Srpen 2015

Best song #26

30. srpna 2015 v 21:17 | Simix |  *Hudba*
Volejte třikrát SLÁVA, nebo možná rovnou 100x!!
Máme tu další hlasování o nejlepší písničku "týdne" (Aha? Týdne? Jak dlouho nebylo hlasování?)
Takže omluva... lehce! :)

Ano jsem pesimista!

28. srpna 2015 v 12:56 | Simix |  » For life «
Ne, nebojte! Nebudu psát nic pesimistického... No možná trochu se zmíním, ale toto je konečně článek do rubriky, o které jsem Vám povídala. Pokud si to vůbec pamatujete.
Týká se to té rubriky, co mi pomůže být optimistická a zkrátka můj blog bude takový optimističtější... a i Vy, čtenáři, budete mít možná lepší náladu. nazvala jsem ji >> For life <<
Kdyby člověk nebral život trochu s nadhledem, tak si asi brzy skočí.


Přesto tady občas budou pesimistické články.. jako někdy dřív... které budou zase v rubrice *Pocity*, ale už to nebude tak hrozné jako dřív asi .. protože už nežiji v těch podmínkách, v kterých jsem žila ještě před pár měsíci. Takže možná se víc naladím na tu pozitivnější vlnu.

Plno z Vás říká, píše nebo si myslí, že jsem pozitivní člověk, co bere věci s nadhledem. Snažím se o to.
Poslední dobou v článcích možná i jo... a na veřejnosti právě že většinou taky, ale když jsem sama... doma... nebo tak... tak hodně přemýšlím... a příjdu si tak nějak vnitřně rozervaná.
Přemýšlím nad tím, co se mi stalo ... co se stalo s mamkou, vzpomínky ... jak ty dobré, tak ty špatné ... Brečím. Občas mám chuť do něčeho třísknout. Do toho kluci. Pravděpodobně to někteří máte podobně. (Až na to, že váše máma třeba není v p. l. :O, ale zase můžete mít jiné rodinné problémy).

Proč o sobě říkám, že jsem pesimista, když jsem většinou trhlý pošuk, co se směje a je happy, jak dva grepy ... ale to mimochodem jen v dobré společnosti!! ???

~ Říkám si, že nezvládnu školu. Že neudělám maturitu, že se nedostanu na vysokou a podle toho, co říkala babička, že na ni nebudu mít peníze. Bojím se, že to na mě dolehne a já nebudu nic stíhat, nebudu mít na nikoho čas.. hlavně na ty, co mám ráda, a že to nebudu zvládat. Že nebudu stíhat blog , youtube..a celkově věci, co mě baví. Je mi z toho do pláče ... a minulý rok jsem se z toho párkrát skoro i složila, protože toho učení na mě bylo moc a chodila jsem i pozdě spát. To je jeden z pesimistických bodů... a chtěla bych to změnit.. Jeden čas jsem myslela pozitivně a dařilo se, ale nevydrželo to. Ale i výsledky ve škole byly lepší. A chodila jsem i dřív spát.
Nedávno jsem se rozbrečela kvůli tomu, že nezvládnu hudebku ... když jsem po delší době trénovala na keyboard/klávěsy/klavír..

~ Říkám si, že niky nenajdu dlouhodobě kluka, který bude mít zájem o mne a já o něj. Většinou mají o mě zájem kluci, o které moc nestojím já a ty, o keré mám zájem já my dávají zájem divně najevo a já nevím, na čem jsem. Je mi z toho na nic. Většinou i ti kluci, co o mě zájem tak nějak
jeví zájem, mají třeba holku nebo touží i po jiné ... Je to na nic. A příjdu si tak nějak opuštěně... Hodně lidí se díví, že nemám kluka... ale není to nic snadného.

~ Samozřejmě mě docela zajímá jak to bude pokračovat s mojí mamkou.

