32. část

24. března 2013 v 14:42 | Simix |  *Příběh*
Ráno, když jsem se probudila, Tom ještě spokojeně pochrupoval vedle mě. Usmála jsme se a říkala jsem si jak je roztomilý. Políbila jsem ho na tvář, aniž bych ho probudila a šla se upravit. Opláchla jsem se a učesala. Riskla jsem to a nalíčila jsem si trochu hnědě stíny, aby to nešlo moc vidět, ale hezky se to třpytilo. Řasenku jsem radši ani nepoužila. Oblékla jsem si dlouhé modré tričko a černé legíny. Celkem myslím, že mi to slušelo. Sama to dobře neposoudím, počkám, co řekne Tom, až se probudí. Zatím jsem sešla dolů a připravila jsem snídani. Nic moc tu nebylo a tak jsem skočila koupit nějaké koláčky, sušenky a jiné pečivo. Doma, v kuchyni, jsem na talířek dala pár buchet a koláčků, na druhá talířek sušenky, do dvou skleniček jsem nalila džus. Obě skleničky a oba talíře jsme dala na takový podnos (tác) a ještě jsem k tomu přidala jablko a banán. Donesla jsem to nahoru do pokoje. Tom ještě spal, odložila jsem tác na noční stolek a přiblížila se k Tomovi. Jakmile jsem se nad ním sklonila, otevřel jedno oko, jako psík obhlížející okolí. A pak teprve obě. Políbili jsme se a popřáli si dobré ráno. Posadil se a já si přisedla k němu a postili jsme se do snídaně. Navzájem jsme si do pusy dávali sušenky. Byl to příjemný pocit. Když jsme pili džus, překřížili jsme si ruce (jeho a moje) a teprve pak jsme se napili, prostě jsme trochu blbnuli. Po snídani jsme se vystřídali v koupelně. Když jsem šla odnést zbytky ze snídaně do kuchyně, mamka tam už byl a vařila oběd.
"Jak jste se tu měli, zlatíčko?" zeptala se mě mamka s úsměvem. "Ale jo, dobrý, co ty?" zeptala jsem se ji také. "Jojo, fajn," a řekla a já šla zase nahoru. Tom tam seděl na posteli a čekal na mě. Řekla jsem mu, že je mamka už zpět. Zatím jsme přemýšleli, co podnikneme, ale volala mu jeho mamka, a tak musel jít domů. "Ještě ti zavolám," řekl mi před odchodem.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Mikinda Mikinda | Web | 24. března 2013 v 18:39 | Reagovat

Bohužel jsem nevedela ze neco pises .. a nevím o cem to je :(( Ale vypada to dobre .. ;) Nekdy si to vsechno prectu ;)) OBÍHÁM :'DD

2 Mikinda Mikinda | Web | 25. března 2013 v 15:30 | Reagovat

obíham ;*

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama