Srpen 2017

Summer outfits 2017

6. srpna 2017 v 17:47 | Simix |  ¤ My videos ¤
Mám tady nové video, které jsem chtěla zveřejnit co nejdřív, ale povedlo se to až přibližně po měsíci. Nebyl tolik čas a možnost natáčet. Natáčela jsem především, když jsem byla s mamkou a to bylo jednou týdně, takže se to protáhlo. Letní outfity jsem stihla ale vydat ještě v létě a ke všemu tohle léto, takže to není až takový problém.

Bohužel z prvních třech outfitů mi toho moc nezbylo, protože jsem to nějak špatně uložila a smazalo se mi to. Z prvního zbylo více kousků a záběrů, než z dalších dvou a z toho nejnovějšího všechno. Takže se můžete podívat

VIDEO


Tak se mějte!
SIMIX

JJ Project (got7)

3. srpna 2017 v 22:27 | Simix |  * K-pop *
Možná si pamatujete, že jsem psala, že GOT7 teď pracovali na individuálnějších věcech. Třeba Jinyoung a JB teď pracovali na albu jako JJ Project. Jak už asi víte, skupině GOT7 předcházela skupina JJ Project. Kdo ví, kdo si to z Vás pamatuje, protože pro plno z Vás je toto téma boční, ale já Vám to nezazlívám, naopak chápu. Každého zajímá něco, ale jen tak informativně (třeba pro ostatní, které by to zajímalo), už něco málo je na světě.

Tady je celé jejich nové album: ALBUM - klidnější písničky, než mívali. Hezké. Nemyslíte?

Videoklip TOMMORROW, TODAY - laděno do retro stylu :) Myslím, že by se Vám to některým mohlo líbit.

GOT7 jako fanoučci JJ Projectu: video | video | video
Dance practice: video - součástí jsou dvě židle, což ještě nikdy neměli. Za mě pěkné.Pomalejší, klidnější.
video | video

Opravdu rozdíl JJ Project před lety a dnes! Zkrátka Verse 2, pokud je to opravdu myšleno tak :D
Jejich stará písnička zpívaná nově - video.

before
now

A videí je samozřejmě více, ale to stačí.

Mějte se!

Chcete si přivydělat? Případně něco koupit?

1. srpna 2017 v 11:07 | Simix |  *Vlastní témata*
Tentokrát k Vám přicházím s článkem, ve kterém bych Vám chtěla něco nabídnout. Jde o slušný přivýdělek. Slušný v tom případě, když se to dobře chytí a rozjede. Jde o takové menší podnikání. Prodej různých kosmetických produktů, líčidel, prostředků do domácnosti - čističe apod., XS drinky, filtr na vodu, proteinové tyčinky, bodykey, který Vám poradí jak jednoduše zhubnout a udržet si kondici a plno dalšího. Výrobky jsou kvalitní a jde to znát.

V případě zájmu se ozvěte, stačí se jen zaregistrovat, s čímž Vám pomůžeme, stačilo by, kdybyste na sebe napsali kontakt a já dám vědět své zkušenější kolegyni, která se s Vámi spojí. Poté byste mohli odebírat zboží podle Vaší libosti a případně prodávat. Pokud máte kadeřnictví, obchůdek či větší obchod, kosmetický salon a podobně, mohlo by se Vám to hodit.
Případně si můžete pouze jen něco koupit, ale myslím, že se více vyplatí být aktivnější.

V případě zájmu se ozývejte, ptejte se, zjišťujte...
http://www.privydelek-mlm.cz


Mějte se!!
SIMIX