A je to doma! aneb Prvák za mnou!

27. června 2014 v 11:19 | Simix |  *Mini Diary*
Vítejte na začátku letních prázdnin!
Vysvědčení leží doma na stolech, případně někde zahrabaná, aby jste na ně nemuseli už koukat a připomínat si školu, protože jsou tady prázdniny! někdo bude slavit a někdo třeba myslet na zkoušky, co Vás ještě některý čekají. Mě ne...ale za pár let se toho obávám !!
(v celým článku je shrnutí prváku)


Popravdě? Mě prvák utekl docela rychle. Člověk se spíš ještě rozkoukával na nové škole a poznáal nové lidi. Já jich poznala opravdu moc. Nejdřív od vidění ... většinu z nich jsem si přidávala na fb a mnozí z nich se se mnou začali bavit. Postupně. Období, kdy jsem se seznámila s jedním člověkem, začala se s ním bavit a postupně přibývali další. Tímto způsobem jsem si našla plno kluků kamarádů. No a jednou v zimě jaksi kluka, ale bylo to uspěchané a po třech týdnech jsme se rozešli. Začal si rozumět s mojí spolužačkou a načali další stránku knihy spolu. Přesto zůstal jako kamarád a ve škole jsme po sobě házeli xichty. Od nového roku jsem se seznámila s jedním úžasným klukem z naší školy, kterého jsem dosud nějak neregistrovala. V období na konci tanečních jsme si začali psát na fb. Zaláskovala jsem se hned v okamžik, kdy mi prvně zamával. Vlastně ono to bylo už i dřív, co jsme si jen psali, protože on byl kluk, s kterým jsem si toho hodně napsala a psali jsme si dlouho až do dalšího dne ... Sem tam sraz ... a po třech měsících jsme spolu začali chodit (chodíme spolu až doteď, není to ještě tak dlouho...). Moc jsem ho chtěla, dokonce pořád chci, ale říkám si, jestli s ním mám nadále chodit. Oba se bojíme, že si nebudeme mít co říct.Někdy si i v něčem nerozumíme (jako prostě někdo něco řekne a druhý to moc nepochopí, stává se všem) Někdy se neodvážím ho začít líbat první. A přitom bych moc chtěla (momentálně jsem nemocná, tak ne!) Nevím, proč to sem píši, ale je to prostě shrnutá celého mého prváku ... koukám, že je to doela stručně (i když někteří si to možná nemyslí, ale je to tak!) No a na jaře jsem se seznámila s dalšími dvěma hochy... dosud mě jeden z nich jen pozoroval no a s tím druhým se postupně sbližuju čím dál víc. Jo, jsou to dobří kamarádi! :3 Můj kluk na toho jednoho žárlí. No, možná že žárlí i na mého nejlepšího kamaráda, s kterým občas chodím ven ... někdy to vypadá, jako bych s ním chodila, ale tak to není! :D Já mám strááášně moc ráda toho svýho a nechci o něj přijít, ale někdy sem se bála, že o něj příjdu a teď si tak říkám, jestli by jsme si neměli dát na prázdniny pauzu (protože se nebudeme tolik vídat atd.)
Mám docela strach ... ne jen toho, ale i budoucnosti ... ten čas strašně letí ... člověk neví co se může stát.. Stane se jen to, co má se stát! To by bylo asi tak shrnutí celého prváku ... Od období, co jsem se seznámila, teď už s mým klukem, jsem se sblížila s jednou mojí spolužačkou, která se jevila tiše, ale stala se z ní strašně dobrá kamarádka. To jsem se dřív dosta bavila s jinými ... ne že by teď ne, ale ona se teď jeví jako fakt dost dobrá kamarádka ... i když jsme měla asi týdení období, kdy se jevila arogantně, odměřeně a drze a taky namyšleně ... ( byl tu o tom článek "černá ovce" ) Ale je to fakt fajn spolužačka a za celý školní rok jsme si daly pár dárků. Taky jsem se dost najezdila vlakem. První den do školy mě vzali ještě rodiče, ale pak jsem jela úplně sama ... obavy, že nebudu zvládat otvírat vlak atd., ale zvládla jsme to krásně. Musím se pochválit. A obědy ... byly fajn .. byly časy, co mi dávala spolužačka ochutnávat svůj oběd (to byla většinou dvojka). Byly totiž na výběr třeba dvě jídla, ale muselo se to předem přeobědnat. Na obědě se mi občas klepaly ruce..no občas, ale docela často ... a spolužačka mě dokonce krmila. Taky mě dost vozily spolužačky na zádech a ne jen ony, ale to už je jiné téma :D
Teď už se na obědě neklapu, stačí si říkat "NE, nebudu se klepat" :D
Taky byly chvíle co jsem se po škole zdržovala v okolí .. procházky městem, nebo ve školní šatně ... a třeba jsem si četla ... Skoro celý školní rok se mě dalo spozorovat se sluchátkama v uších. :D
A taky je dost zajímavé, že na začátku školního roku jsme byla jakási nachlazená a teď na konci jsem taky :DD
NO, ale už k dnešnímu předávání vysvědčení. Jak to napsat? Tak třeba takhle....
Příchod do školy, seskupení ve třídě, předání kytky a nějakých dárků třídní učitelce, proslov učitelky, proslov ředitele v rozhlase, rozdávání židlí, ještě nějaké závěrečné řeči, ... počkat, cože? Rozdávání židlí? :D Už mi hrabe, teď to po sobě čtu ... takže prostě rozdávání vysvědčení a zvedání židlí ... (za tenhle rok jsem vymyslela mnoho slov spojením dvou slov, prostě jsme to různě mixovala .. např. kudydeže (kudy že jdem), dušel (dusivý kašel), atd. Zpět k tomu co se dělo po rozdávání vysvědčení. Ještě jsme doklidili šatnu a řešili čí co je a čí co neni. Pak jsem šla doprovodit spolužačku k autu, ale ještě tam nebylo :D Slunily jsme se teda na sluníčko a přišel můj kluk. Po nějaké chvíli spolužačka odešla s jinou spolužačkou a já byla se svým klukem dokud mi nejel vlak. Jela jsem s jinou spolužačkou (s tou jsem na začátku školního roku jezdila pořád do školy, někdy sama a později s kamarádkama, co jezdí odtamtud co já) ... a doma ukázka vysvědčení vařící mamce. Mě osobně překvapilo, že jsme neměla žádnou čtyřku, protože jsme ji čekala z chemie. Ale nemám žádnou ... mračila jsem se na vysvědčení a hledala ji, ale jsme ráda že neni! Juhůůů :D Takže ... prázdniny jsem už potřebovala..už toho bylo na mě moc a potřebuju si odpočinout a vylečit .. odpočinout i od nějakých lidí ze školy (ne že bych je neměla ráda). Bude se mi po nich stýskat ... už stýská, ale stejně se s nějakými uvidím o prázdninách ... už se mnou plánujou trochu :D No jo no ... prázdniny .. takový ten zvláštní pocit, znáte to ne? :D
Že prostě ještě minulé dny jste chodili do školy a teď je před vámi něco volnějšího ... někdko bude mít brigádu někdo ne..já ne.. snad příští rok. :D Docela jsem se rozepsala, možná to někdo ani nepřečte celý, kdo jo..potlesk vysokých voltů (jabada, co to píšu? Trochu mi hrabe (zase) vidíte to? Hrabe mi z tý školy asi :D)
No, tyhle šaty mi kupovala babička před pár týdny, ale vzala jsme si je dnes prvně. Žádný letní jsme totiž neměla, jen společenské, které jsem nosila na taneční ... to k mému prváku patří taky .. taneční ;)

A taky budu vzpomínat na to, jaké to je psát ve škole dopis kamarádkám, kamarádovi, ...
Jak jsem sedávala se spolužačkou v patře, nebo se procházela po škole ... Už jsme ve škole prošly mnoho míst a kdyby jsme to měly natočit a zrychlit, vypadalo by to luxusně :D
A nezapomenu na paní bufetici v bufetu, která si byla už docela jistá, že si jdu pro karamelky (samozřejmě jsme si nekupovala jen karamelky, i když na těch jsem ujížděla dost, ale třeba houska se šunkou atd. a na začátku školního roku horkou čokoládu v automatě/u) Doufám, že v příštím roce po mě nebude nidko chtít něco koupit(dali mi svoje peníze), aby nemuseli stát řadu...často jsem to pomotala a zaplatilo se víc než mělo :D
A taky děkuju těm, co mi v bufetu často něco koupili. :DD Jachacha, miluju Vás <3 :D
Dále nezapomenu na pocit, kdy ostatní třídy jezdili na exkurze a my ne ... jo jistě .. kino, divadlo a přednášky v aule, nám jistě stačili. A taky jsem si vzpomněla na "hraní" na klavír ... s tou dost dobrou spolužačkou jsme vymyslely skladbu :)
Už si asi na nic víc nevzpomenu. A pokud jo .. už nebudu rozepisovat .. snad mi toto uchová vzpomínky na prvák ;)
Co vy a opuštění školy? Začátky na jiných školách? Vzpomínky na školní rok (školu)? Vysvědčení? Prázdniny? :D
Klidně se v komentářích trohu rozepište jako já tady .. i když vy nemáte takovou možnost jako já :P Heč :D :*
Mám Vás ráda lidi :3
Užijte si prázdniny :D

