Březen 2017

Dřív než jsme se nadáli...

24. března 2017 v 23:11 | Simix |  *Mini Diary*
Blog.cz, přihlašovací údaje a je to! Simix je opět tu. Opravdu dlouho jsem nic nenapsala, ačkoli jsem se o to docela nedávno jednou pokoušela. Netuším, jestli je to tím, že blog mi nějak vypadl z hlavy a už mě tolik nebaví, jako dřív. Že mám jinačí priority, že se blíží maturita, že mám v hlavě kapánek jiné věci. Pokud vím, v některých předchozích článcích jsem také psala, že mám něco konkrétního v hlavě a musím uznat, že i to tam stále je. A od té doby se stalo docela dost věcí, co se toho týče.

Už jednou to bylo tak, že jsem na blog dlouho nechodila. Někdy v roce 2013, myslím, že? Nerada bych si vymýšlela. Asi tak půl roku. Uběhlo několik těch měsíců a já dostala na blogování opět chuť. Ta chuť se mě nějaký ten rok opět držela... s lehkými přestávkami. Nic velkého... asi tak týden, dva, jinak jsem byla aktivní. Nevím jistě.
Bude se to opakovat? Opakovat to, že se mě ta chuť a láska k psaní na blog obnoví v plné své síle? Netuším. Záleží na plno věcech.. co bude až bude? Co se bude dít po maturitě? Po talentovkách a přijímačkách? Autoškola? ... a tak dál?
Na co budu mít čas? Co budu chtít a co budu dělat? To se zatím ukrývá někde ve hvězdách, věšteckých kartách, v křišťálové kouli... v nedohlednu- v budoucnu.Uvidíme, jak se budu blogu věnovat nadále. Možná se na něj nedokážu úplně vykašlat. Nenatáčím teď ani videa... je to stejné jako s blogem. Ale ráda bych se tomu opět někdy později věnovala dál. Teď není ani moc inspirace.
Když už jsem tu, mohla bych se podívat, jak jste na to vy ostatní. Tak třeba zítra...

Od té doby, co jsem psala naposledy, se toho událo docela i dost. Psát to tu ale spíše nebudu.
Týden po maturáku jsme byli všichni docela mimo a nemluvilo se o ničem jiném. Co týden... (?) několik týdnů!
A od té doby se toho dělo samozřemě i víc...

Dnešní článek... není to nic kloudného ... by mohl možná i prozatím stačit. Vlastně... mělo cenu tyto věty psát? Nestojí v nich nic až tak důležitého... nic moc, co by někteří z vás nevěděli.

Tak se prozatím asi mějte!
Simix