~ Nějaké písničky mi vybaví vzpomínky ... Chce se mi brečet, je mi na nic ... Říkám si.. už to tak nikdy nebude. Bylo to nádherné ale je konec. Poznala jsem nějaké lidi, ale třeba zase odejdou. Většinou mě to po nějakém čase přejde, ale co se týče nějakých vzpomínek... je mi stejně do pláče... Čas utíká ... a v nějakých případech mě to dost štve.
Když na mě ke všemu někdo tlačí a já jsem pak ve stresu, je to na nic.


Cítím zkrátka úzkosti, smutek, opuštěnost a potřebu brečet a bratr ještě do mě hučí ať pořád nebulím... tak i proto bych chtěla myslet víc pozitivněji.
Ano, někdy mám chvilky, co pozitivně myslím. Třeba nedávno jsem babičce řekla, že je tak příjemné, jak se ke mě ti lidé chovají mile a řekla mi, že je to tím, že vyzařuji pozitivitu.
Jo, jak vy.. tak okolí. Ale ne vždy má každý náladu.
Někdy je pro mě lepší zachovat se sobecky a zapomenout na nějaké lidi, kvůli kterým jsem se trápila.. třeba jen tím, že se mi strašně stýskalo, ale věděla jsem, že je už nebudu moc vídat.
Když to pak beru takhle a vidím jen přítomnost případně budoucnost... že teď mě čeká tohle... je to lepší. Třeba intr... Mám z něho obavy... ale docela se i těším ... Bude to pro mě zase něco nového a ... bohužel nebo bohudík.. budu dál od těch lidí, co se mi teď usadili v srdíčku a myslím na ně neustále... Třeba odloučení a čas mě z toho vyléčí a budu vidět jinačíma očima... nebudu se kvůli tomu tak trápit. Možná to nechápete...
Prvně se mi po nich bude ještě nějaký čas stýskat a bude mi smutno ... Ale pak to třeba uvidím tak, že jsou to kamarádi, který tu nebudou vždy... ale že není všemu konec, protože život jde dál a je třeba někdy uvidím a bude všechno fajn. Chvílemi mám chuť je potkávat a chvílemi je radši nevídat, protože je mi pak ještě víc smutno ... Mám pocit, že se obejdou i beze mě.. Někteří určitě. Vždyť vlastně do té doby, než jsem je poznala si žili také svůj život..

Přece jen začnu do této rubriky přidávat pozitivní a motivační články.
Babička mi vytvořila i takový blok z papíru, který bude na mé pozitivní kecy, motta a citáty ... který mě bude tahat výš... i když mě život někdy stahuje dolu.
Možná to pomůže i Vám, když to budu psát takhle veřejně :D
Nevím, jak pravidelně do této rubriky budu psát .. ale doufám sama.. že co nejčastěji.

Tak co si pro úvod do této rubriky myslíte? :) :D
Zatím :*

Ach jo ... Ještě jsem se moc nevzpamatovala, ale je to lepší :D

26. srpna 2015 v 21:42 | Simix |  *Mini Diary*

Několik dnů to už vypadalo, že jsem se začala věnovat zase blogu a obíhání, ale posledních pár dnů je to se mnou zase bídné. Články byly do včerejška přednastavené, protože jsem možná ještě s něčím takovým počítala. Vůbec jsem ale neobíhala!!
Když si vzpomenu, jak jsem vždy pilně obíhala a přidávala články, a najednou ne. Já vím, že blog není nutností, ale přece jen, kousek mého já to je :)
Opravdu netuším, kdy se vrátím zase do starých kolejí a začnu se blogu více věnovat.
A jestli vůbec... trochu se obávám, že kvůli škole nebudu mít moc čas, ale rozhodně se blogu nevzdávám a příležitostně bych sem psala. To je jasné! Akorát jak pravidelně, to ještě vy i já uvidíme :D Možná by to nebylo pravidelně jako dřív, ale každopádně bych se ozývala ...


Taky jak jste si mohli někteří všimnout, "smazala" jsem ten prázninový příběh z koupaliště a tak. Rozhodně bych ráda napsala další díl ... Pro vzpomínku a taky abych se svěřila, co jsem zažila, protože to pro mě je opravdu mega...ale z bezpečnostích důvodů ... to přidám možná časem. xD Zkrátka to jeden kamarád z koupaliště četl a upozornil mě, že by si to mohl přečíst někdo další (tímto zdravím, pokud to čteš :D)... No jasný, ale nečekala bych, že na to někdo z nich narazí. Že někdo narazí na můj YT nebo blog. Že mě někdo náhodně najde a nebo vyhledá.

Takové ty deštivé dny nám zase zmizely... a člověk by čekal, že zase budu na koupališti, ale ne. Stejně je to tam nějak vyprázdněné .. Možná v neděli? ... Zkrátka jsme teď s kamarádkou chodily spíš ven na kolo a tak. Taky jsme byly bruslit na zimní stadión. To přidává na vyjímečnosti těchto prázdnin,co jsem prožila. Byli tam s námi i někteří další kamarádi.
Zkrátka tak nějak ty lidi z koupálka dál potkávám. I když ne všechny, ale nějak s nimi v kontaktu jsem. Nebo přijela K. a o týden později Fiki :3 Zkrátka ještě nedávno jsem si říkala, že ty prázdniny strašně utíkají... Ale já si je užívám dokud to jde a začalo mi to utíkat dokonce pomaleji. V mém případě jakože what? :D Mě vždy utíká skoro všechno strašně rychle :D

I dnes odpoledne jsem byla venku, ale dopoledne jsme jely s babičkou zařizovat věci ohledně mé školy... Hlavně kvůli intru ... a rovnou jsme vyřídily i jiné věci :)
Ano .. jak už jistě víte.. budu na intru. Na jednu stranu se těším... Na druhou stranu mám obavy ... A už kvůli Fiki mi je to blbé, protože chudák bude jezdit vlakem beze mě... a snaží se mi to vymluvit... Ale máme dohodu, tak uvidíme jak to dopadne.. :O

Dneska jsem to zvládla bez velkého okecávání a rozepisování a napsala jsem snad i tak nějak vše, co jsem chtěla naspat.
Dlouho nebyl BEST SONG a tak... Uvidíme ... Nějak se pak an to mrknu ...
I video mám natočené, ale sestříhat ho.. hmmm... lehce potíž.
A taky mám ještě brigádu ... věřte mi, docela makačka, protože teď je bratránek na táboře a mám i jeho okruh :O
Tak páá ... Jak se máte Vy? :)

Simix


Hudební článek ... memories II !

25. srpna 2015 v 18:00 | Simix |  *Hudba*
Tak nějak jsem při třídění letáků poslouchala/sledovala po xxx měsících óčko a zjistila jsem, že na koupališti hrálo mnohem víc písniček, co se mi zaryly do mysli, paměti, podvědomí....
Nejsem si sice stoprocentně jistá, jestli tam hrály... ale u většiny písniček mi vyskočí nějaký moment z koupaliště... ale ne u všech. A pak mám opravdu pocit, že jsem ji tam opravdu slyšela. Takže jich sem pár dám ... Nebudu se k nim ale tentokrát rozepisovat... jako u prvního dílu, který je TADY!!! Možná by bylo fajn, kdyby jste nejdřív viděli tento článek (viz odkaz).. ale není to asi důležité :D
Už z toho koupálka opravdu blázním,... toto je sice přednastavený článek .. ale myslím... že koupaliště v hlavě pořád mám.. a ty lidi. Nevím, kdy mě to přejde. Někdy možná.
Zkrátka jdeme na ty písničky co tam asi hrály za ty prázdniny co jsem tam byla :)
Případně mi to aspoň nějak připomínají ...

Liebster Award TAG po xté

21. srpna 2015 v 18:00 | Simix |  *TAGy*


Po roce jsem byla zase nominovaná rovnou několikrát do tohoto tagu.. nevím, jestli vyplním od všech. Už dřív toho bylo dost a točila jsem to i na yt :D
Nebudu asi nikoho nominovat... no uvidím :D Možná dám nakonec otázky pro dobrovolníky...
Tak jdu na to.

Pravidla
1. Poděkuj blogery, který tě nominoval.
2. Napiš 11 faktů o sobě.
3. Odpověz na 11 otázek, které jsi dostal/a od toho, kdo tě nominoval.
4. Nominuj dalších 11 blogerů , kteří tohle vše budou dále dodržovat.


Hudební článek ... memories!

19. srpna 2015 v 17:00 | Simix |  *Hudba*
Drazí přátelé, drazí čtenáři, návštěvníci, kamarádi, ... všichni!
V tomto článku uvidíte... a spíše i uslyšíte písničky, které jsem za toto léto, za léto 2015 hodně poslouchala a líbily se mi. Hráli je i na koupališti ...vzpomínky. Zkrátka vzpomínky na tyto prázdniny.
Dám sem písničky i z jiných období, ale hlavně očekávejte plno písniček za tyto prázdniny 2015...
Tak jdeme na to!!

Měla bych se zase hezky vzpamatovat a vrátit se trochu do starších kolejí... ale jen tak lehce xD

17. srpna 2015 v 18:52 | Simix |  *Mini Diary*
Vůbec nevím, jak dlouhý bude tenhle článek :D
Ale delší dobu jsem tu nebyla, proč se trochu nerozepsat? :O
No uvidíme... Ale snad Vám to nebude vadit, když jsem to teď trochu flákala :D

Takžéé... vítejte u dalšího deníčku ... Zatím ještě prázdninového a letního...
Jak jste se tu (tam, kdekoli) měli? :3


Xx Polopozastavení xX

11. srpna 2015 v 12:52 | Simix |  *řečičky a věcičky*
Drazí prářelé, chtěla bych polopozastavit blog.
Polopozastavit? Proč?
Důvod je prostý. Na blog bych chodila... ale když by byl čas.
Ten teď bohužel nějak není... neoběhla jsem už pořádně asi tři čtyři dny.
Když jsem se včera k tomu dostala, oběhla jsem jen první čtyři a už jsem zase musela někam jít. Ne, že bych musela, ale přijel taťka a vzal nás na bowling, takže by bylo neslušné nejít, když zase jednou přijel. To snad chápete. Ani jsem včera nebyla na koupališti a to je u mě za tyto prázdniny co říct, protože jsem na něm lehce závislá. Spíš na těch lidech. Prostě se to nestihlo.
Od rána jsem několik hodin třídila letáky a dnes jsem to několik hodin roznášela. Ještě jsem se několikrát musela pro letáky vracet, protože jich bylo moc. Navíc mi bylo vedro a už i někteří lidé si se mnou povídali o vedru a letácích.
Pak jsem něco málo snědla, vůbec nemám v tom vedru chuť k jídlu, což je blbý, protože na to jak jsem štíhlounká bych měla jíst o něco víc. Co se dá ale dělat.
Umyla jsem nádobí, teď píšu tenhle článek ... Pak musím za bratránkem, protože si připravujeme lehce povinnoou četbu a ráda bych šla na to koupaliště.
Většinou jsem se o prázdninách spíše nudila, ale teď je toho nějak moc.
Myslím, že to ale chápete. Ani jsem dlouho neviděla Upíří deníky :(
V tom vedru mě ani nebaví sedět u pc ...
Jak si užíváte prázdniny Vy?

Takže teda polopozastavuji a to by znamenalo, že když by byl čas, tak bych asi oběhla...
Protože to jsme neudělala už několik dní a co se týče článků, to by se ukázalo podle času.

Mějte se :)

Flákám trošku blog

10. srpna 2015 v 13:00 | Simix |  *Mini Diary*

Dneska je 9.8. a z důvodu, že dneska už jeden článek výjde, přednastavím tento na zítra.
Několik dnů až do dneška byly články přednastavené, ale obíhání jsem asi tři dny docela flákala. Buď jsem oběhla na rychlo a nebo vůbec.
Kdo na můj blog chodí už dýl, co se týče spřátelených blogů, vědí, že jsem obíhala vždy pravidelně a že jsem obíhání vždy dohnala... Nebo ne?
Tentokrát to nějak nestíhám...
Mojí prázdninovou rutinou tohoto roku se stala brigáda a koupaliště. A tak dál...
A večer, když se chci dostat na blog nebo tak, tak nedostanu.
Dlouho jsem už ani neviděla Upíří deníky. Někdy mívám čas po ránu, ale do nedávna jsem vytřizovala věci.
Ani nevím, jak budu mít čas na blog, až bude škola. Rozhodně sem budu psát a obíhat, ale nevím jak často... možná budu na takové vlně, že to bude občasné... ale to někteří znáte.

Možná bych mohla napsat, co jsem zažila 8.8. :D Tudíž pro mě je to včera, ale pro vás předevčírem :D (Podle toho kdy to čtete, třeba ještě déle.)

Ráno jsem se starším bratránkem vyrazila na masáže. Slíbila jsem, že tam budu dělat figurantku na dni otevřených dveří. Skoro nikdo tam ale nebyl... za dopoledne, co jsme tam byli my.
Masíroval mě bratránek se svým spolužákem kolegou. Muselajsem si několikrát sundávat podprsenku :DD Jednou se to masírování totiž fotilo, pak natáčelo, když přišel mladší bratránek ...
Pak se natáčelo a fotilo cvičení s gumou. Byla jsem nafocena ... byla jsem jako modelka.
Potřebovali natočit i něco v kosmetice, tak mi tam příjemná kosmetička, co tam je vystrhala obočí :D Já si ho jinak netrhám. Taky řekla, že mám krásnou pleť, ale o to dřív budu stárnout. Takže kdo má nedokonalou pleť, buďte v klidu v té stránce, že budete mít déle vrásky :D
Taky jsme měli zmrzlinu.
A strejda mi za výpomoc chce dát asi i nějaké peníze, přitom jsem se tam měla jak hvězda :3


Pak koupaliště. Nevím, jak to popsat. Bylo to tam moc fajn. Čekala tam na mě už kamarádka. Taky tam byli kamarádi ... a dokonce i nějací noví přes ty kamarády... takže terno. Zase topili, vozili, nosili, strkali do vody,cákali a stříkali vodu. Kamarádky si ani moc nevšímali no... Prostě ... přistěhovala jsem se před necelými třemi měsíci sem ... a poznala jsem tu plno kamarádů, co se kluků týče... asi 13? :D A jednu kamarádku :3 BOMBA ne? :D
Nebudu to asi moc rozepisovat... Protože o tom ještě někdy budu tak trochu něco psát :D
Když jsme se chystali domů, jeden mi vzal šortky a nasadil si je.. bylo mu to těsný, ale vypadalo to sexy :33 Druhý tílko... šly v tom vidět svaly... A třetí ručník. :) Ten co měl moje tílko mi dal svojí košili a ještě mi nabízel kraťasy... Pak si sedli v parku a zapálili si ... Nevím jestli všichni.
Chtěli obejmout a že mi za to vrátí věci. Obejmula jsem toho, co měl můj ručník. :D A řekla jsem, že obejmu všechny.. ale neobjala. Tak proč jsem to říkala? Chtěla jsem obejmout toho, co měl moje šortky, ale vrátil mi je ještě předem.. akorát ztratil mojí sponku z minulého dne, co mi vzal :33 A navíc šel ke kolu a bylo mi blbé za ním chodít, ale na fb jsem se ho zeptala, jestli chtěl obejmout a prý ano :3 Třetí, co měl moje tílko odhodil i cigaretu nebo brko nebo co to měl, abych ho objala a já mu řekla, ať mi nedřív vrátí tílko. Tak mi ho dal a já jemu košili a neobjala jsem ho. Řekla bych, že mu to ale zase tolik nevadí, protože jede po té kamarádce :D Ale podle kamarádky to tomu, co měl moje šortky vadilo, protože se prý zatvářil smutně, když jsme objala toho, co měl můj ručník. Toho dne si mě ještě všichni přidali na fb ... protože mě tam ještě neměli. Až na toho, co měl moje šortky :DD Ten se mi už od začátku prázdnin moc líbí, ale teď si to uvědomuju víc.. ale pššt.
Z důvodu, že jsem nepsala jména, to zní zajímavě, ale jména psát opravdu nebudu :D
Nevěřím, že by si to přečetl někdo z ních, protože o mém blogu nevědí, ale kdyby na něj narazili... oni pochopí.
Snad jsem nepsala moc velké blbosti :D

Dneska snad oběhnu... ale musela bych to stihnout ještě dopoledne a to nevím nevím..
Musím uklízet a bratránek si se mnou chce opakovat angličtinu ...
Tak jsem zvědavá kdy oběhnu a kdy kouknu na ty Upíří deníky:D
Zatím ahoj ...

Emoce a jiné nesmysly...

9. srpna 2015 v 15:30 | Simix |  *Téma týdne*
Psáno: 5. 8. 2015

Po delší době se vyjadřuji k tématu týdne...
Je to téma, na které jsem stejně chtěla něco napsat...

za knížní bleskovku

8. srpna 2015 v 15:00 | Simix |  *Moje ceny*
Dostala jsem diplomek. Po trochu delší době od jiného blogu než affs/sbé.
Je to diplomek za knížní bleskoku a děkuji... Magna :)


Mám dojem,že jsem dostala ještě někde diplomek, ale teď si nejsem jistá. :D
Ale tak snad nevadí, že tu nebude... Když tak připomeňte :)

Tak se mějte krásně :)

Ohodnocené blogy 0.19!

7. srpna 2015 v 15:15 | Simix |  Hodnotím!
Tak tu mám další hodnocení blogů... tentokrát s novým stylem hodnocení jak jsem psala v minulém hodnocení zde!
Tak koho hodnotím tenokrát?

Vyhodnotila jsem kvízeček :D

6. srpna 2015 v 15:00 | Simix |  *Soutěže*
Pamatujete na ten nedávný kvízeček o mně?
Pokud ne... tak TADY!
V tomto článku bych ráda napsala, jak to dopdlo a jaké mám z toho pocïty.

Tak jak to bylo?

5. srpna 2015 v 12:24 | Simix |  *Mini Diary*
V minulém článku jste četli, že jsem se vrátila v pondělí večer. Popravdě jsem se vrátila v úterý o půl šesté. Vyjížděli jsme v pět a vstávala jsem ve čtyři. Takže dobrý no.

Co jsem tam dělala? První tři dny mi bylo smutno po lidech/kamarádech z koupaliště. Poslouchala jsem písničky, válela jsem se na zemi na koberci pod oknem a protože jsem měla v tabletu data , tak jsem si mohla s těmi lidmi psát. Byla jsem se i projít a byla jsem i na houpačce. Houpačka pro mě yla na tu dobu , co jsem tam byla... relaxací, uvolněním. Nemyslela jsem na nic co mě tížilo... prostě jen houpání, nebe, písničky, vítr a případně sluníčko.
Pak ale BOOM a data došly, když mi na fb zavolal kamarád z koupaliště a já to zvedla. Stihli jsme si chvíli popovídat.
První tři dny jsem si také říkala, že to z důvodu velkého množství jídla nepřežiju a že prasknu.
Přijela jsem tam v pátek kolem třetí asi ... Od pondělka to začalo být trochu živější.
Přijeli ... dá se říct, dva nevlastní bratránci ... ve věku 8-10 let. Jeden se i narodil ... prvně jsem se děsila ho jen pochovat, aby nebrečel, abych mu něco neudělala a tak ... ale další dny to bylo takové, že jakmile se rozrečel, byla jsem u něj. I když nbrečel.
Malí kluci dostali od své mamky, s kterou si mimochodem docela dost rozumím, je fajn ... dá se říct, moje nevlastní teta... zkrátka od ní dostali takové pistolky s měkkými nábojí, takže náplní dalších několika dní bylo střílení. Chodila jsem i na pc a obíhala jsem. Posledních pár dnů, co jsem tam byla jsem pletla i náramky. Další víkend jsme opékali a grilovali.
Byla jsem tam jedenáct dnů... prvně jsem si říkala... jak to vydržím, ale pak to bylo fajn.

Jakmile jsem se vrátila...
Nešel mi odemknout dům, naštěstí babička slyšela auto a odemkla mi.
V pokoji se vzbudil brácha... chvíli jsme si povídali ... ale pak jsem dostala od něj i od dědy sprda, že všechny budím. Myslela jsem, že za ten den nebudu stíhat, tak jsem si chtěla začít všechno postupně dělat hned a ne jít dospávat. Takže fakt super!! A to jsem se zrovna vrátila.
Pak mě čekalo třídění letáků ... Pomohl mi bratr. Projela jsem snap, facebook, instagram... a prostě co jsem dlouho neviděla. Ani video za minulý pátek nebylo ... Ale potěšily mě nějaké reakce na videa ... a víc oděratelů.
Po obědě jsme jeli do domu, kde jsem bydlela s bratrem dřív vytřídit nějaké věci.. takže jsme si odvezli hromadu pytlů a sem se nám to moc nevejde. Bude se to několik dnů třídit..
Pak jsem s bratrem byla na koupálku ... po jedenácti dnech. Ou ... JEAH! Viděla jsem jednoho klučinu,co se mi líbí, ale odešel docela brzy... ale ptal se mě na fb, jestli půjdu na koupálko i dnes. Ještě nevím... máme s taťkou jet na výlet, ale ráda bych to stihla. Už i kvůli kamarádce.
Na druhou stranu si mě začala všímat jiná skupin kluků. Topili mě. Minule jiní .. Možná mě zdravili... ale já je ignorovala... nevím proč.
A ještě, když jsem se vrátila.. mě babička sprdla, že jdu pozdě ... kvůli brigádě a navíc měla strach.
Musím, nestíhám ppa -.

První měsíc za námi.

3. srpna 2015 v 13:00 | Simix |  *Others*
~Přednastaveno ~


Jáj, jeden měsíc prázdnin za námi. Že to vůbec připomínám co? No uteklo mi to rychle, ale ještě tu máme jeden měsíc. Někteří z Vás se možná nudí, jiní si užívají ...
No, já bych dnes měla přijet. Pamatujete si vůbec, že jsem byla někde, kde jsem pravděpodobně neměla nejlepší přístup k internetu. Já to teď, co to píšu nevím... tohle je přednastavený článek. Minulý rok jsem normálně mohla na počítač, ale kvůli malým dětem, co tam byli ... moc to nešlo.
Takže pokud to je všechno podle plánu, teprve dnes bych měla přijet. Někdy večer, takže jsem si přednastavila článek i na dnešek.
/Jáj, je toho dost no :D/
Hned jak se vrátím a pokud nezapomenu, ráda bych roztřídila affs/sbé na další měsíc.
Také bych asi napsala deníček... tak nějak určitě. Uvidíme.
A případně dohnala obíhání, kdybych nemohla pořádně obíhat.
Taky bych ... já nevím ... chtěla bych toho stihnout moc moc moc ... tak uvidím no! :D
Ne jen, co se týče blogu ... Prostě přes prázdniny ... Hodně toho stihnout. Nějak se začít lehce připravovat do školy. Ještě si to užít a já nevím co ... Hrabe mi... Ale to se zvládne. Musí!
A ... no ... zbytek si nechám pro příště. Jde o novou rubriku, tak snad nezapomenu.
Rubrika, která by mi snad mohla pomoci žít lépe a pozitivněji :)

A jak se jinak máte?


Pár obrázků, které jsem za léto (a pár z jara) už zveřejnila.

1. srpna 2015 v 13:00 | Simix |  *Obrázky*
HOJ...
Stále přednastavený článek ... Aby jste nezapomněli :D