SIMIX

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Monii. Monii. | Web | 27. června 2014 v 11:55 | Reagovat

Já vlastně teď taky ukončila prvák, s rozdílem, že jsem na víceletém gymplu (takže 6. třída) a strašně rychle to uteklo. Vždyť nedávno jsem nastupovala a teď už konec? Ale jsem ráda za ten rok, zase mi přinesl spoustu nových kamarádů a lidí. Na prázdniny se vlastně ani netěším, nikdy se netěším. Představa, že budu dva měsíce bez školy mě děsí... A občas mě taky děsí co tu píšu :D. S vysvědčením jsem spokojená, takže asi tak :)

2 Simix Simix | Web | 27. června 2014 v 12:22 | Reagovat

[1]:Víš, že mi docela čteš z duše? :3

3 mujmaly-tajnysvet mujmaly-tajnysvet | Web | 27. června 2014 v 12:38 | Reagovat

Gratulace :-) s tím Izraelem ses ptala vrátila jsem se v pondělí=)

4 Ronnie Sparks Ronnie Sparks | E-mail | Web | 27. června 2014 v 12:52 | Reagovat

Mně naopak prvák přišel hrozně dlouhý, pak už se to rozjelo a pak už byla maturita :-D Také si užij prázdniny :-)

5 Brunett Brunett | Web | 27. června 2014 v 13:01 | Reagovat

U nás byl konec roku podobný s tím že jsme se akorát ještě loučili s deváťákama a ředitel měl proslov pomalu půl dne :)Taky si užij prázdniny!

6 Simix Simix | Web | 27. června 2014 v 14:08 | Reagovat

[3]: Děkuji, tak to jo :)

[4]: Já se maturity bojííím :D A ten čas utíká rychle O.o Dík :)

[5]: Tak to jo :DDD Na ZŠ loučení s deváťáky typické ... dík :)

7 Drak Drak | Web | 27. června 2014 v 14:50 | Reagovat

já se na prázdniny těším většinou už od dubna
huráááá, právě začínají! :)

8 Simix Simix | Web | 27. června 2014 v 15:02 | Reagovat

[7]: Ano, užij si je :3

9 Tereza. Tereza. | Web | 27. června 2014 v 15:20 | Reagovat

Užij si prázdniny :)!
Taky mě tenhle ročník utekl strašně rychle, já jen doufám, že další uteče taky tak a až budu na nějaké jiné škole, tak už by to nemuselo být tak hrozný :D.
Nemáš se proč bát maturit, teprve jsi dokončila prvák :)! Máš ještě chvíli čas! :)
Gratuluju ti!

10 Simix Simix | Web | 27. června 2014 v 16:06 | Reagovat

[9]: Děkuji :3
Jo no .. ale to uteče .. letí to rychle .. :) Jinak díky :3

11 Mia Mia | Web | 27. června 2014 v 21:42 | Reagovat

[1]: Kliiid. Ukonšila jsem šestý ročník a absolutně nevím jak to uletělo ;-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama