Červenec 2015

Ohodnocené blogy 0.18!

30. července 2015 v 13:00 | Simix |  Hodnotím!

Máme tu další hodnocení blogů...
Nebudu to nijak okecávat... není asi co :)

Nový začátek

28. července 2015 v 13:00 | Simix |  *Přečteno*
Další knihou, kterou jsem na chalupě přečetla byla kniha, kterou jsem dostala od babičky. Doporučila mi ji.

What?

26. července 2015 v 13:00 | Simix |  *Soutěže*

Ahoj ...

... chtěla jsem sem dát ty fotky poničených stromů, ale trošku se to ... ehm...
Takže to bude článek o něčem jiném... a o čem? To ještě sama nevím :D

Možná trochu neaktivitka...

24. července 2015 v 14:14 | Simix |  *řečičky a věcičky*
Pátek. Budu pryč. U 'příbuzných'. Intenet tam sice je, ale ne wifi. Nevím, jak dlouho tam budu, možná víc, jak týden. Nějaké články jsem přednastavila. Pokud si vezmu tablet /a to se babičce asi moc nelíbí/, tak bych mohla i v nějaké míře obíhat. Případně přidat nějaký článek, ale nevím to moc jistě... ale tak jsou prázdniny. Vy to chápete a znáte. Co se týče videí, jedno jsem přednastavila... je takové .... no, uvidíte sami a uděláte si vlastní názor. Možná přednastavím ještě jedno a pak uvidím, jak to bude dál ...
Písnička týdne asi také nebude a udělám to, až budu moct. Myslím, že vám to zase tolik vadit nebude.
Až bych se vrátila byl by asi i takový ten deníček. Klasika. Asi. no uvidíme.
Myslím, že k tomuto článku by to stačilo!


Mám Vás ráda a mějte se krásně!

Letní básnička

22. července 2015 v 19:45 | Simix |  *Básně*

Ahoj ...

Mám tu pro Vás krátkou básničku ... kterou ... jsem vymyslela já.
Za pochodu ... lol :D

Co dneska dělám?

21. července 2015 v 16:22 | Simix |  *Mini Diary*
Oživení staršího pozdarvu :3

Co dnes dělám? No nic zajímavého ... Díky za optání :) -> Ne, že by jste se ptali,a že by vás to tak moc zajímalo! :D


Vzhůru jsem dnes byla už kolem osmé. Probudila jsem se s ne moc pozitivní myšlenou ... Upíří deníky. Proč mě to tak bere, když je to vlastně jen seriál. /Kurva dobrej seriál for me!/
A pak další myšlenky... Tak jsem se začetla do jedné knihy. Nemá děj, ale docela se mi hodí k mému oboru ve škole. Je to tak nějak o pedagogice, psychologii... je to taková pozitivní kniha a učí mě tak nějak poznávat sebe samu. Až to dočtu, mohla bych o ní něco naspat...
Šla jsem dolu k bratránkovi zapnout wifi, protože není doma. Jinak by ji zapnul on, že? :D
Pak jsem si brouzdala na tabletu... už od včerejšího večera mě to ale moc nebavilo...
Snap, instagram, ask, facebook, ... E? O.o
No a pak jsem byla roznášet letáky. Víte co je super? Vždy nám dovezou z pošty hromadu balíků, které s babičkou kompletujeme i několik hodin, ale tentokrát to byl balíček takových menších letáků. Vyrazila jsem roznášet a přestože jsem měla tak nějak ráno i večer divnou náladu, že jsem si řekla, že seknu s natáčením.. natočila jsem menší vlog, ale bůh ví, kdy bude a tak dál, protože mám teď pár videí v zásobě. Jen jedno... na které byl už trailer je podle mě dobrý, ale zbytek je .... ehm!
Dodnes se mnou roznášela babičkaa případně i bratr, protože toho bývalo hodně a asi bych to sama neutáhla. Plnou pošťácou tašku na kolečkách .. hm... nevím no.

I s přestávkami jsem to tak nějak zvládla, jako by šli ti dva se mnou. Ztratila jsem náušnici... další ... a hezkou :( No nic :D
Pak už se jel blog a přednastavování článků na nějaké dny od pátka, co tu nebudu... tak nějak. Sama nevím, jak to bude s internetem. S bráchou jsem pak byla chvíli v posilovně, která je v přízemí .. taková mini. Já ale neposilovala, jen jsem se trochu protahovala, protože mě bolelo za krkem. Pak jsem s bráchou hrála cricket... nebo cože to? :D
No a teď zase blog... neměla bych tu pořád jen sedět a to jsem ještě ani neoběhla...
Ještě půjdeme od pěti na koupaliště...
No... a uvidím co bude dál .. :D
Oběhnutí, asi seriálek, ... je mi hic :D A asi nic víc :DD

Tak se mějte :)

Proč?

20. července 2015 v 17:36 | Simix |  *Pocity*

Ten pocit, že půlka prázdnin bude za námi mě moc netěší... příjde mi, že to utíká rychle, a že jsem nezažila .. nebo že nezažiji takové to prázdninové dobrodrůžo... Ráda bych si prázdniny pořádně užila, ale taky mám pocit, že se budu muset podívat na učení a tak, abych potom nepohořela. Ano, jsou prázdniny a ještě je docela čas, ale přece jenom. Hlavně aspoň připravit nějaké knihy do čtenářáku, což by se mi hodilo pak i k maturitě.
Ale jak bych si to všechno představovala? Řekla bych, že mám až moc velkou fantazii a očekávám, že se stane nějaké velké BOOM jako v super filmech nebo seriálech.
Nebude to tím, že nějaké ty filmy a seriály mi dokážou vlézt pod kůži a já jsem pak z nich tak nějak ... tak nějak zamotaná do jejich děje. Nevím, jestli mi rozumíte.
Třeba jako když umře jedna z hlavních postav a vy jste z toho na mrtvici.
Nebo, když nějaký herec je opravdu tak sexy, že vás okouzlí a musíte na něj myslet.
Nebo že je ten děj tak zajímavý, napínavý, zamotaný a já nevím co, že nemůžete ani v klidu spát nebo myslet...

A pak, když vlastně člověk neví, co teda chce. Je třeba mít nějaký cíl, který opravdu chceme a za ním si jít. Pak budeme šťastní ... ale je možné i to... že toho cíle dosáhneme a pak ... se nic nestane. Párkrát jsem někde četla, že někdo měl nějaký cíl a když ho dosáhl, tak z něho neměl ani takovou radost a dobrý pocit. Pokud člověk nemá nějaký smysl života je tak nějak i ztracen ... nebo se tak cítí.
Hrabe mi... trošku.

Best song #25

19. července 2015 v 14:50 | Simix |  *Hudba*
Minulý týden nebylo hlasování pro best song, protože jsem tady nebyla a nepřednastavovala jsem to. Přednastavila jsem něco, co bylo pro mě jednoduší a rychlejší a navíc byly článkyobden.
No to je jedno, dnes už tu máme další hlasovačku a tentokrát vybrala písničky teda zase Fiki :)

10 love / 10 hate (+ bonus)

18. července 2015 v 15:15 | Simix |  *I love it!*

Vítám Vás u prvního článku do této rubriky!
Jak jsem si to asi představovala Vám právě teď ukážu.
Prvně mě napadlo napsat několik druhů ovoce, co mám ráda a něco k tomu napsat... ale pak jsem si řekla, že to udělám třeba někdy jindy a třeba s něčím jiným ...
Článek.. který dále uvidíte, jsem podobný už někde viděla a dost se mi líbil a přitom je to takový článek o ničem ... Třeba to bylo 30 věcí co miluje a 30 co nesnáší... to bych takhle asi nedala... Musela bych hodně přemýšlet.

50 odstínů šedi - kniha

17. července 2015 v 15:43 | Simix |  *Přečteno*
Dneska pro vás mám takovou recenzičku nerecenzičku, protože toto asi každý zná.
Někdo se na to možná nedíval a možná to ani nečetl, protože podle toho, co slyšel mu to přijde jako největší hloupost. Docela mě štve, že plno lidí to tak nějak odsuzuje nebo hodnotí, když to vlastně neviděli. Pak teprve mohou říkat, jestli se jim to líbí, nebo ne... teprve, když zjistí, co to je.
Každopádně já neodsuzuji to, pokud to někdo viděl a četl a má na to takový názor, že se mu to nelíbí. To se přece bere. Každému se líbí něco jiného, každý má svůj názor. To nikdo nikomu nemůže brát! :) A ani bych se nedivila, kdyby se to někomu nelíbilo. Mě osobně se to líbí ...
Nevidím v tom jenom to, co někteří, ale i romantiku a tak různě... docela těžké na vysvětlování ...
Pocity z filmu jsem psala TADY!

Z tropů do chladna a zase zpátky!

16. července 2015 v 19:29 | Simix |  *Mini Diary*
Jsem zpátky! A také jsem ráda, že jste můj blog navštěvovali i nadále i přes moji naktivitu :)
Minulý článek sice nemá ještě moc komentářů, ale když budete chtít, můžete se tam podívat :3

Teď bych Vám ráda napsala, co jsem tropila ! :D

Simix's challenge - 11. day

16. července 2015 v 12:00 | Simix |  ¤ My videos ¤
Už se pomalu blížíme ke konci teto challenge... No co to je? Dělám ji víc jak půl roku, ale někteří to jistě znáte... Navíc jsem zveřejňovala i plno jiných článků :3
Tak jdeme na to...

Jsem šíleně dospělá?

14. července 2015 v 12:00 | Simix |  *Historie blogu*
Na tenhle článek bych si mohla počkat do září, kdy mě čekají osmnáctiny, ale vidím, jak bych na to zapomněla. Příjdu si, ještě teď v sedmnácti, jak v osmnáci budu taková ... ne stará... Taková, co nestihla v šestnácti a v sedmnácti to, co chtěla stihnout... ale co když je to blbost? Zkrátka jsem stihla to, co jsem stihnout asi měla! V osmnácti život přeci pokračuje. Ach, jak to utíká...
Ještě "nedávno" mi bylo patnáct. No, každopádně... tento článek je ohlédnutí v historii, ale ne v mé historii, jako takové, ale v historii tohoto blogu. A začátek článku, má něco společného s tím, co chci vytáhnout tentokrát.
Bude to jen jeden článek a napíši na něj názor...

Někdy i žít je statečným činem!

12. července 2015 v 12:00 | Simix |  *Motta a citáty*
Už stráááášně dlouho tu nebyly žádné citáty /když se to tak vezme/, takže Vám určitě nebude vadit, když jich sem pár dám, že? :)

Neaktivita!

10. července 2015 v 15:00 | Simix |  *řečičky a věcičky*
Chtěla bych ohlásit asi týdenní neaktivitu. Pojedu na chalupu na horách. Stejně jako v zimě, stejně jako minulé léto.
Odpočinu si od internetu, odpočinu si od letáků /brigády/ a po delší době se podívám na známe místo. Prý jak byla bouřka, tam byla pořádná kalamita a teď je tam strašná paseka prý. Jsem zvědavá, jak to bude všechno vypadat a snad to nebude tak hrozné.
Jáj, nafotím to! Škoda, že nemám data, mohla bych hned posílat na snap aktualitky.
No ale jak jsem psala, odpočinek od internetu!! Budu věřit, že se nestane něco podobného, jako minulé léto... pamatujete, co myslím? To jak za mě někdo psal na mém FB a vymáhal telefonní čísla? A jeden kamarád přišel aasi o dtři stovky a pak je chtěl vrátit, ale dal mu to jiný kámoš, jeho spolužák? No nic... to je minulost. Už se to nebude jistě opakovat! Ani nic podobného!

Vy to tu beze mě snad vydržíte... Články obden budou. Měli bychom tam být týden, ale co já vím, jak to nakonec bude. Podle toho, jak je poničená střecha od stromu, který spadl, nebo tak něco ... Akorát nebudu obíhat a komentovat no.
Pak budu dohánět!!

Takže od 11. července neaktivita a až se vrátím, dám vědět!

A jak se máte Vy? Chystáte se někam? :)

Tak se mějte :3

Nová rubrika!!

9. července 2015 v 18:26 | Simix |  *I love it!*

Ahoj

Mám tu pro Vás novinku. Je to rubrika. Tak trochu jsem se o tom už dřív zmiňovala...
Bude se to týkat věcí, co mám ráda... Takové to, jak už jsem kdysi psala, 20 věcí co miluji, 20 věcí, co nesnáším... ale třeba i jiné věci... je to jen příklad. Klidně se třeba rozhodnu přidávat články v podobě... Moji oblíbenci za měsíc _ _ _ atd. Zrátka to bude o věcech co mám, případně nemám ráda! Tak co myslíte?
Sami uvidíte... a i já... co přichystám. Snad budeme všichni spokojení :D Myslím, že bychom mohli :)
No a kdyby ne? Nebudu takové články samozřejmě psát :)

Pro tento článek je to asi vše, protože jsem hlavně chtěla zatím dát vědět...
Brzy se pustím do prvního témata/článku do této rubriky.
Jste zvědaví? Těšíte se?


Mám Vás ráda

SIMIX


Jdeme cestou dál...

8. července 2015 v 22:54 | Simix |  *Mini Diary*
Ahoj lidi 👋

Tak dneska zase vítám u deníčku. 📝
Co se vlastně za poslední dobu dělo? Ani nevím, co jsem psala minule.
A kdy jsem vlastně psala naposledy diary? 😰

Celý minulý týden, kdy bylo opravdu veliké teplo, jsem trávila s bratrem a s novými kamarády, nebo jak jim říci, na koupališti. /dva ve věku 13 let, radši bych starší, ale co? Někdo tam nebyl k zahození... Lol!! /...
Věčné topení, pokusy o sundání vršků plavek, vození na zádech, ... jsem celý týden prožívala.
Musela jsem si hlídat plavky... ne jen kvůli nim, ale i kvůli tlaku vody, který mě občas lehce obnažil. Nepropásla jsem ani komentíky na své "třešničky"! 😅 Hlavně po skluzavce...
Hoši...jsou fajn, ale občas nevědí, kdy stačilo. Byli schopni namočit i oblečení, takže jsem jednpou musela jít celá v mokrém... I boty. Ale oblíbila jsem si je... V půlce týdne, nebo tak nějak, jsem měla možnost poznat bratránkovu spolužačku. Super holčina... I když mladší než já... A byla kluky otravována strejně jako já a možná ještě víc. Plus jeden klučina v jejím věku ... Proud vody do kruhu aneb řeka, člověk by neřekl, jak se tam dá vyřádit.
Oba hoši už vědí, že točím na yt a rádi by se mnou něco natočili, pokud vůbec ještě. Jeden chtěl boyfriend tag...lol... A to mi chtěl dohodit svého bratra. A ta holčina to ví už déle, že točím :3
Včera (7.7.2015) jsme byli na koupálku, ale oni ne. Byla docela nuda. Sice se ke mě a k bráchovi přidal nějaký kluk a topili mě, ale on s citem. Vypadal, že byl mladší, než já, ale hezký :3 Ani nevím, jak se jmenuje, jen drobnosti.
Taky mě tam zaujal jeden kluk, který měl oranžové kraťasy a brýle... Je to výrazné mno :D 😅
Když jsme šli s babičkou na koupaliště a spadlo ji pití z tašky, podal ji to. V bázéně po mně hodil míč a rychle zmizel... A včera stál u východu, když jsem po bráchovi zrovna vyžadovala šortky... Asi je starší než já. Proč to tak řeším? Možná proto, že tam, kde teď bydlím, moc lidí neznám a začalo se mi stýskat i po nějakém tom vztahu.
Včera (7.7.) jsme s babičkou kopletovaly přes dvě hodiny letáky a neuvěřitelná makačka...a ještě, když zafouká vítr. A dnes jsem byla s bráchou navštívit mamku... Jeli jsme vlakem a docela v pohodě. Moc toho nenamluvila, ale byli jsme chvíli venku a hráli jsme karty a člověče :) pak nás doprovodila na vlak.
Něco málo po příjezdu - roznos letáků.
Poslední tři dny jsem byla docela mrzutá...
A hice vystřídal deštík... Teda hic je i tak... No nic, jdu si dát sprchu 💀🛀🐾

Myslím, že by to pro dnešní pozdní deníček z tabletu stačilo ...
Mějte se ❤

Letní design!

7. července 2015 v 22:45 | Simix |  *Moje grafika*
Říkala jsem si, kdy mám nastavit letní design. Mám ho vytvořený už delší dobu, ale dost se mi líbil i ten předešlý, tak jsem si řekla, že ho sem někdy po prázdninách vrátím, pokud teda nezapomenu.

Tudíž asi nemusím dávat ukázku toho minulého! Jestě se ho nabažíte dost 😆😋
Každopádně doufám, že se vám líbí tento summer design!
Vím, že není dokonalý, ale mě osobně se líbí... I ten minulý.
Takže ho tu teď máme 😅😏

Omlouvám se za nedokonalosti v článku, pokud tu budou, psala jsem na tabletu 😋🐾
Tak se mějte, mám Vás ráda... 💝

Vaše SIMIX 🕚

Haters gonna hate!

6. července 2015 v 20:34 | Simix |  *Pocity*
Prvně jsem chtěla psát o jednom pitomém hejtů u jednoho mého videa, po dlouhé době. Já hejty totiž nemívám, ale občas se někdo objeví. Pak jsem si říkala, proč to tady rozebírat, koho by to zajímalo, jeden pitomý hater, který si založil youtube kanál hned ten samý den, co mě začal hejtit! Asi tak nějak vznikl název článku, ale o tom psát nebudu. Vlastně nevím o čem psát. A jiný názrv pro článek mě nenapadá ... Přijdu si zase taková zmatená. A nevím, co napsat, i když bych toho mohla napsat hodně.
Mohla bych napsat deníček o tom, jaké to je s pár lidmi, s kterými jsem se začala i s bráchou tak nějak bavit, ale dnes jsem z toho tak nějak zaskočena, tak jindy.
Taky bych mohla psát nějaké věci, co jsem tu už dřív slibovala a ne zase nějaký ... tohle to.

Tak víte co? Napíšu zase nějaké ty pocity... Sami hádejte, jestli je to smyšlené, nebo opravdu z života mé maličkosti.

Best song #24

5. července 2015 v 15:15 | Simix |  *Hudba*
... zdravím při dalším parném dni.
Dnes jsem málem zapomněla, že je neděle. Vzpomněla jsem si, že bych mohla udělat BEST SONG...
Dneska by měla myslím vybírat písničky Fiki, ale vybrala jsem já. Snad to Fiki ani Vám nevadí. Fiki bude příště. Jde o to, že to potřebuji udělat hned teď a musela bych Fiki napsat a ona má taky svoje věci a třeba by mi to neposlala hned. Tak Fiki budu obtěžovat příště pár dní před vydáním dalšího BEST SONGU, protože na to nebudu tolik spěchat jako bych spěchala teď :)

'Kecačka' LOL...

4. července 2015 v 16:02 | Simix |  *řečičky a věcičky*
Ačkoli bych mohla napsat jakýkoli jiný článek, třeba názorovku na nějaké téma, nebo tak... budu trochu "povídat". /Jakože psát no, jak jinak na blogu! Lol/

Super!

3. července 2015 v 16:00 | Simix |  ¤ My videos ¤
Chtěla bych Vám moc poděkovat za návrhy na videa.
Aspoň vím, co Vás baví a co Vás zajímá.
Plno z Vás by rádo nějakou tu challenge. Myslím, že je to dobrý nápad, ale je problém,
kdo to se mnou natočí... (Vall, tu vařečkovou bychom teda mohly, pokud to vyjde).
Mohla bych přemluvit některého z bratránků, až by se vrátili z dovolené... na oplátku bych jim udělala zase reklamu na jejich kanál, ale uvidím no.
Rozhodně jsem si napsala na papír, co by jste nejradši za videa, stačí promyslet a zrealizovat :)

Tři dny jsem pracovala na jednom videjku a dneska vyšlo.
Je to takový 'prázdninový speciál', který je už možno zkouknout :)
Sand se Vám bude líbit :)

Strašně mě to baví .. natáčení, blog... miluju to!! <3 I když se do toho někdy nutím, ale to bude tím, že chci :D


A jak se Vám zatím daří?
Tak se mějte... mám Vás ráda :*


Vzpomínání ...

2. července 2015 v 18:30 | Simix |  *Vlastní témata*
Dneska jsem zjistila, že obrovská část mých spřátelených blogů, spíše blogerek, právě opustilo devítku a čeká je prvák. Přišlo mi to takové zvláštní, že jsem u většiny z nich četla o tom, jak to vypadalo... Loučení, rozdávání vysvědčení, rozlučák,... Já už to mám pár roků za sebou... trošku jsem vzpomínala.
Jeden článek s videem mě i dojal, adminka toho blogu ví. Psala jsem jí to do komentáře.
Nevím, proč tento článek píši, ale napadlo mě, že napíšu, zavzpomínám, jak to vypadalo u nás, když nastal den, kdy jsme opuštěli základní školu....

Můžete navrhnout...

1. července 2015 v 20:13 | Simix |  ¤ My videos ¤
Tak nějak jsem nevěděla co napsat za článek, přitom tento jsem měla někdy v plánu.
Jde o to, aby jste mi, aspoň někteří, napsali, co chcete, abych natočila za videa.
Na tento týden se už jedno chystá, na příští týden bych možná natočila něco na kytaru, pokud by Vám to nevadilo. A na ty další? To zatím přesně nevím ... Třeba by mě něco napadlo a navíc se vrátí bratránci z dovolené a možná natočím zase něco s nimi. Už o víkendu jsme chtěli něco natočit, než odjeli, ale nebyla možnnost. Ani jsme nedomysleli, co a jak...
Takže, co by jste rádi za videa?
Neslibuji, že natočím všechno, o co si napíšete, ale něco, co by chtělo více lidí, bych mohla.
Můžete mi psát i zbytečnosti ve smyslu ... Prosím pozdrav mě ve videu a odpověz mi na tohle... Hah... to nidko asi neudělá. Stejně jsem pozdrav do videa nějakým lidem slíbila...

Kdo neví, co bych mohla natušit, nebo žádné video nechcete, samozřejmě nemusíte nic psát.
Je to volba čistě na vás a váš návrh ... Pokud máte nějaké přání... pište.


Takže dneska takhle hloupě krátce, ale já nevěděla opravdu co napsat.
Mohla bych deníček, protože přijel taťka a byli jsme na koupálku a brácha se seznámil s nějakými kluky a všichni mě pak otravovali, ale tak...máme asi nové kamarády a jeden z nich mi chce prý dohodit svého bráchu... no ups.. uvidíme. Kamarádi bráchova věku, ale i v městě, kde jsme bydleli ještě předtím jsem měla několik kamarádů v tomto věku... no co, bavím se i s mladšími!
Tak se mějte krásně... přežijte hice :)
Budeme mít tropy...

PS: Ještě bych měla roztřídit SB/AFFS na nový měsíc :)