Po měsíci!

5. listopadu 2017 v 22:12 | Simix |  *Mini Diary*
Ačkoli se ozývám po měsíci, stále žiju, stále jsem blog nezavrhla.


Po měsíci vysoké školy se toho moc nezměnilo. Stále mi to přijde lehce jak

o sen. Vysoká škola? Jáj!
Když takhle sedím v MHD, napadají mě zpětně tyto myšlenky- Jestli to není všechno náhodou sen. Možná je to proto, že jsem nikdy dřív mhádečkem moc nejezdila, protože odtamtud, odkud pocházím trolejbus nejezdí. Autobus ano, ale většinou chodím po tom městě spíše pěšky. A možná mi to pořád přijde jako něco nového a neuvěřitelného. Nebo nevím. Každopádně nemohu říct, že bych nebyla zatím spokojená. Dobrý kolektiv stále přetrvává a škola je stále v pohodě. Uvidíme, jaké bude zkouškové, které se blíží.

Možná jen jedna věc se změnila. Od seznamovacího kurzu /seznamováku/ a nástupu na vysokou školu jsem chtěla být ve společnosti všech těch, co jsem poznala. Když jsem měla být jen chvilku sama, vyhledávala jsem společnost někoho z nich. Nezvládla jsem se na nic soustředit. Připadala jsem si dost extrovertně.
Posledních pár dní na mě spíš padá chuť být chvíli sama. Udělat si čas sama na sebe, věnovat se sama sobě. Dělat věci, co jsem dřív dělala - blog, seriály, psaní více deníku, čtení apod. Čeho je moc, toho je příliš. Padla na mě introvertní chvilka. Nevím na jak dlouho. Čeho je moc, toho je příliš. Vlastně tak přemýšlím, zda jsem extrovert nebo introvert. Možná něco mezi tím a nebo potřebuju od každého trochu. Samotu i společnost. Lepší je to nějak střídat. Nechci všechny, co jsem tu a na seznamováku poznala, zavrhnout a přijít o dobré kamarády. Mám je ráda a myslím, že oni mě taky. Potřebuju ale i chvilku osobního volna, jako teď :) (Byla by škoda, kdybych pak měla všech plné zuby, to bych pak nebyla ráda.)


Vychutnávám si podzim. Je to takové pochmurné a deprimující období, ale je na něm i něco krásného. Barevné listí, teplé čaje, kávy, čokolády, kapučínka (někdy nevím, jak se to přesně píše, takže pro jednou tak, jak se to vyslovuje), zabalení v dece, já nevím, co všechno. Podzim mi trašně připomíná The Walking Dead, který má zase nové díly.
Celkově každé období má na sobě něco krásného. Plno lidí mluví už o Vánocích, ale já nespěchám. Až to přijde, tak to přijde. Prvně si chci vychutnat krásy i negativa podzimu a pak to samé u zimy a Vánoc.

Jak jsem se tak vrátila zase od společnosti ke své maličkosti, začala jsem zase víc poslouchat hudbu z youtube a sledovat i korejské videoklipy, které jsem poslední dobou odložila stranou. Popravdě jsem teď dost poslouchala anglické písničky a korejštinu a K-pop jsem celkově odsunula.
Na podzim ráda poslouchám takové ty Indie/Folk/Chill/Autumn songs - rozumíme si? (viz na začátku článku).
Mezi to se dají zahrnout i nějaké korejské písničky.

Uvědomila jsem si, když už je řeč o Káčku, že mám už asi půl roku v rozepsaných jeden článek a další bych chtěla napsat, takže snad si tu na to najdu čas :)"Musíš se mnoho učit abys poznal, že málo víš." - Michel de MontaigneZa poslední dobu jsem viděla několik hororů. Za celý život jsem jich viděla jen pár, ale myslím, že to doháním a dokonce jsem viděla první dva díly Supernatural (dřív se o tom bavila Fiky s Lucíkem, ale v tu dobu mě to nějak nemotivovalo, dokud mi před pár dny nebyl puštěn první díl) :) Celkově mě ty horory ani neděsily a nějak mě začalo /opět/ přitahovat mystično a děsivo. K podzimu se to hodí... Taková představa mladé dlouhovlasé tmavovlasé ženy v bílých středověkých šatech ve tmě v lese mezi napadným listím.... ááj :3 :D Nebo prostě něco takvoého chápete...
jsem si třeba vzpomněla na The Vampire Diaries :3


Dlouho jsem nebyla ani nemocná, ale před pár dny mě to skolilo. Začalo to oslabením, bolením hlavy a celého těla, únavou, po dvou dnes se mi zpustila rýma a začalo mě trochu bolet v krku...

A jak se máte jinak Vy?


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 M' M' | Web | 6. listopadu 2017 v 21:04 | Reagovat

Ahoj, doufám, že se ti ve škole daří :) jinak člověk občas vyhledává společnost a někdy zas potřebuje být sám a relaxovat :) jsem ráda, že ses ozvala, přeji hodně štěstí a sil na první zkouškové a nejen na to :) a také brzké uzdravení

2 Cherry Berry Cherry Berry | Web | 7. listopadu 2017 v 12:36 | Reagovat

To jsem ráda, že vidím po měsíci nový článek :D Je super, že se ti daří, jen tak dál :D Tvé pocity mi přijdou normální, že někdy potřebuješ společnost a někdy být osamotě. Moc děkuji za komentář na mém blogu :D

3 Kix*♥ Kix*♥ | Web | 7. listopadu 2017 v 14:58 | Reagovat

Vítej :-) ráda čtu na tvém blogu další článek ♥ To, co popisuješ... Tohle dost důvěrně znám :-) někdy člověk potřebuje cítit, že má okolo sebe společnost, moc lidí... na druhou stranu přijdou dny, kdy potřebuješ být sama. Mít čas na to, co máš ráda, na to, aby sis utřídila myšlenky, byla chvilku o samotě, měla klid a pokoj :-) řekla bych, že je to přirozené... teda aspoň myslím. Já takové stavy, pocity mám :-) A je lepší být pak chvilku sama, než potom být na tu společnost lidí nevrlá a tím je od sebe odehnat... je potřeba dát si prostor, přestávku sama pro sebe :-)
Podzim mám ráda, ale i nemám - tak jak píšeš - všechno má své negativa i pozitiva... Líbí se mi, jak jsi to napsala - až to přijde, tak to přijde. Proč spěchat? Nechtějme všechno hned a rychle... dejme tomu čas... ať k nám kouzlo Vánoc přijde pomalu, polehoučku... :-)
Měj se krásně ♥ doufám, že budeš brzo ok :-) taky jsem dlouho nebyla nemocná a nějak to na mě postupně padlo :/ snad to nebude na dlouho a budeme v pořádku :-) užívej podzimu... ať už venku, nebo zachumlaná v dece u filmu :-) <3 ať se vede! :-)

4 Simix Simix | Web | 9. listopadu 2017 v 12:57 | Reagovat

[1]: Ahoj :) Jo. děkuji moc :)

[2]: To mě těší :) Jo. Nemáš za co :)

[3]: Přesně tak :) Jo! Nápodobně <3

5 nika nika | Web | 11. listopadu 2017 v 13:04 | Reagovat

Myslím, že každý máme někdy takové to extrovertní období, pak zase introvertní. Celkově mi přijde tohle dělení zvláštní, protože já nemůžu stále přijít na to, co vlastně jsem :D Každopádně přeju hodně štěstí během zkouškového a hlavně se brzo uzdrav! :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama