Červenec 2014

Půlka prázdnin?!

31. července 2014 v 20:15 | Simix |  *řečičky a věcičky*
Ahoj ahoj, zdravím všechny ... <3
Jak už všichni víme, půlku prázdnin máme za sebou!!
Nepříjde Vám, stejně jako mě, že to uteklo rychle?
Zatím jsem toho moc o těchto prázdninách moc nezažila ... chalupa na horách, sraz s Valčou, jednou jsme si byli zaplavat, ale nic víc zajímavého. Spíš jsem proseděla doma u notebooku, přiznávám. Ale vlastně docela dost jsem i natáčela na YouTube ...
Ale to bylo jaksi všechno ... možná jsem trochu zlenivěla ...
Jaká bude druhá půlka prázdnin? Neuším!!
Ale hodlám začít školu dobře a být pilná co nejdéle, ale obávám se toho!!
Ale proč už myslet na školu? Kruci! Mám jen obavy, protože to fakt strašně letí .. a než se namaneme, "zítra" půjdeme do školy O.o
Co Vy? Jak to vidíte?
Užíváte prázdniny na plno, nebo to máte spíš jako já?
Dovolené? Výlety?
Tenhle článek asi stručně ... poslední dobou moc tvrdnu sledováním videí na YT :D
Rovnou byc se Vás mohla zeptat .. znáte TVTwixx? Máte je rádi? Co si o nich myslíte? Já si je teď dost oblíbila :)

Prodnešek asi vše ... srovnala jsem si VIP Sbéčka a oběhla je .. a už mi nezbývá moc času, ale kouknu ještě na GOOD, mamka mě snad nezabije, když se trochu zdržím na PC :D
Papa :**

Simix :)


Jak to vidím s kontrolou SBé !

30. července 2014 v 17:20 | Simix |  *Info o SB*
Zdravím všechny,
především má SBé (AFFS), protože tento článek se týká jich/Vás.
Ano, udělala jsem kontrolku SBének (spřátelených blogů), ale docelá guláš jsem v tom měla.
Hádejte co jsme udělala? Projela jsem si všehny články za tento měsíc a u každého SBéča jsem si dělala čárky, což značil komentáře od Vás (takhle to budu kontrolovat každý měsíc). Ten, kdo jich měl nejvíce bude VIP. Samozřejmě počítám to, že některá SBé ke mě nastoupila déle. Ale snažila jsem se to posoudit podle Vaší aktivity na mém blogu. Dnes neobíhám, abych věděla, jak obíháte samy od sebe. I když mi to příjde líto a možná oběhnu. Ráda navštěvuji Vaše blogy
No, ale zkrátka se stále zapisujte do kontrolky .. článek pod tímto článkem a nebo odkaz pod záhlavím :) Sice Vás mám už tak nějak rozdelěné, ale zapisujte se. Ať vidím snahu! ♥ :D
Snad nebudete zklamané, jak jsem se rozhodla, ale tak nějak to sedí.
Musím si Vás rozdělit, aby se to stíhalo :)
Obíhat budu, jak už bylo napsané v článku/v kontrole (článek níže) :)
Mám Vás ráda a těším se na Vaší aktivitu :))
Já se budu snažit být na Vašich blodzích aktivní co nejvíce :3
Ano :D Trošku srdíček v tomto článku :) :DD
Myslím, že vše ...
Možná napíšu další článek, ale to podle toho, kolik si toto lidí přečte :*
Taky bych chtěla napsat, jak už asi vidíte pod záhlavím, že mám nové video ... můžete kouknout ... pokud bude líbit dát LIKE, případně DISLIKE, komentář, odběr, sdílení ... co budete chtít :)
Papa

SIMIX


Kontrola a rozdělení SBé :)

29. července 2014 v 13:38 | Simix |  *Info o SB*

Ahoj zlatíčka ^^

... Tohle je menší kontrolka SBé ...
Ráda bych si Vás rozdělila podle toho, jak obíháte...
...podle toho si budu obíhat i já Vás :)

Rozdělila bych Vás asi takto ...

V.I.P (7x-5x do týdne)
GOOD (5x-3x do týdne)
NORMAL (3x-1x do týdne)

Protože čím víc Vás mám, tím více času to zabere, ale stíhám to krásně docela ...
Ale taky tu trávím dost času :D
Ale po téhle kontrolce bych si Vás takto rozdělila ...
Lépe budu stíhat :)
Ti co se zapíšou první mají šanci na ty vyšší úrovně :)
Kdo se nezapíše nebo mu to bude trvat, tak bude pravděpodobně v nižší úrovni ...

Jinak .. já obíhám každý den, ale pokud nemáte nový článek, nezanechávám komentář :)

Takže když napíšete, jak často obíháte, myslím, že to bude stačit...

???
???
(dnes neoběhnu - 30.7. 2014 -, abych viděla, jestli obíháte samy od sebe, nebo jen když Vám okomentuju článek!!)

SIMIX


Diplom od Laury za bleskovku

29. července 2014 v 11:58 | Simix |  *Moje ceny*
Ahojky,
když jsem si tu u sebe na blogu projížděla diplomy, co jsem za tu dobu dostala, zjistila jsem, že jsou nějaké smazané. Možná proto, že jsem je jen kopírovala, nebo netuším. Tenhle jsem si uložila, tak snad cajk :) Ale nechápu to.
Moc se mi líbí. Je roztomilý :3 Děkuji Lauro :)
Je za bleskovku (tipovačku) :)


A jak se líbí Vám?
Já jsem spokojená :)

Simix :)


40. část - Láska

28. července 2014 v 11:10 | Simix |  *Příběh*
¤ ¤ ¤
Už přes 20 minut sedím u Tomovy postele a povídáme si. Katka se Samem si šli pro kávu a prý pak budou na lavičce před pokojem Toma. Už nebrečím a dokonce se sem tam pousměji a Tom také.
Nějakou dobu jsme mlčeli, ale pak rozvázal konverzaci. "Tak mi něco řekni, jak jsme se poznali?" zeptal se, aby se o nás něco dověděl. "Přes seznamku," řekla jsem. "Přes seznamku? Já byl někdy na seznamce?" "Už to tak vypadá," řekla jsem mu na to. Koukla jsem na něj a začali jsme se oba smát.
"Co si vlastně pamatuješ naposledy?" zeptala jsem se ho. "Já vlastně ani nevím. Začali prázdniny a já fakt netušil, jak bych je mohl prožít. Nikdy jsem moc rád nečtl, ale pustil jsem se do čtení knih a časopisů a už mě ani pořádně nebavil facebook, skype, a takhe ty věci, možná proto jsem asi byl na té seznamce. Už jsem si říkal, že asi celý prázdniny proválím doma a že to bude nic moc a ani nevím, kolikátého dnes je, ale pravděpodobně jsem už aspoň půlku prázdnin prožil. Pravděpodobně s tebou, ale bohužel si nic z toho nepamatuju, promiň." řekl smutně. "Ty se neomlouvej, nemůžeš za to. Jen mě udivuje, že si nepamatuješ na nic, co bylo se mnou. Úplně jsem ti vypadla z hlavy. Ale jedna věc je dobrá," usmála jsem se. "Začátek prázdnin jsme měli oba stejný," a zase jsme se začali oba smát, jen co jsem to dořekla! "Tak to jo, to je dobrý," řekl a podíval se mi do očí. Zklopila jsem hlavu. Nechápu se. Už jsem se před ním tolik nestyděla, ale jakmile na vše se mnou zapomněl, je to zase tady. "E? No ..." chtěla jsem něco říct, ale nevěděla jsem jak začít.
¤ ¤ ¤
Snad líbí :)

Simix :)


39. číst - Láska

27. července 2014 v 8:30 | Simix |  *Příběh*
Pokračování příběhu ...


"..., kdo jste?" zeptal se! Co? To jako opravdu? Nebo si dělá srandu? Že by si udělal i něco s tou hlavou? Že by měl něco s pamětí? Byl to pro mě otřes. S otevřenou pusou jsem těžce dopadla na židli, co byla u jeho postele. Katka a Samueal si stoupli za mě a chytli mě za rameno. "Sandři, to bude dobrý, ..." Ne nebude, co když to bude mít trvalé následky? Ne, nebudu je poslouchat. Tohle nezvládnu. Zapomněl na mě. Už si nikdy nevzpomene. Ne, ne! "..., vzpomene si a nebo začnete od znova," dořekla Kateřina. "Ale já nechci začít od znova!!" začala jsem křičet. Už tolik jsem toho s ním zažila. Tohle je pro mě opravdu otřesný moment. Jak se to mohlo stát?! Plynu mi hlavou hrozné myšlenky. Začala jsem brečet. Katka se podívala tragicky na svého kluka Sama a ten mě chytil za ruku a násilým mě odvedl z této místnosti. Nechtěla jsem, bránila jsem se. Jeho síla byla však větší. Sedl si tam se mnou na lavičku a já brečela a brečela. Takhle jsem si to nepřestavovala. Uklidňoval mě ... "Hele, musíš se uklidnit. Vím, že teď potřebuješ nějakou podporu, ale on potřebuje větší. Pravděpodobně si nic nepamatuje. Zkus mu pomoct si na vše vzpomenout. Povídat si s ním. Zjistit, co posledního si pamatuje. Hlavně musíš být v klidu, protože tak nikomu nepomůžeš. Máme tě rádi Sandro a budeme stát, při tobě. nehceš se přeci zhroutit?" "Ne, ne ... né.. ne, to fakt nechci," přestávám brečet a utírám si slzy. "Máš pravdu Same", řeknu mu. A vcházím opět do místnosti bolesti. Katka se Samem na sebe mrknou a jí si sednu opět na židli. "Promiň," slyšela jsem, když jsme měla zrovna sklopenou hlavu k zemi. A začala jsem doufat, že to říká Tom a že si ze mě dělal jenom srandu. Zvednu hlavu a kouknu na Toma. "Omlouvám se ti, nechtěl jsem, aby tě to takhle sebralo," pousmála jsem se. "Nevím, jaký jsme spolu měli vztah, nevím, jak jsme se poznali a jak dlouho se známe, ani co jsme spolu všechno zažili, ale slibuji, že se pokusím na vše si vzpomenout. Jen si přeji, aby jsi byla trpělivá, ... prosím," řekl a já se slzama v očích přikývla. "Tady tvoje kamarádka mi řekla, že tě už docela dlouho znám a že mě přejelo auto. Že jsem šel zrovna za tebou, když se to stalo. A spíš jsme čekal, že příjde mamka," řekl. "Tvoje mamka má angínu," řekla jsem mu. "Aha".
(pokračování přístě)
Líbí se Vám to?

SIMIX :)


Liebster Award VI.

26. července 2014 v 15:32 | Simix |  *TAGy*
Doprdeléé, celý se mi to smazalo!!
Tak krásně jsem už na všechno odpověla a bavilo mě to.
Překvapilo mě, že jsme odpověděla už na vše a pak se mi to všechno krásně smaže...
můj problém :D
Tak znova ... byla jsem zase nominovaná do Liebster Award a tentokrát mě nominovala: Makkakonka

Pravidla této nominace jsou taková, že o sobě musím napsat 10 faktů (uvědomuji si, že jsem to tu před smazáním vlastně ani neměla :D)
Další věc je, abych odpověděla na 10 otázek od blogerky, která mě nominovala (odpovídat znovu? Tak krásně snad neodpovím snad už nikdy :D)
Chtěla jsem nominovat dalších pět blogerů a vymyslet jim 10 otázek, což je také v pravidelch, ale pak jsem se rozhodla, že ne. Napíšu pár otázek na konec článku a vy odpovíte (kdo bude chtít) do komentářů (něco jako bleskovka) :)

10 faktů o mě
- Simona
- Krajíčková
- 16 let
- Narozena v HB
- Zadaná
- hnědé vlasy a oči
- mám bratra
- nejsem šťastná
- natáčím videa na YT
- ve znamení panna

Odpovídám na otázky


Máš ve svých přátelích někoho , kdo by byl příslušníkem jiné rasy?
Ano, mám. Poznala jsem jednu vietnamku ze školy. Je moc fajn. I když je jich tam více. A na základní škole byly zase romky (cikánky), ale s těmi jsem se nějak nebavila. Ale nedávno na mě začal mluvit jeden cikán a byl v pohodě :D

Ve kterém oboru nejvíc vynikáš?
Vždy mi šly ruční prace (výroby), tanec, literatura (psaní příběhů a básniček). Teď se věnuju hlavně hudbě. Hrávala jsem na flétnu, později na kytaru a teď budu mít období klavíru. Chodila jsem na sbro a hudební nauku.

Myslíš si, že umíš pěkně malovat?
Ano, umím. Vím, že většina lidí maluje líp než já,ale někteří i hůře.

Jakou knihu jsi přečetl/a jako poslední? Jaký je tvůj názor na ni?
O poslední knize, kterou jsem naposledy četla jsem tu psala a je tam i názor.
Teď čtu nějaký starý časopis, kde je příběh. Možná sem taky časem napíši.

Umíš uvařit lasagne?
Ne, to fakt neumím! Třeba časem :D

Chystáš se na VŠ? Pokud ano, kam? Na jaký obor?
Na Vysokou určitě půjdu. Ale ještě jsem nepřemýšlela kam. Ještě mám tři roky, ale asi bych si to mohla už promýšlet. Pravděpodobně se zaměřením na pedagogiku. A z důvodu, že chci dělat (je to dobrý nápad? Netuším a nevím, kolik mě to bude stát nervů) v Mateřské škole, tak asi předšolní a mimoškolní obor. Nevím co mě čeká a tak ...

Jaké je tvé nejoblíbeněkší číslo? Přináší ti štěstí?
Číslo 2!
A jestli mi přináší štěstí, to netuším.
Ale je to velice dobré umístění v soutěžích (2. místo)
A jako známka ve škole je taky dost dobrá.
A dva v páru .. to je prostě nejlepší!! :D

Máš nějaký svůj talisman, který nikdy neopomeneš vzít s sebou?
Talisman asi ani ne. Nosím hodně náramky. Bez náramku mi příjde, že ty ruce jsou takové prázdné a chudé :D
Na krku už nějakou dobu nosím přívěšek z časopisu, ale to z důvodu, že to nechci pořád sundávat a protože je nějaké rozbité zapínání.

Jakými barvami máš vymalovaný pokojík? Líbí se ti to tak? Nebo chceš změnu?
Můj pokoj býval vymalovaný čistě bíle a měla jsme tam šedý koberec.
Od roku 2012 se pořídil oranžový koberec, aby se hodil k závěsům a k lampě. Přitom oranžovou vůbec nemusím! A taťka mi přimaloval takové meruňkové (jakoby růžovo oranžové) proužky nad postel a k nástěnce. Ta barva se mi líbí. Ale kdyby měl být můj pokoj jen oranžový nebo růžový, to ne!! I když člověk bývá v tom co nemá rád. Moje spolužačka už prý nemá ráda růžovou, ale pokoj takový má, ale malování se ještě nechystá :D
Ale jako jsem spokojená.

Dělíš kamarád(k)y na BF, BFF atd. nebo jsou všichni tví kamarádi stejně hodnotně postavení?
Z důvodu, že se v mém dětství vystřídalo plno BF je neberu jako BFF. Dosud se s nimi bavím, ale už mnohem méně. Mám BF. Ale jinak mám i kamarády stejně hodnotně postavené. :)

Otázky pro Vás (odpovědi třeba v komentech)
- Co je nejlepší na jaru?
- Co je nejlepší na létu?
- Co je nejhorší na jaru?
- Co je nejhorší na létu?
- Kdyby jste měli jet k moři, kam by jste jeli?
- Co si myslíte při větě : "Pojedu s Tebou až nakonec Světa" ?
- Co si myslíte o lidech s tak zvaným SWAGem?
- Je lepší krytý bazén nebo bazén venku?
- Máte rádi procházky?
- Pořídili by jste si loď?

Tak jako otázky, na které není nutno odpovídat.
Jen, když se vám bude chtít :)
Tak papa :)

SIMIX :)


38. část - Láska

25. července 2014 v 16:13 | Simix |  *Příběh*
Ahojky panstvo,
rozhodla jsem se, že budu pokračovat v tomto příběhu, který jsem načala už někdy v roce 2011 nebo 2012, teď nevím :D Přečetla jsem si poslední díl a mě osobně se líbil .. ne tak jako začátky ... budu pokračovat .. původně jsem chtěla načít nový příběh, ale nechat tento jen tak nedokončený mi přišlo blbé ... vymýšlela jsem to většinou během psaní a jen pár dílů jsme si promyslela a teď to bude zase improvizace, tak snad bude líbit ... Aby jste věděli o co v příběhu jde, můžete si ho přečíst celý, ale myslím, že Vás uvede do obrazu i poslední díl... (část) případně poslední čtyři díly ... to naleznete v rubrice ...
tady je jen ten, teď už předposlední díl:
Takže v celém článku pokračování a pokusím se o to, aby to nebylo moc dlouhé :)


REMIX !! :)

24. července 2014 v 19:02 | Simix |  *Hudba*
Ahojky tučňáci :3 :D
Posledních pár dnů jsem se zase dala do poslechu REMIXu. Je to bomba, terno, sršící energii! :)
Prostě, když si oblíbenou písničku pustím v REMIXu dá mi to docela náladu k trsání :D Co Vám?
Taky mám ráda RAP ... takový ten o lásce :)
No, ale tady pár REMIXů ... je dobrý, že jedna písnička může mít trochu jiný rytmus .. nebo prostě každý REMIX jedné písničky nemusí znít stejně ...
Např. písnička If you could see me now ... jaký REMIX se Vám líbí víc? A líbí se Vám vůbec REMIX?
Lidi, máte co poslouchat ... :D (jestli se Vám do toho bude chtít)

(luxusní začátek, vlastně celý!!)

Tak radši stačí, ale dala bych sem toho mnohem více :)

SIMIX :)


S Vall :* Náš Den :) 22.7.2014!

22. července 2014 v 22:45 | Simix |  *Mini Diary*

Zdravím Vás, moji zlatí ...

Dnešek byl pro dva lidi výjmečným, protože se poznali osobně. Vždy si pouze psali, ale dnes? Dnes se viděli tváří v tvář :D

Tato fotka je focena tím novým foťákem ... nahrává líp než fotí .. :D Ale tahle fotka se povedla.
Na foťák si nemohu stěžovat. Je v HD kvalitě ... akorát mě štve nízká paměťovka O.o Chce to více GB :)

Měla jsem nastavený budík na půl sedmou (přesně, jak když vstávám do školy) ...
O půl osmé jsem šla na nádraží ... kdybych chtěla stihnout rychlík, šla bych o pár minut dříve, ale o pár minut poději jel osobní valk. Koupila jsem si jízdenku a nasedla do luxusňoučkého osobáčku.
Cestou mě pozoroval chlapeček (batole) :D
Po vystoupení ...
Stihla jsem se podívat ještě do jednoho obchodu a pak jsem si sedla na lavičku naproti trhu a sledovala to dění a vyhlížela Vall. Zavolala jsem jí, abych se ujistila ... A když přicházela, poznala jsem ji už nadálku a jak šlo vidět, i ona mě (nebo podle červených kalhot?) :D
Šly jsme se kouknout do knihovny, ale kvůli dovolené bylo zavřeno. Prošly jsme se .. povídaly si ... a natáčely a fotily ... byly v cukrárně .. ukázala jsem Valče mojí školu ... Bylo to fajn :) naše první setkání :)
Ráda jsem Valču poznala konečně už i osobně. Je to strašně fajn holka a myslím, že jsem si naším setkáním s ní potvrdila naše přátelství. Daly jsme si dárečky ... Valčo moc Ti děkuju :* Mamka to viděla a moc se jí to líbilo :) Doufám, že i dárky ode mě se Ti líbily :3
Byla s Tebou sranda a měly jsme o čem kecat, takže super. Docela mě pobavilo, když si šla strašně rychle někudy jinudy, než jsem šla já (chápu, protože to tam moc neznáš) .. vždyť pak i já jsem Tě vedla trochu jinou cestou, pamatuješ? (Ne přes ten most) :D
Doufám, že i Tobě se naše setkání líbilo, tak jako mě :D
Bohužel nemáme možnost se scházet pravidelně ...
Zbytek dne už nebudu popisovat, protože byl takový jako vždy ... za to ráno .. ráno bude výjmečný, protože to bylo Poprvé ... protože poprvé se už opakovat nebude .. leda, kdyby se zapomnělo, ale my nezapomeneme (že ne, Vájo?) :D

S Valčou jsme natočily BF-Tag :)

SIMIX :*


Máme ho tu!!

21. července 2014 v 11:41 | Simix |  *řečičky a věcičky*
Ahoj všichni,
tak před chvílí jsme vyzvedli nový foťák. Babička s dědou ho už měli pro mě vybraný. Jsou dost moderní a docela se vyznají (babičká má dokonce facebook) :D
No zkrátka, Valča mi doporučila nějaké dobré foťáky, ale těm se to vyhnulo plně obloukem. Já myslím, že budu spokojená, jen doufám, že mi fotky a videa půjdou snadno přesouvat do počítače. Zatím tam nemám paměťovou kartu, ale jsem mimo domom a paměťovku mám doma ... tak až večer ji tam šoupnu :D
A jak můj nový kamarád vypadá?
Takto ...
Má s tímto foťákem někdo zkušenosti?
Uvidíme jak mi to s ním půjde a jaká bude spolupráce :D Ale držte mi pěsti (ať mám štěstí) :)
Ať už mám zdcadlovku nebo ne ... hlavně, aby se mi s tím dařilo :)
Tak to je asi k tomuhle foťáku vše ...
I když, říkám si ... vydržela bych s bráchovým ... předplatila jsem si 20 korun, aby mi ho ještě půjčil, ale už mám svůj no ... škoda těch 20 korun O.o :D
On ten foťák stejně moc nepoužívá ...
Nefunkční půjčený od kamaráda nějak vrátím ...
A ten můj rozbitý dám někomu, aby ho někdo někam odvezl :D Nebo nevím .. je úplně pos**** objektiv. Spadl mi a zamáčkl se ... a obraz je děsivě rozmazaný :/
Jaké foťáky máte Vy? :) Myslíte, že je tento dobrý? :)
Tak čusík přátelé :*

SIMIX :)


Oběhla jsem! Huh :*

20. července 2014 v 14:52 | Simix |  *řečičky a věcičky*
Ahojky zlatíčka :)
Oběhla jsem SBé (affs) ... všchna, ale ta SBé/affs, co neměla nový článek, nemají ode mě nový komentář. Ještě není tolik hodin, tak možná za dnešek oběhnu ještě po druhé, ale fakt nevím ... (poslední dva dny se válím především u notebooku, tak fakt nevím) Čím víc Vás je, tím méně času, jak logické a jasné :) Ale jsem ráda, že jsem to krásně stihla a stihla jsem nahrát na YT i nové video ... a od úterý můžete čekat nové videjko s Valčou ... (náš první sraz) <3
Možná ho natočím již na svůj nový foťák ... v pondělí (zítra) jedeme za babičkou a prý mi ho koupí, takže si už nebudu muset půjčovat od mého bráchy :) Jsem zvědavá, co za "stroj" to koupíme .. snad bude dobrý a kvalitní :)
No, snad se nebudu válet jen u videí na youtube a půjdu snad i chvilku ven.
Třeba Vás teda ještě dnes oběhnu .. nebo prostě mrknu především k těm ... co nemají pozastaveno a co nepřidali za dnešek ještě článek ... :)
Takže asi tak ...
Nevím, jestli za dnešek přidám ještě článek...měla bych jít fakt asi ven, dokud je ještě hezky :)
Každopádně v pondělí a úterý ořekávejte něco jako deníček :)
Tak ahoj kamarádičkové :D

SIMIX


Čas něhy - Lenka Lanczová

19. července 2014 v 19:18 | Simix |  *Přečteno*
Strašně ráda čtu horory, detektivky a romány ... a zrovna tento článek bude o jednom dívčím románu, který už některé možná znáte :)
Jak jsem se už zmiňovala v minulém článku, a jak můžete vidět v názvu, tak kniha se jmenuje Čas něhy. Celý den koukám jen na Youtube a nějak se mi nechtělo do článku a prostě se mi nic jiného, než koukat na YouTube se mi nechtělo dělat :D (no jo, pardon :D) Řekla jsem si že musím oběhnout Sbéča (affí) ... když jsem jich měla teprve asi pět, obíhala jsem za den třeba i třikrát .... ale je Vás víc ... tak tak každý den ale určitě oběhnu :D Jsem zvědavá, co je u Vás nového, tak hned po tomto článku půjdu na to, dokud na to mám ještě dvě hodiny O.o :D
V celém článku o knize :)

Přečteno!

18. července 2014 v 20:35 | Simix |  *Přečteno*
Ahojky :)

Už nemám moc času, ale Valče jsem slibovala, že napíšu ještě nějaký článeček
(slibovala jsem ji to už včera) ...
Jen mě napadlo, že bych založila rubriku něco jako "recence knih", "recence", "přečetla jsem", "přečteno" ... no asi tak ... a že bych tam psala ... jak už Vám docvaklo ... knihy, které jsem přečetla (článek už bude v té nové rubrice, takže název už budete moct vidět) :D
Už dříve jsem měla takový blog ... který byl právě jenom o tom:
(blogů jsem měla několik, ale tohle je jedniný, nejstarší, který mám nejraději)
Takže tady bych začala znova ... ty knihy bych sem už nepřepisovala ... a jela prostě dál ...
Takže bude nová rubrika ... a už tam chystám jeden článeček o knize ... Čas něhy! (znáte?)
Snad se Těšíte a snad se Vám to bude líbit :)
Koukám, že jsem to pojala stručně a krátce, ale potřebné tu už myslím je :)
Tak papa :) Jsem zvědavá, jak se náš styl četby liší :)
I love books ...
I love reading ...
:*

Simix :)


Prosím o hlásek :)

18. července 2014 v 11:36 | Simix |  *řečičky a věcičky*
Ahojky moji drazí ...
Chtěla bych Vám jen sdělit, že jsem zapojená v soutěži o nejlepší outfit ... takže pokud se Vám bude líbit outfit slečny Simix, hoďte mi tam prosím hlas :)
Ale chci být fér ... hodně soutěžících si bude asi o hlasy žádat všude možně, ale já moc ne ... takže pokud se Vám bude "můj" outfit líbit, hlasujte...pokud ne .. hlasujte pro někoho jiného (některé soutěžící jsou moje sbéčka/affs a mají opravdu krásné outfity, tak bych se tolik nezlobila), ale samozřejmě by mi to udělalo radost, kdyby jste pro mě hlasovali :) Ale chci být spravedlivá a byla bych ráda, kdyby vyhrál opravdu ten nejlepší outfit... :)
Taky si prohlédněte ten blogísek a pročtěte pár článků, protože je to opravdu moc dobrý blog :)

Takže tady můžete hlasovat pro Simix http://vaja121.blog.cz/1407/sono-1-kolo
nebo pro kohokoliv jiného tam :)

Předem Všem děkuji!! Papa :*

Simix :)


Jak dopadla bleskovka " 0.1 " ?!

17. července 2014 v 14:46 | Simix |  *Soutěže*
Bleskovka se týkala nějakých informací o mě :)
Nebylo to zase tak těžké (že ne?). Informace se daly vyhledat přímo na mém blogu :)
Zůčastnily se: Monii., Hannah, Vall a Brunett.
Z důvodu, že to bylo jen pro první tři, Brunett nedostane diplom (nic hrozného se zase myslím neděje, ne?) Za to ji chci ale moc pochválit, protože jestli se řídila svojí hlavou a ne tím, co už napsali blogerky před ní, tak fakt dobrý výkon. Už záleží na tvém svědomí jestli jsi to zvládla za sebe nebo ne a jestli máš ze sebe radost... ale bleskovku jsi vyplnila velice dobře

Diplom je děvčata dohromady (hromadný), takže Vám to snad nebude tolik vadit.
Budu ráda, když si ho dáte na blog, ale samozřejmě je to plně na Vás, jestli se chcete s diplomem pochlubit, nebo ne :)
Takže gratuluju :* A pokud budete chtít další bleskovky nebo bodobný styl soutěží, napište do komentářů :)

A zde cena:

♥ Simix


Z chaty doma :)

15. července 2014 v 20:03 | Simix |  *Mini Diary*
Ahojky, máte mě zpět :)
Někoho by asi mohlo zajímat, jak bylo na chalupě. Bylo tam úžasně, až na nějaké menší problémky. Například, že se bratrovi něco malého stalo a obviňoval mě, že jsem mu ublížila a pak mi nehctěl půjčit foťák, na který jsem natáčela Vlog na YT .. až bude, dozvíte se to. Jinak bylo tam náramně. Počasí vyšlo. Byli jsme na borůvkách, s taťkou jsem byla na bobové dráze, brácha na sugwayi :D
Jiný den jsme byli na přehradě na šlapadlech. Chvílema nudex, ale bylo tam krásně.
Akorát jsem pak měla menší stres kvůli facebooku, když jsme se vrátila ... buďto nějaký virus, nebo se mi tam někdo hecknul. Žádal mé přátele o telefonní čísla. A z jednoho kamaráda vyloudoval tři stovky a ten mi pak napsal SMS, že to chce vrátit. Babička mu pak telefonicky musela vysvětlovat, že za nic nemůžu ...
pak jsem to ještě velké hromadě lidí vysvětlovala na fb sama a samozřejmě jsem si změnila heslo. Ze začátku jsem s bráchou a taťkou můj facebook deaktivovala ... Babička mě dost podržela :)
Cesta domů byla dlouhá ... a mamka mi řekla doma, že jsem tlustá, že jsem přibrala .. já a tlustá? Kéž by ... pokud jsem přibrala, tak už nevážím tak málo :D Juhůůů :D
Vám bych moc chtěla poděkovat za úžasné komentáře i přes mojí neaktivitu .. články byly no, ale já ne ,... abych oběhla a tak ... ale už jsem doma :D
Kdo je rád? :)
Jo a smazala jsem FB a založila si nový ... O.o
Těch přátel, co jsem ani neznala atd.
Tak papa :*

SIMIX :)


Snadný recept - banán v čokoládě

15. července 2014 v 6:00 | Simix |  *Recepty*

Banán v čokoládě (s čokoládou)

v celém článku :) (přednastaveno)

Psaní dopisů

14. července 2014 v 6:00 | Simix |  *Vlastní témata*

Tento článek mě napadl díky tomu, že si s Valčou (a dalšími pár lidmi) píšu dopisy :*
Napadl i jí, ale ani jedna z nás nekopíruje
(se neopičí). Někdy lidi napadne stejná věc. Je to těžký vymyslet něco originálního :)
No takže ..
v celém článku objevíte CELÝ ČLÁNEK
tralaláá, kdo by to byl řekl, že? :) (zase přednastaveno)


Bleskovka 0.1

13. července 2014 v 6:00 | Simix |  *Soutěže*
První tři, co odpoví nejrychleji získají diplom :)
Let's Go! špunti :3
...
(nevím, kolik jsem dělala už bleskovek, ale začneme znova hezky od jeničky)
Bleskovka v celém článku :)
(všechny případné informace naleznete na blogu)

Proč přednastavuju?

12. července 2014 v 6:00 | Simix |  *řečičky a věcičky*
(přednastaveno)
Proč?
článek v celém článku :D

Čtení časopisů

11. července 2014 v 6:00 | Simix |  *Vlastní témata*
Plno lidí čte časopisy. Je spoustu časopisů. Pro muže, ženy, puberťáky, děti. Prostě časopisů je plno. Já měla v oblibě BRAVO Girl, ale jakmile to zrušili a vydávají jen BRAVO, už to pro mě není ono. Nedávno ve škole mé spolužačky měli Bravíčko a názor nějakých učititelů byl napříkla takový: "To pořád vydávají, jo?" a nebo "To ve vašem věku pořád čtete? Vždyť je to pro jedenáctiletý." Podle mého názoru to neni pro jedenáctiletý, když se tam například píše i o sexu a podobných věcech. Ale už mě ty časopisy taky nějak neberou. Na konci školního roku jsem si jedno BRAVO koupila a nějak mě to nebavilo číst a tak.
Já vlastně vždy spíš BRAVO Girl! Vlastně ono to je skoro stejný, takže to je už celkem jedno. Většinou mě těšily ty dárky, co byly k časopisu přibaleny. Přestože jsem je třeba moc nepužívala ... ale nějaké věci z toho byly fajn.
Mezi časopisy můžeme brát i magazín, komiksy (Čtyřlístek), apod.
TOP dívka, SCORE, časopisy o koních, Elle, popcorn, Blesk, ... já nevím už :D
Lidé časopisy kupují proto, protože jsou tam různé novinky, informace, rady (například v kosmetice a v módě) ...
Někdo je kupuje možná i z jiných důvodů. Třeba kvůli plakátům? Co já vím! Někdo časopisy sbírá (skladuje). Nevím, jak mě napadlo rozepisovat se na téma Časopisy ...
Určité časopisy jsou pro určitou věkovou kategorii. Nebo se časopisy dělí i podle povolání či koníčků. Hasiči mají nějaké časopisy. Jsou časopisy ohledně budování staveb. Potom jsou třeba i časopisy v jiných jazicích (to je jasný, přece nejsou jen český, že?)
Co si o čtení časopisů myslíte Vy? Oblíbeny časák? Něco k časopisům nebo k tomuto (přednastavenému) článku?

SIMIX :)


Televize

10. července 2014 v 6:00 | Simix |  *Vlastní témata*
Ano, obrázek, který se ke článku vůbec, ale vůbec nehodí! :D
Další článek, co mě napadl je na téma televize. Když si tak vzpomenu v dětství jsem u ní proseděla víc než teď a určitě nejsem jediná :) Teď se mi nějak ani nechce a když jsem chodila do školy, jsem neměla ani čas. Spíš strávím na notebooku :) V televizi je mnoho programů ... prima, déčko, nova, barandov... já ano už nějak nevím... ti co mají satelit, toho mají asi víc. Já jen, jak prostě teď na televizi nekoukám (momentálně jen sedím před televizí, ale jsem zažraná do notebooku). Možná tam jsou nové programy ... možná tak óčko jsem občas sledovala, než jsem šla do školy. Navíc...stejně většinu filmů, seriálů, pohádek, ... opakují. To co říkají ve zprávách, na to narazím i na iternetu a tak. Navíc mi poselní dobou příjde, že na internetu nasbírám více informací , než v televizi. Momentálně mamka kouká na nově na Krokodýla Dundeeho, kterého jsem už stejně viděla. Ano, třeba dávají moje oblíbení seriály... nebo zkrátka seriály, co jsem kdysi sledovala ... jako například Velkolepé století a nebo Upíří deníky... ale v Upířích denících jsem už dál a nějak si uvědomuju, že na to na internetu stejně moc nekoukám a to je (teď) můj nejoblíbenější seriál. Říkala jsem si, že si přes prázdniny na to najdu čas... ale trávím na internetu u jiných věcech (blog, facebook, youtube, ask,...) Už nejsem ta holka, co paří hry... to bylo, když jsme ještě neměli internet a to mi bylo asi 11-12 let :) Taky si pamatuju, že jsme prostřídali několik televizí. Malou šedobílou (černobílou) Nějaké ty televize ve stylu bedna a teď máme jednu velkou ve stylu bedna a jednu plazma :D Stalo se nám, že nám bedna-televize špatně ukazovaly (zrněly, jiné zbarvení) a jedna dokonce zevnitř vyhořela.
Z filmů nemám žádný nejoblíbenější, protože jich je hodně fajn ... LOL, Agent v sukni, Hele vole, kde mám káru, ... a plno dalších samozřejmě :) Někdy je otázkou, zda jsou lepší filmy nebo knihy ... někdy ten samý příběh má v obou směrech jiné podání (snad chápete, jak to myslím .. ve filmu i v knize trochu jinak)
Jak moc na televizi koukáte Vy? Oblíbené programy? Filmy? Seriály? Pořady? Zkušenosti s televizí?
Myslíte, že televize je pro děti správní řešení? Třeba jako sbírání informaci a nebo že je kazí? (podle mě oboje) :)
Kažopádně pište názory na televize a tento článek :)
(přednastaveno)

SIMIX!


Konverzace na facebooku

9. července 2014 v 6:00 | Simix |  *Vlastní témata*
Tento (přednastavený) článek se bude týkat konverzací na facebooku (někteří facebook ani nemají, protože to berou jako zbytečnost, já osobně ne, ale nechápu lidi, co tam tráví věky a přidávají 20 statusů denně O.o. Mě facebook pomáhá na domluvy a zjišťování co a jak do školy, jinak bych poslední dobou ani facebook nemusela mít). Někoho na facebooku štve, že mu nikdo nepíše a někomu vadí, že ho všichni otravují. Záleží na počtu přátel a jak si s nimi rozumíte. Tudíž rada pro ty, kterým skoro nikdo nepíše: Možná je trapné rozesílání žádosti o přátelství, ale když žádosti rozešlete těm, které znáte, tak komu to vadí ... projeďte přátele vašich přátel a třeba objevíte někoho, koho znáte a nemáte ho mezi přáteli. Někdo si přivolá konverzaci v chatu tak, že si napíší status ve smyslu "nuda, napiště" ... no jako proč ne. Někdo třeba napíše, ale někomu to příjde trapný. Ale tak hele, je to každého věc! :) Na facebooku je plno trapných věcí, které lidem lezou krkem, ale tak co jiného čekat (proto taky většina lidí třeba Fb nemá). Pak taky můžete napsat kamarádům (lidem) první Vy, ale nesmíte to přehánět ... já osobně, když jsem si založila facebook, psala jsem všem co přijali mojí žádost a většina z nich mi dávali najevo, že otravuju ... pak mě přepadl na FB virus a odesílalo se to všem v chatu a bylo to taky otravné. Někdo mě pak díky Bohu/ bohužel nahlásil a já debil si založila nový FB na mámin mail :D A na druhým facebooku to bylo naopak jiné ... více zkušeností jak a jaké fotky vkládat, více přátel, více lajků, více lidí mi začínalo psát první a bylo jim dost líto, že jim nepíšu první já ... už se nechci vnucovat! Tudíž rada pro Ty, kteří jsou na FB otravováni: Většina lidí to zná, někteří to ještě neobjevili... FB umožňuje vypnout chat/ vaší aktivitu. Lidé si budou myslet, že jste offline (neaktivní) - což tak mám já! Také je možnost si navolit komu chat chcete vypnout a komu ne. Podle toho, kdo Vás štve (ale blokovat nebo mazat si ho nechcete) a s kým si rádi popíšete. Přestože tam "nejste" Vám může psát plno lidí, ale Vy je pak můžete snadno ignorovat. Nebo si to přečíst (pak toho druhého naštve že se zobrazí "zobrazeno", ale vy neodpovíte) a proto facebook umožňuje další věc. Někde tam objevíte v nastavení v chatu (myslím že v zobrazení všech zpráv), že můžete nastavit jako zprávy za nepřečtené. Je to šikovná věc ... málo kdo to používá ... (nevím, jsetli to tak jde nastavit i na nějakých mobilech)... To je taková rada nerada (protože většina to zná, kdo ne, jen se pochlubte, znám lidi, co o tom ani nevědí ..proto to sem píšu pro další, co nevědí ... člověk neví vše) :) Snad jsem některé čtenáře seznámila s něčím novým .. jiní co to znají mě mohou poučit a seznámit s dalšími věcmi :)
Nevěděla jsem, co napsat za článek a pak mě napadlo toto. Je to podle mých vlastních zkušeností.

SIMIX


Jsem naivní čubka?!

8. července 2014 v 15:28 | Simix |  *Mini Diary*
Lidi, dám Vám radu! Jděte za svým snem a nevzdávejte se hned, ať to stojí, co to stojí, dosáhnete toho! Když si to budete přát z hlouby svého srdce a budete se snažit, dosáhnete čehokoliv budete chtít!
Ale teď vážně (ne, že bych tohle nemyslela vážně!) jsem tak naivní, že si přeji mít aspoň 35-50 odběratelů na Youtube? Mám 33, což je (dost) fajn, ale pomalu ztrácím naději, že bych jich někdy měla víc. Není to sice život, ale dělalo by mi to radost.
Můj první kanál byl založen kvůli asku ... natáčela jsem na ask videa a pár lidí chtělo delší videa a tak jsem natočila na youtube, ale byla to docela pitomost ... ten kanál radši ani nevyhledávejte :D (no, i když, možná to tak hrozné nebylo) :)
Teď nějakou dobu mám (asi od začátku školního roku 2013/2014, já už ani nevím) nový, kde jsem hrála především na kytaru, ale dají se tam najít i jiná videa.
Většina lidí mi videa chválí, za což jsem moc ráda a moc děkuju (i těm, co toto stejně nebudou číst) a taky bych chtěla poděkovat nějakým svým spolužačkám, který mi řekly svůj názor ... že neumím tancovat ani zpívat ... ať taková videa už nenahrávám.
Možná proto mám taky jen 33 odběratelů, ale co bych chtěla? Měla bych být trpělivá, dělat co mě baví (tudíž pokračovat v natáčení videí). Jenže mě třeba štve i to ... že nemám pořádně čím natáčet (o tom už tu byla řeč) a musím se spokojit ne moc s kvalitním mobilem (ale jde to). Navíc ... nejde mi stáhnout žádný program na úpravu videí a proto to vypadá, tak jak to vypadá (osobně se mi to docela líbí) :) Jde jen o to, že jsem asi naivní čubka, když chci mít víc odbratelů jen za ty videa, co tam mám O.o
Co si o tom, o mmě atd. myslíte Vy? Napište svůj názor ... budu brát negativní i pozitivní ohlasy, jen do mě :3 Nemůžu Vám nic udělat (bohužel ... kecáám :DD :3 )

SIMIX :)


Rybíz

7. července 2014 v 16:10 | Simix |  *Mini Diary*
Je velice pěkné a fajn, když Vás bratr vykope z postele, aby jste trhali společně rybíz. Po chvile odedjde dělat něco jiného a vy na pařícím sluníčku stále trháte rybíz, sem tam Vás o něco poprosí mamka udělat něco v kuchyni nebo skočit něco koupit a trháte dál. Natočila jsem pár videí během trhání rybízů na bráchův foťák, protože můj je rozbitý. Povolil mi to, ale z důvodu, že jsem natáčela úplný hlouposti, co by prý na YouTube nikoho nebavilo, mi to všechno smazal. Natočila jsem teda něco na mobil, ale tp je kvalita na bodu mrazu. Bylo mi do pláče. Člověk má na seznamu natočit tolik videí, ale nemá jak a čím ... brácha mi foťák na dva dny zuathnul a to včera vypadalo tak nadějně. Ale tak co, stejně na má videa na youtube skoro nikdo nekouká ... don't worry!
No, sem tam jsem si udělala s trháním rybízu přestávku, ale vidím to tak, že budu trhat skoro celý den!
Asi půjdu pokračovat ... trhám i maliny ... pokud chci malinový nanuk, koktejl a rybízovomalinovou marmeládu, musím si máknout, jako každý rok...tentokrát na to mám měňe času ...
Bratr mi snad ještě pomůže :D
Spíš vidím, že se bude válet u notebooku, ale neva :)
Včera jsme se byli koupat do rybníka ve Zbýšově. Docela studené O.o

Komu chutná rybíz a maliny? Děláte domácí marmelády?

P.S. Nakonec se na jednom videu pracuje ... akorát bude špatná kvalita, protože jsem to natáčela mobilem, což mě dost mrzí, protože bude asi nízká lsedovanost :(

SIMIX


Na celý týden

7. července 2014 v 12:39 | Simix
Tak na celý týden no (tentokrát) ...
Cvičení nemám moc ve zvyku, ale ...
  • cvičení, běh (plavání)
  • malování, čtení
  • věnovat se blogu
  • YT
  • pomáhání mamce
  • případně hra na kytaru a klávesy (není nutné, někdy se mi do toho už nechce no)
Nemyslím, že bych nějak dělala něco jiného, ale budu to opakovat každý den po celý týden ... takže by to ještě něco chtělo ...
  • budu poklízen a třídit věci v pokoji (když po celý týden, bude to aspoň pořádně :D Jsem cvok :D)
  • Od pátka (4. července) o sebe začínám více pečovat ... nikdy jsem si neodličovala celý obličej z důvodu, že nepoužívám make-up ( k čemu?) ani jsem se nekrémovala atd. (nepotřebuju, ale nechci mít suchou pokožku) ...
  • Kdybych měla lepší kvalitu mobilu a nebo funkční foťák natáčela bych něco na youtube ...
No, já myslím, že mi to bude stačit ... stejně to zabyde tak celý den ... (přibližně to mám ozkoušené) :)
Jak jste si někdo mohl všimnout, začala jsem to vkládat do nové rubriky *Seznamy činností* !
Tak zatím se s Vámi loučím :)

SIMIX


Ohodnocené blogy! 0.14

6. července 2014 v 18:30 | Simix |  Hodnotím!
Tak jedeme dál v hodocení blogů :)
V celém článku jsem ohodnotila blog Vall a Lee-chan ... podívejte, jak to dopadlo :)
Holky, snad Vás nezklamu a snad budete souhlasit :)
Klidně piště své názory, jak to vidíte Vy a tak :)
...

Za tipovačku u Valči

6. července 2014 v 12:00 | Simix |  *Moje ceny*
Mo děkuji Valče za tento moc hezký diplom.
Mám to za tipovačku ...
Dost mě mrzí, že se nezapojil i někdo jiný ... Kdybych měla soupeře, nebylo by to špatné, ale diplom se mi moc líbí a moc děkuji :*

SIMIX :)


Mám nové gify :)

5. července 2014 v 21:16 | Simix |  *Others*

Ahojky :)

Dlouho jsem nevytvořila žádný gif ... protože jsem 100. gif chtěla oslavit tak, že ho udělám se svým klukem ... takže jsem čekala a čekala ... dnes byla možnost ... on tam ale není vidět :D
A jak to nakonec vypadá? Se můžete podívat tady:
Dva poslední jsem dělala před chvílí :)

Ráda bych stihla ještě oběhnout SBé (affs), ale posledních pár dní trávím na notebooku kvůli tomu do dalšího dne... to nějak nechápu .. ani sebe, že u toho tvrdnu :D Snad stihnu oběhnout, ale nevidím to tak :D
Takže dnešní článek bude asi jen takovýto ... a jeden. Přednastavovat nebudu, protože by mě to omezovalo časově O.o No tak ale včera jsem zase vložila tři články, tak co ... :D
Tak já jdu makat, ať to aspoň trochu stihnu :)
Pro dnešek pa ..

SIMIX :)