30. část

23. března 2013 v 18:29 | Simix |  *Příběh*
S Tomym jsme se dohodli, že by u nás mohl dnes přespat, mamka souhlasila. Došel si domů pronějaké věci, a zeptal se své mamky, která byla zrovna doma, jestli může u nás přenocovat. Také mu to dovolila. O nějakou chvíli byl zpět a zazvonil. Otevřela mu moje mamka a já si zatím trochu uklízela v pokoji. Když přišel do mého pokoje, úplně vykulil oči, protože jsem si nad úklidem dala hodně záležet. Vyvětrala jsem, utřela prach, vyluxovala, srovnala oblečení, urovnala knihy a jiné věci a srovnala si postel. Jednu věc jsem ale nestihla, dát do pořádku sebe. Byla jsem z úklidu rozcuchaná a zpocená. Chvíli jsem si zmoženě lehla na postel a on si ke mně hned přilehl. Byl to krásný pocit. Nikdy jsme vedle sebe neleželi. Usmívali jsme se na sebe.
"Mohl bych si dojít na záchod?" zeptal se mě, Jako bych byla jeho maminka nebo učitelka ve škole či školce.
"Jistě, dole, vpravo od schodiště," řekla jsem mu, kdyby náhodou nevěděl. Já se zatím trochu upravím. Učesala jsem se, namalovala rty leskem a trochu navoněla. Stále bylo otevřené okno, takže se pokoj vyvětral, ale já krásně voněla. Když Tom přišel, ležela jsem zpátky zase na posteli. Vše jsem to udělala nervózně ve fofru, aby mě neviděl, jak se fintím před zrcadlem.
"Sluší ti to," řekl s úsměvem. Jako by tušil, že jsem se dávala trochu do pořádku. :-D
"Tvoje mamka říkala, že dneska přespí u kamarádky, a že nám nechá trochu prostoru," řekl mi Tom. Trochu jsem se divila, že nám mamka takhle věří, ale byla jsem vcelku ráda. Neměli jsme žádný plán co dělat a tak jsme se spolu koukali na film. Byla to nějaká romantika. Když tam byla jedna milostná scénka, začali jsme se líbat. Vášnivě a krásně. Tom mě povalil na postel a líbali jsme se dál. Sundal mi tričko a já se nebránila, odhodil ho ke dveřím (zavřeným), stále jsme se líbali. Když mi rozepínal kalhoty, zasekla jsem se a odtáhla jsem se od něj. Podíval se na mě udiveně a bála jsem se, že je naštvaný.
"Promiň,"řekla jsem. "Nic se neděje, nemohu Tě do ničeho nutit, nechci být jako ten kluk, co tě otravoval, pamatuješ?" řekl a přinesl mi mé tričko. "To mi ani nepřipomínej," řekla jsem a navlékla jsem si ho. Rozhodli jsme se, že se budeme dále koukat na televizi a já šla zatím do kuchyně pro nějaké brambůrky. Když film skončil a brambůrky jsme měli dávno v sobě, zahráli jsme si "člověče, nezlob se". Potom jsme si povídali a vyprávěli jsme si historky a vtipy. Byla s ním sranda, ale jaksi mi uvízlo v hlavě, na co jsme se chystali. Udělala jsem chybu, že jsem to ukončila? To nevím, ale na to bude času ještě dost, teda aspoň myslím.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama