#storyofphotos

12. září 2017 v 18:20 | Simix |  *Fotím*

Dnes je snad první den, kdy nemám ani autoškolu, ani brigádu. První den to možná nebude, ale je to delší doba, co mám takto volný den. Dělám aspoň věci, které bych jinak nedělala. Nemusela jsem vstávat v pět, mohla jsem si přispat. Pak většinou po mém návratu z brigády následoval oběd, učení autoškoly (aneb dopravní předpisy, značky, bezpečná jízda, apod.) a u toho případné usínání a pak autoškola samotná. Příchod domů, jídlo, sprcha, spánek. Tento týden mám o něco volnější, protože autoškolu mám v dobu, kdybych byla ještě na brigádě a tak mám v práci volno. Ve středu tam jdu (na brigádu) naposledy a v pátek dělám závěrečné zkoušky z autoškoly. Na své narozeniny. Ráda bych to zvládla a dala si tak k těm narozeninám dárek. Poslední dobou jsem byla docela už vyčerpaná. Plno lidí musí zvládat za den třeba i více věcí: školu, práci, autoškolu a rodinu k tomu. Někteří takové povinnosti naopak třeba ani nemají. Zkrátka dnes jsem si po delší době mohla trochu zacvičit, poklidit, zatančit, učit korejštinu atd. Učila jsem se i autoškolu a ještě později budu, ale dostala jsem chuť na blogování, když je ten čas a energie (neusínám u toho). Vůbec jsem netušila, co bych ale napsala. V rozepsaných článích mám už víc jak měsíc, možná více jak dva měsíce, rozepsaný článek o korejské hudební skupině BTS, která je velice oblíbená a možná i více než GOT7. Dnes sem ale K-pop cpát příliš nebudu. Poslouchám sice korejský playlist takových poklidných písniček, ale článek o BTS dopíšu jindy. Bych musela vyhledávat alba a písničky, o čemž ten článek je, ale já mám rozposlouchané právě toto a nechce se mi to zastavovat. S tamtím Vám dám ještě chvilku pokoj. Ale jak vidíte K-pop mě stále po vícj ak třech měsících neomrzel. Naopak.

Abych ale došla k tomu, co mě nakonec napadlo za článek.
Někteří mě možná sledujete na instagramu, takže víte jaké přidávám fotky a videa. Mě napadlo, že bych pár fotek, ke kterým se váže nějaký příběh (což ke víceméně ke každé fotce, protože přidávám fotky z různých situací, okamžiků... for memories) přidala sem a něco k nim napsala.

Začala bych v období maturity, těch fotek je od té doby sice veliké množství, ale vyberu jen nějaké a nějak se to pokusím uspořádat.


~ V období, kdy jsem se učila na maturitu jsem nedělala snad nic jiného. Od ráda do večera jsem se učila a občas si udělala půlhodinovou přestávku. Během těchto přestávek jsem například tančila, fotila, sledovala přírodu a začala jsem být fanynka K-popu, občas mi bylo i do pláče z toho, jak se to nezvládnu naučit. A zvládla? Zvládla! Vnímala jsem celkově detaily v přírodě, jak je možné vidět na fotkách a celkově jsem byla taková přecitlivělá. Prvních pár dní pršelo, ale pak bylo teplo a učila jsem se venku. Sledovala jsem nebe a myslela na to, kam letí letadla, která jsem na obloze viděla a zda někdo z nich letí třeba do Koreje a kolik mají hodin jinde na světě, hlavně v Koreji. Byla jsem tím tak posedlá. Už to ze mě opadlo, ale fanynka K-popu jsem dál. Vtáhla mě do toho Hanče před svaťákem, když jsme spolu jezdily vlakem na písemnou část maturity.
Nevinný

~ První fotka je po praktické maturitě z hudební výchovy. Jde vidět, že jsem byla spokojená. Není divu, dala jsem za dvě. Stres byl, ale ne tak velký, aby mě rozrušil natolik, abych to nezvládla.

~Nakonec na maturitní období vzpomínám velice ráda. Didkatické testy a celkově písemná část pro mě byla velice v pohodě, nebyla jsem ani ve stresu. Sloh z češtiny jsem dala na 100%
Už si to nepamatuji přesně, ale myslím, že v den, kdy jsme slavnostně ukončili maturity, jsme měli jako celá třída posezení v restauraci. Předtím jsem šla s Hanče a Šímou rozměnit peníze, které nám zbyly z maturitního plesu a ty, které jsme vybraly na poseldním zvonění a přišli jsme do restaurace lehce pozdě. Žádná banka, kdeto Šíma chtěl rozměnit nebyla otevřená a pak šel do bankomatu a musel si na intr pro kartu. Celou cestu táhl kasičku. S Hanče jsme pak v HB byly v kině společně s mým bráchou na Pirátech z Karibiku - Salazariva pomsta 3D. Dorazily jsme později, protože vlak měl zpoždění, ale čekala na nás paní, která nás pak zavedla do sálu. Viděla totiž bráchu, že na někoho čeká, takže o nás věděla.
A v den, kdy se slavnostně předávalo na radnici/úřadě maturitní vysvědčení, jsem jela s Katkou a jejím Petrem do Poděbrad. Takový výletík po maturitě.

~ Po maturitě jsem se celkově čekala na věci, co mě dalších pár dní měly čekat. Zkrátka abych se nenudila, byla něčím zaneprázděná, ale tak přiměřeně a věcma, které by mě bavily, protože když naopak něco nestíhám a je toho moc a nebaví mě to, štve mě to. Pochopitelně. Měla jsem chuť se cítit jako osoba, co pěstuje svojí kariéru, dělá to co ji baví a nenudí se. Což já málo kdy. Nebýt tohoto článku, nevzpomněla bych si, že jsem párkrát byla u tety v práci v mateřské škole, abych se podívala jak to tam chodí. Děti si mě oblíbily a já je. Zatím jsem to tak měla všude, kde jsem byla - poslední fotka. Dále to byly přijímací a talentové zkoušky v Praze na Karlovce na Pedagogické fakultě a na Jihočeské Univerzitě (v Českých Budějovicích) na Pedagogické fakultě. I to bylo docela fajn období, na které se vzpomíná docela hezky. Sice takové stresovější událost, opět nějaké zkoušky... maturita, přijímačky... pořád něco. Člověk se nenudil, měl takový aktivnější život. V takové míře, ve které jsem to pozitivně brala. Přijímací zkoušky jsem měla z telocviku, hudebky, výtvarky a dramaťáku. Byly i písemné testy, případně ústní. Všechno jsem to zvládla úspěšně a dostala jsem se na obě školy, ale v Praze jsem zmeškala pak zápis, protože jsem se o něm dověděla později a na onen den jsem měla autoškolu, brigádu a doktorku. Zapsaná jsem tedy již v Českých Budějovicích a už se docela těším na vysokoškolský život - dvě prostřední fotky.
A moje spolužačka ze střední škole- Katka - měla svatbu. Byla jsem ji za svědka. 15. července, nemýlím-li se. Svezla jsem se v limuzíně a celkově to byl fajn zážitek a jsem ráda, že jsem na té svatbě mohla být.

~ Pošťačka, práce za každého počasí. To jsem si už druhé léto vyzkoušela. Teda ještě jsem nezažila sníh při práci a jsem ráda. Déšť, vítr a velkiká tepla opravdu stačí. Nejvíce mě štval déšť a vítr. Noviny, letáky, dopisy a všechno ostatní bylo mokré, špatně se to vkládalo do skránek, do desek... Lítalo to všude apod. Byla jsem hodně v kontaktu s přírodou, obzvlášť v takových těch menších vensičkách, kde jsem roznášela. Rozjeté žáby na silnici, šneci, ptáčci, koťátka, bohužel i ta přejetá, štěkající psi, přejetí ježci a co mě překvapilo, u jednoho plotu se válela chcíplá kachna. Vyfotila jsem ji, protože to bylo pro mě něco neobvyklého a když jsem to napsala bývalému brigádníkovi/kolegovi, přemluvil mě, ať to dám na instagram a ačkoli se mi nechtělo, on přidal zase fotku, kterou jsem mu navrhla přidat já. Tato challenge pak pokračovala s nohama. Jeho nohy na instagram, když dám svoje nohy na instagram... detail. Co bych k tomu ještě napsala? O poště někdy víc jindy v samostatném článku. Navíc... nebylo by toho málo.

~Moje prázdniny tedy zaplňovala hlavně brigáda na poště a autoškola. Prvních několik pátků jsme měli i teorie a někdy jsem je stíhala po brigádě jen tak tak. Poslední fotka je možná ze dne kdy jsem se spolužákem ze střední - Šímou - šla po autoškole na tříšť, nejsem si teď jistá, jestli to bylo právě v den po autoškole, protože jsme byli myslím venku i jiný den, ale to bylo spíš jindy. Jemu i mě se však autoškola uchýlila ke konci. Bylo ale i několik dnů, co jsem o víkendech nebo po brigádě, kdy jsem zrovna neměla autoškolu ještě každý den, kdy jsem navštívila koupaliště a poznala i párdalších lidí. Každý rok na koupališti poznávám někoho nového. Soboty strávené s mamkou, kdy mě fotila někde v přírodě. Tří víkendy jsem pobyla i u n. dědy a babičky, kde byla i jejich vnučka apod. A co se týče fotky s kočičkou. Kdo mě sleduje na instagramu, ví, že to je video boomerang. Možná jste četli i to, co bylo napsané k tomu. Ke kočičce se váže menší příběh. Bylo to asi někdy minulý týden, když jsem přišla vyčerpaná z brigády a ona byla na naší zahradě, což mě překvapilo, protože doma má babička s dědou psa a divila jsem se, že ji nevyhnal. Dověděla jsem se ji, že se ji naopak bojí. To mě hodně překvapilo. Hladila jsem si ji a opadl i ze mě trochu únava a stres, který jsem měla z autoškoly, která mě čekala.
Když jsem obědvala, čičina si to zamířila dovnitř a vlezla do kuchybě. Začala syčet na psa, ten na ni začal štěkat. Babička vzala psa pryč a já vzala kočičku ven, za plot. Když jsem šla na autoškolu, byla na zahradě opět. Tetda si ji hladila. Bratránek ji prý neustále vyhazoval pryč a později i brácha. Když jsem přišla z autoškoly, chtěla jsem si ji opět pohladit, ale doma jsem zjistila, že ji brácha odnesl k albertu. Říkala jsem si, že ji tam pravděpodobně něco přejede, ale o pár dní později jsme ji s bráchou viděli u sousedů.

~ Měla jsem i nějakou tu dovolenou. Byla jsem s bráchou u taťky na chatě, podívali jsme se na Slapy, Konopiště, plavali v Sázavě, v rybníce, taťka mě učil v autě i couvat apod., ale měla jsem za sebou jen pár jízd a nešlo mi to, bylo to děsné a chtělo se mi brečet. O několik týdnů později jsme to zkoušeli znova na takovém malém letišti a bylo to už mnohem lepší. Šlo to i bez křičení a vlekého stresu a byla to i zábava. Taťka nás vzal i do Tepfaktoru. Jde o to, že je několik místností, kde překonáváte různé překážky, řešíte hlavolamy a snažíte se z jednoho bodu dostat na druhy bez toho, aniž byste se dotkli něčeho červeného nebo třeba podlahy. Strávili jsme tam několik hodin. Bylo to vyčerpávající, ale super věc. Něco jsme zvládli až na několikátý pokus. Získali jsme diplom, placičku na tričko apod. Druhá a třetí fotka jsou z koupaliště, kde jsem byla s bráchou a kamarádem.

Toto je má druhá Arizona v životě. Přijde mi to takové jako ... vzácnost? Já ani nevím proč.
Normálně se to tu prodává, ale nemám to často. Většinou to třeba nikde nevidím. Narazila jsem na to po druhé, vždy jsem to asi nějak přehlédla. Není to ani nejlevnější, ale není to tak hrozné. Myslím, že pití Aloe Vera je i dražší.
První Arizonu jsem si koupila na Silvestra na benzínce, když jsem s kamarádkou byla venku.
Všude jinde bylo zavřeno, tak jsme si koupili horkou čokoládu,
koblihu a já ještě arizonu na benzínce a chvíli jsme se tam ohřály.
Moje první arizona je na insta také. Lahvičky si nechávám.

Moje první:


Tak se mějte!!
Třeba bych mohla tyto člányk přidávat i častěji :)
Paaa...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Heaven Heaven | Web | 12. září 2017 v 19:15 | Reagovat

Škoda, že jsi se nezapsala v Praze. Bychom chodily na stejnou školu :D (i když asi jiný obor?)

2 Denia Denia | Web | 12. září 2017 v 19:50 | Reagovat

Držím palce, ať zkoušky z autoškoly zvládneš! Já měla z autoškoly noční můry a ještě nerada na to vzpomínám. Naopak na maturu zas tak špatné vzpomínky nemám, asi jako ty :). Sice byl to stres a docela dost učení (teď bude ještě víc na VŠ :D), ale nakonec všechno dobře dopadlo. Ta slohovka na 100%, seš fakt dobrá, to u nás měl asi jen jeden člověk.
Na vysokoškolský život se taky těším, i když mám trošku strach :D. Ať se ti daří! A pěkné fotky :)

3 M' M' | Web | 13. září 2017 v 7:27 | Reagovat

Držím palce na zkoušky z autoškoly. Já už to mám dva roky za sebou, ale tenkrát jsem z toho měla hrozný strach a přišlo mi nemyslitelné, abych denně řídila :D je škoda, že ti to nevyšlo v té Praze, kvůli zápisu..tohle je na VŠ nejhorší. Stále nějaké termíny, které když nedodržíš, klidně tě vyhodí a bez upozornění. Já chodím také na JČU :D tak třeba se někdy potkáme :) přeji hezký zbytek září :)

4 Kix*♥ Kix*♥ | Web | 13. září 2017 v 13:08 | Reagovat

Tohle je super nápad na články :-) líbí se mi, jak jsi přidala fotky, ještě je okomentovala a zavzpomínala :-) na Insta tě sleduji, tak jsou mi ty fotky známé :-)
Věřím, že se ti autoškola podaří stejně dobře jako maturita :-) Neměj z toho strach. I když mně se to mluví, co? Když už to mám za sebou :D ale také jsem byla ve stresu a nervózní + též jsem si řidičák nadělila na narozeniny :-) (teda zkoušky jsem měla v den narozenin a udělala jsem je :-) ) Takže budu držet palce ♥ ať ti tvůj narozeninový den přinese hodně štěstí :-)
A jinak máš toho dost... někdo zvládá víc věcí a někdo míň než ty nebo já a říká, kolik toho má moc... prostě každý to máme jinak :-) a myslím si, že ty toho nemáš zrovna nejmíň :-)
Jsi šikula! :-)
Jinak jak jsi psala, že se tvoje spolužačka vdává... mám pocit, že teď se snad každý rozhodl vdávat nebo kluci ženit :-D :D a nebo jsou holky těhotné... snad polovina mých bývalých spolužaček...
Arizonu mívám také jen jednou za čas - prostě je to opravdu taková vzácnost... jak pro tebe :-)
Jak jsi u mě psala, tak také se mi zdá, že jsme v něčem podobné... v některých věcech nebo situacích... :-) to je super :-)
^_^
BUDU DRŽET PALCE ♥ DÁŠ TO! :) VĚŘÍM TOMU ♥ AŤ SE VEDE :-) Budu na tebe myslet! :-)

5 Simix Simix | Web | 13. září 2017 v 13:56 | Reagovat

[1]: No vidíš to :D

[2]: Děkuju. :) Jo, já byla taky jediná :D
Díky díky :)

[3]: Děkuji :) Třeba jo :)

[4]: Jo :)
Tak snad to budu mít tak, jako ty :)
Děkuji :)
Přesně tak :)
Joo, děkuju <3

6 Siren Siren | E-mail | Web | 13. září 2017 v 15:13 | Reagovat

Krásné fotky a vzpomínky :). Dobrý nápad.

7 Simix Simix | Web | 13. září 2017 v 15:14 | Reagovat

[6]: děkuji :)

8 snowy-christmas snowy-christmas | E-mail | Web | 22. září 2017 v 18:17 | Reagovat

Pěkné fotky. :)

9 Avito321Cag Avito321Cag | E-mail | 28. října 2017 v 1:26 | Reagovat

<b>Пополение баланса Авито (Avito) за 50%</b> | <b>Телеграмм @a1garant</b>

<b>Приветствую вас, дорогие друзья!</b>

Всегда рады предоставить Всем вам услуги по пополнению баланса на действующие активные аккаунты Avito (а также, совершенно новые). Если Вам требуются определенные балансы - пишите, будем решать. Потратить можно  на турбо продажи, любые платные услуги Авито (Avito).

<b>Аккаунты не Брут. Живут долго.</b>

Процент пополнения в нашу сторону и стоимость готовых аккаунтов: <b>50% от баланса на аккаунте.</b>
Если нужен залив на ваш аккаунт, в этом случае требуются логин и пароль Вашего акка для доступа к форме оплаты, пополнения баланса.
Для постоянных клиентов гибкая система бонусов и скидок!

<b>Гарантия: </b>

<b>И, конечно же ничто не укрепляет доверие, как - Постоплата!!!</b> Вперед денег не просим...

Рады сотрудничеству!

<b>Заливы на балансы Авито</b>
________

авито аккаунты стим
как изменить аккаунт на авито с компании на частное лицо
авито цена деньги ссср
как с авито удалить старый аккаунт
велосипеды распродажа скидки москва авито

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama