještě nenapsala konec pozastavení. Taky ještě neni ...
Nebojte zase něco přednastavim a až bude více času oběhnu a vše dohoním, ale dneska k tomu něni už šas, takže další velké SORRY!
Ano, pamatuju na chvíle, co jsem byla spolehlivá a obíhala jsem každý den a každý den psala články. Minulý týden/tento/ došlo k opačné věci, ale pokud mě máte rádi a znáte mě, víte, že se na blog nevykašlu a že vše napravím. Dobrá Sbéčka vyčkají, špatná smažou. Jinak vy jste tu stejně taky nějakou dobu nebyly ani u Vás ani u mě.
Sbéčka která chválím: Vall (obíháš nejčastěji !! Díky)
Potom Sardíčko, docelá Ivet, trochu i Tracy (kdysi Denísek Peťísek) ...
Nejspíš vše ... Takhle Vás aspoň proskouším ...
Za čas se vše zlepší ... :)
Předem Vás musím upozornit že v...
...Pondělí- na počítač nechodím - KYTARA
... V Úterý- Nauka
... a tento čtvretk jsme byli ze ZŠ do večere v Praze.
Vím, že někdo si chpdí na počítač kdy chce a že se učí později, jenže já mám určitý rozvrch a prvidla ... Takže sorry !!!
Mějte se zatím hezky!