Červen 2017

Dance.

18. června 2017 v 20:20 | Simix |  ¤ My videos ¤
Zatím mě to pořád nepřešlo. Víte co myslím, ne? Pokud jste četli poslední dva články, tak myslím, že spíše ano.
K-pop stále v mé hlavě. "Už" měsíc a víc jak dva týdny k tomu. Některé z vás možná zklamu, jiné možná potěším, ale v budoucích článcích nebudu psát asi úplně o ničem jiném. Jako samozřejmě to zpestřím i jinými články. Po delší době mám totiž nějaké ty nápady, co se psaní na blog týče. A pokud mi to čas dovolí, napsala bych toho co nejvíce dneska a pak jenom přednastavila :D

Začínám tímto článkem... a to článkem, který se týká mého nového videa.

I wanna fly, my mind flies.

6. června 2017 v 20:20 | Simix |  *Mini Diary*

(BTS - Young Forever - audio)

Já vím, že tu nejsem příliš aktivní, ale na jednu stranu mi to docela i chybí. Blogování. Není to teda pro mě již prioritou, ale to neznamená, že bych sem nechtěla vůbec psát apod. Vaše komentáře kolikrát dokáží člověka potěšit a nebo dokonce dojmout. Až dnes jsem četla třeba kometáře u předposledního článku (pokudnepočítáme tento), který jsem psala 21. dubna 2017 a na ty komentáře se dá skoro jenom děkovat.

Nějak nevím, co psát.
Včera jsem byla na přijímacích zkouškách (testech) a za pár dní bych se měla dovědět, jak jsem dopadla. Pokud postoupím, budu tam mít příští týden ještě talenotvé zkoušky. Zkrátka, je to na dvě části. Jedny talenotvé zkoušky jsem už měla, ale to bylo jinam a na oné škole mě příští týden čekají ještě testy. Což znamená, že je to také na dvě části. Doufám ale v to, že na obou místech nebudu muset být v jeden den, protože se to tam lehce kreje, tak uvidím. Nějak se to bude muset když tak zařídit.Poslední týden a pár dní k tomu jsem i lehce nemocná. Už je to ale rozhodně lepší. Po maturitě jsem se byla 2x podívat do mateřské školy (alternativa Začít spolu), abych věděla, jak to tam chodí a asi jsem on děcek něco chytla. V onen týden jsme měli i ukončení maturit, posezení v restaruaci, kde jsme se s H. příliš nezdržely, protože jsme jely do kina, kde s námi byl i bratr. Byli jsme na Pirátech z Karibiku - Salazarova pomsta (což bylo 25. 5. ve čtvrtek ve 3D). Kdo to neviděl, dle mého názoru je to podobné jako předchozí díly a dost jsme se u toho nasmáli. Opravdu sranda! Já se totiž nasmála u všech dílů. Nechybí tomu nějaká dramatičnost a ani humor. Kdybych to měla ohodnotit, tak asi 8,5/10. Přibližně. Pokud jste to viděli, co na to říkáte?
No a v pátek měl bratr jakýsi ples, na který jsem se přišla podívat. V ten den mě začalo bolet v krku a obávala jsem se, aby to nebyla angína. Naštěstí nebyla, ale ještě teď se mě to lehce drží, ale je to mnohem lepší a myslím, že do dalších dvou dnů budu už v pohodě úplně.

Až budu mít po přijímačkách, čeká mě dalších pár věci a to autoškola a brigáda, opět na poště.

(Troye Sivan - fools)

Včera jsme byli s bratránkem nafotit nějaké fotky do přírody. Co mě ale docela štve, že mi stále nějak stávkuje youtube a nejdou mi zveřejňovat videa. Kdo ví, co s tím je a kdo ví, jak dlouho bude.

Jak nejsem příliš aktivní, tak minulý článek si moc lidí nepřečetlo. Teda nevím, jestli přečetlo nebo ne, ale spíš ho moc lidí neokomentovalo. To je přesnější. Jejda, teď nechci, aby to vyznělo, jako by mě štvalo, že tam je málo komentářů, tak to vůbec nemyslím. :D
Jde jen o to, že by mě zajímalo, kdo všechno poslouchá tento hudební styl. Dřív jsem narazila na pár blogů, které byly zaměřené na K-pop, ale v tu dobu mi byl K-pop šumák. Nelíbilo se mi to. Ale jak už jsem poznala, věci se dost mění.
V minulém článku jde o to, jak jsem se do K-popu zamilovala a především do GOT7 a BTS. Až tolik by mi nevadilo, kdybyste si někdo ten článek chtěl ještě přečíst. Spíš teda nějaké fans of K-pop and this boys!
Dnes jsem se přidala do jedné FB skupiny, co se BTS týče. Nečekala jsem to, ale v České republice je docela dost holek, co tuto hudbu poslouchá. Já osobně znám tři a přes fb jednu - a to přes tu jednu, co znám osobně. Lépe řečeno přes H., který mě do toho vtáhla!!
Jedna holčina, vlastně i víc holek (fans) na té stránce psalo, že přece jen K-pop není úplně všechno, že i K-pop jednou člověku poleze na mozek a je třeba občas ta "normální" hudba (nějak tak to psala, ale přímo necituji), že člověk nebude úplně šťastný, když bude snít o těch klucích, kteří nás stejně ani neznají a žijí několikset kilomentrů daleko (jsme pro ně jedny z tisíce, z miliónů,...).
Poslední dobou nevydržím příliš dlouho posloucht nic jiného, než je. Během května se můj playlist v mobile stihl přeměnit. Vymazala jsem většinu, co jsem tam měla a nahradila za GOT7 a BTS. Pár původních tam ještě zůstalo. Pomalu se ale "obávám", že se toho přeposlouchám. Přece jen, člověk má schopnost toho, že ho plno věcí omrzí a vletína něco nového, čerstvého, neokoukaného... Jako obdivuju H., která v tom je už asi 6 roků. Kdo ví, jestli mě to vydří, ale člověk se vyvíjí, mění a poznává nové. Ale tak.. těch písniček mají docela dost a časem budou nové...
Vždy, když někam jdu, nebo jedu se těším na to, až dám do uší sluchátka. :D (sakra práce se mnou!)

Jo a....už jsem se zmiňovala, že jsem se lehce začala učit korejštinu? Podle mě jsou ale asijské jazyky velice složité, takže aspň povrchově bych se to chtěla naučit. Zároveň bych si mohla obnovit Francouzštinu (chodila jsem poslední dva roky na ZŠ na kroužek a skoro nic si nepamatuji!), dále bych chtěla udržovat a rozvíjet němčinu, když jsem ji několik těch roků ve škole měla a zlepšovat angličtinu.
Kdysi dávno jsem uměla i pár chorvatských a italských slovíček, ale to jen na dobu, kdy jsme tam byli na dovolené a to už je dáávno. Jak to máte s jazyky Vy? :)
Nenapsala jsem nic až tak důležitého, jenom to, jak to teď mám, ale mám nápad na další článek. Podobný jsemtu už jistě psala. A to nějaké ty cíle, sny, přání... chápete ne? :D

Lehce podobný článek tomu minulému... akorát tamten byl delší a víc o K-popu.

Jdu se mrknout na vaše blogy ♥

Vaše SIMIX ♥